Öncekiler Sonrakiler

HSYK SEÇİMİ ADLİ VE İDARİ KESİN ADAY LİSTELERİ

HSYK SEÇİMİ ADLİ VE İDARİ KESİN ADAY LİSTELERİ

30 Eylül 2014 Salı 09:16
HSYK SEÇİMİ ADLİ VE İDARİ KESİN ADAY LİSTELERİ

Adli Yargı Üyeliği İçin Kesin Aday Listesi 

Sıra No

Soyadı

Adı

Sicil No

Görevi

1

AKYILDIZ

YAŞAR

34055

ANKARA 4. AİLE MAHKEMESİ HÂKİMİ

2

ALEMDAR

ARİF

37293

YARGITAY CUMHURİYET SAVCISI

3

ATEŞ

TURGAY

36460

DENİZLİ AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI

4

AYDIN

MURAT

34979

KARŞIYAKA 7. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HÂKİMİ

5

BAĞARKASI

MUSTAFA

30886

İSTANBUL 17. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI

6

BAŞAR

AYDIN

33326

BALIKESİR 2. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HÂKİMİ

7

BAŞARAN

BİLGİN

35973

HSYK GENEL SEKRETERİ

8

BERBER

İDRİS

42678

HSYK TETKİK HÂKİMİ

9

ÇALMUK

HÜSNÜ

32346

KOCAELİ HÂKİMİ

10

ÇELİK

İSA

36896

HSYK KURUL BAŞMÜFETTİŞİ

11

ÇETİN

İLKER

37159

UŞAK CUMHURİYET BAŞSAVCI VEKİLİ

12

ÇİÇEKLİ

AHMET

39572

ERZURUM CUMHURİYET BAŞSAVCISI

13

ÇİFTCİOĞLU

CENGİZ TOPEL

33947

BAKIRKÖY CUMHURİYET SAVCISI

14

DEMİREL

SÜLEYMAN

33542

GAZİANTEP 4. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI

15

DURGUN

MEHMET

32859

İSTANBUL HÂKİMİ

16

ERGÜN

CİHAN

32235

UŞAK CUMHURİYET SAVCISI

17

GÖDEL

ORHAN

34462

BAKIRKÖY HÂKİMİ

18

GÖKÇE

MURAT

34431

ANKARA BATI CUMHURİYET BAŞSAVCISI

19

GÖKÇE

TEOMAN

34090

HSYK ÜYESİ

20

GÜL

AYŞE NEŞE

36034

ANKARA HÂKİMİ

21

GÜVEN

MEHMET

39585

YARGITAY TETKİK HÂKİMİ

22

KARABACAKOĞLU

NECMETTİN

22913

YARGITAY CUMHURİYET SAVCISI

23

KARADAĞ

MUSTAFA

29112

ANKARA 11. AİLE MAHKEMESİ HÂKİMİ

24

KAYA

MEHMET

39594

MANİSA CUMHURİYET SAVCISI

25

KAYA

RAMAZAN

33948

ANKARA CUMHURİYET BAŞSAVCI VEKİLİ

26

KÖKSAL

LEYLA

30210

ANKARA 8. İŞ MAHKEMESİ HÂKİMİ

27

KÖSE

NUH HÜSEYİN

38509

İSTANBUL ANADOLU 48. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HÂKİMİ

28

MENTEŞ

SELAHADDİN

38719

ADALET BAKANLIĞI MÜSTEŞAR YARDIMCISI

29

OKUR

İBRAHİM

32882

HSYK 1. DAİRE BAŞKANI

30

ÖZER

NESİBE

30948

HSYK 2. DAİRE BAŞKANI

31

SARISU PEHLİVAN

AYŞE

33288

İZMİR 16. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ HÂKİMİ

32

SAYILDI

YEŞİM

37951

İSTANBUL ANADOLU 24. İŞ MAHKEMESİ HÂKİMİ

33

SOYLU

ALAETTİN

34393

TRABZON BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ CUMHURİYET BAŞSAVCISI

34

ŞAHİN

KEMAL

35486

KÜÇÜKÇEKMECE 2. AİLE MAHKEMESİ HÂKİMİ

35

ŞAHİN

ZEYNEP

35148

YARGITAY TETKİK HÂKİMİ

36

ŞENOYMAK

BERRİN LALE

25107

İSTANBUL 28. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HÂKİMİ

37

TALMAN

İBRAHİM FİKRİ

25653

İSTANBUL ANADOLU 28. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HÂKİMİ

38

TOPAÇ

ÖMÜR

35077

İSTANBUL ANADOLU CUMHURİYET BAŞSAVCI VEKİLİ

39

TÜRE

HAYRETTİN

25975

ANKARA 4. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI

40

ÜNAL

HASAN

39862

YARGITAY ÜÇÜNCÜ HUKUK DAİRESİ TETKİK HÂKİMİ

41

ÜNSAL

LEVENT

38654

YARGITAY DOKUZUNCU CEZA DAİRESİ TETKİK HÂKİMİ

42

YALÇINKAYA

DURSUN

30016

ANKARA ÇOCUK AĞIR CEZA MAHKEMESİ HÂKİMİ

43

YANDIRMAZ

METİN

31589

BALIKESİR CUMHURİYET BAŞSAVCISI

44

YILMAZ

MEHMET

28308

HSYK KURUL BAŞMÜFETTİŞİ

45

YÜCETÜRK

BÜLENT

35933

ANKARA CUMHURİYET SAVCISI

 İdari Yargı Üyeliği İçin Kesin Aday Listesi

Sıra No

Soyadı

Adı

Sicil No

Görevi

1

BERBEROĞLU

AHMET

37734

HSYK ÜYESİ

2

BİLEN

ALİ

37744

DANIŞTAY SAVCISI

3

DURMUŞ

EĞEMEN DEVRİM

37826

İZMİR BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

4

ERGEN

CAFER

32691

ADALET BAKANLIĞI MÜSTEŞAR YARDIMCISI

5

ERKAN

CEVDET

33780

KAYSERİ BÖLGE İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI

6

GÖKPINAR

MEHMET

32732

EDİRNE BÖLGE İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI

7

KARINCA

BERRİN

32818

DANIŞTAY SAVCISI

8

KOCABAŞ

SAADETTİN

37793

KONYA BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

9

KOÇ

HALİL

33608

HSYK 1. DAİRE ÜYESİ

10

KURÇENLİ

SELİM

37915

EDİRNE BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

11

MEMİŞ

ADİL

33609

ANKARA VERGİ MAHKEMESİ BAŞKANI

12

ODABAŞI

HASAN

32750

ANKARA BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

13

ÖZDİREK

TARIK

38052

MANİSA 1. İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI

14

SAYIN

GÖNÜL

38450

ANKARA BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

15

ŞEN

MAHMUT

37750

ANKARA BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

16

TEKİN

MUHAMMET ÖNDER

38048

DANIŞTAY ONİKİNCİ DAİRE TETKİK HÂKİMİ

 

ÇOK OKUNANLAR

KAMU PERSONELİ SINAV İLANLARI

YAZARLAR

ANKET