Öncekiler Sonrakiler

HSYK SEÇİMİ ADLİ VE İDARİ GEÇİCİ ADAY LİSTELERİ

YSK, 12 Ekim 2014 Pazar günü yapılacak olan Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi için adli yargı hâkim ve savcıları arasından adaylık için başvuran 48 aday ile idari yargı hâkim ve savcıları arasından adaylık için başvuran 16 adayın tamamının adaylık başvurularının kabulüne karar vermiştir.

14 Eylül 2014 Pazar 01:14
HSYK SEÇİMİ ADLİ VE İDARİ GEÇİCİ ADAY LİSTELERİ

YSK,  12 Ekim 2014 Pazar günü yapılacak olan Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi için adli yargı hâkim ve savcıları arasından adaylık için başvuran 48 aday ile idari yargı hâkim ve savcıları arasından adaylık için başvuran 16 adayın tamamının adaylık başvurularının kabulüne karar vermiştir.  

 

 

 

 

 

 

 

HSYK ADLİ YARGI GEÇİCİ ADAY LİSTESİ

 

SIRA NO

SOYADI

ADI

GÖREV

1

AKYILDIZ

YAŞAR

ANKARA 4. AİLE MAHKEMESİ HÂKİMİ

2

ALEMDAR

ARiF

YARGITAY CUMHURİYET SAVCISI

3

ATEŞ

TURGAY

DENİZLİ AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI

4

AYDIN

MURAT

KARŞIYAKA 7. ASİYE CEZA MAHKEMESİ HÂKİMİ

5

BAĞARKASI

MUSTAFA

İSTANBUL 17. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI

6

BAL

SÜLEYMAN

ADANA CUMHUR YET SAVCISI

7

BAŞ

HÜSEYİN

SAMSUN BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ CUMHURİYET BAŞ SAVCISI

8

BAŞAR

AYDIN

BALIKESİR 2. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HÂMİ

9

BAŞARAN

BİLGİN

HSYK GENEL SEKRETERİ

10

BERBER

İDRİS

HSYK TETKİK HÂ

11

ÇALMUK

HÜSNÜ

KOCAELİ   HÂKİMİ

12

ÇELİ K

İSA

HSYK KURUL BAŞ MÜFETTİŞİ

13

ÇETİN

İKER

AK CUMHURİYET BAŞ SAVCI VEKİLİ

14

ÇİÇEKLİ

AHMET

ERZURUM CUMHURİYET BA SAVCISI

15

Çİ FTÇİ OĞLU

CENGİZ TOPEL

BAKIRKÖY CUMHURİYET SAVCISI

16

DEMİREL

SÜLEYMAN

GAZİANTEP 4. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI

17

DURGUN

MEHMET

İSTANBUL HÂMİ

18

ERGÜN

CİHAN

AK CUMHURİYET SAVCISI

19

GÖDEL

ORHAN

BAKIRKÖY HÂKİMİ

20

GÖKÇE

MURAT

ANKARA BATI CUMHURİYET BAŞ SAVCISI

21

GÖKÇE

TEOMAN

HSYK ÜYESİ

22

GÜL

AYŞE NEŞE

ANKARA HÂKİMİ

23

GÜVEN

MEHMET

YARGITAY TETKİK HÂKİMİ

24

KARABACAKOĞLU

NECMETTN

YARGITAY CUMHUR YET SAVCISI

25

KARADA

MUSTAFA

ANKARA 11. AİLE MAHKEMESİ HÂKİMİ

26

KAYA

MEHMET

MANİSA CUMHUR YET SAVCISI

27

KAYA

RAMAZAN

ANKARA CUMHURİYET BAŞ SAVCI VEKİLİ

28

KÖKSAL

LEYLA

ANKARA 8.    MAHKEMESİ HÂKİMİ

29

KÖSE

NUH HÜSEYİN

STANBUL ANADOLU 48. ASL YE CEZA MAHKEMES HÂKİMİ

30

MENTEŞ

SELAHADDİN

ADALET BAKANLIĞI MÜSTEŞAR YARDIMCISI

31

OKUR

İBRAHİM

HSYK 1. DA RE BA KANI

32

ÖZER

NESİBE

HSYK 2. DAİRE BAŞKANI

33

SARISU PEHLİVAN

AYŞE

İZMİR 16. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ HÂKİMİ

34

SAYILDI

YEŞİM

İSTANBUL ANADOLU 24.    MAHKEMESİ HÂKİMİ

35

SOYLU

ALAETTİN

TRABZON BÖLGE ADL YE MAHKEMESİ CUMHURYET BAŞ  SAVCISI

36

SÜZER

FERİDUN

İZMİR CUMHURİYET SAVCISI

37

ŞAHİN

KEMAL

KÜÇÜKÇEKMECE 2. ALE MAHKEMESİ HÂKİMİ

38

ŞAHİN

ZEYNEP

YARGITAY TETKİK HÂKİMİ

39

ŞENOYMAK

BERRİN LALE

İSTANBUL 28. ASL YE CEZA MAHKEMESİ HÂKİMİ

40

TALMAN

İBRAHİM FİKRİ

İSTANBUL ANADOLU 28. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HÂKİMİ

41

TOPAÇ

ÖMÜR

İSTANBUL ANADOLU CUMHUR YET BAŞ SAVCI VEKİLİ

42

TÜRE

HAYRETTİN

ANKARA 4. A IR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI

43

ÜNAL

HASAN

YARGITAY ÜÇÜNCÜ HUKUK DAİRESİ TETKİK HÂKİMİ

44

ÜNSAL

LEVENT

YARGITAY DOKUZUNCU CEZA DAİRESİ TETKİK HÂKİMİ

45

YALÇINKAYA

DURSUN

ANKARA ÇOCUK AĞIR CEZA MAHKEMESİ HÂKİMİ

46

YANDIRMAZ

METİN

BALIKESİR CUMHURİYET BAŞ SAVCISI

47

YILMAZ

MEHMET

HSYK KURUL BAŞ MÜFETTİŞİ

48

YÜCETÜRK

BÜLENT

ANKARA CUMHURİYET SAVCISI

 

HSYK İDARİ YARGI GEÇİCİ ADAY LİSTESİ


SIRA NO

SOYADI

ADI

GÖREV

1

BERBEROĞLU

AHMET

HSYK ÜYESİ

2

Bİ LEN

ALİ

DANIŞTAY SAVCISI

3

DURMUŞ

EĞEMEN DEVRİM

İZMR BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

4

ERGEN

CAFER

ADALET BAKANLIĞI MÜSTEŞAR YARDIMCISI

5

ERKAN

CEVDET

KAYSER BÖLGE İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI

6

GÖKPINAR

MEHMET

EDİRNE BÖLGE İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI

7

KARINCA

BERRİN

DANI TAY SAVCISI

8

KOCABA

SAADETTİN

KONYA BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

9

KOÇ

HALİL

HSYK 1.DA RE ÜYESİ

10

KURÇENLİ

SELİM

EDİRNE BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

11

MEMİŞ

ADİL

ANKARA VERGİ MAHKEMESİ BAŞKANI

12

ODABAŞI

HASAN

ANKARA BÖLGE DAİRE MAHKEMESİ ÜYESİ

13

ÖZDİREK

TARIK

MANİSA 1. DİARE MAHKEMESİ BAŞKANI

14

SAYIN

GÖNÜL

ANKARA BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

15

ŞEN

MAHMUT

ANKARA BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

16

TEKİN

MUHAMMET ÖNDER

DANIŞTAY ONİKİNCİ  DAİRE TETKİK HÂKİMİ

ÇOK OKUNANLAR

KAMU PERSONELİ SINAV İLANLARI

YAZARLAR

ANKET