Öncekiler Sonrakiler

375 ADLİ 198 İDARİ HAKİM GÖREV YERLERİNE ATAMASI YAPILDI

17 Ekim 2014 tarihli Resmî Gazete ile Hakim ve Savcı atamaları yapılmıştır.

17 Ekim 2014 Cuma 04:10
375 ADLİ 198 İDARİ HAKİM GÖREV YERLERİNE ATAMASI YAPILDI


17 Ekim 2014  tarihli Resmî Gazete ile Hakim ve Savcı atamaları yapılmıştır.

ATAMA KARARI

Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanlığından:
Adlî ve idari yargı hâkim ve Cumhuriyet savcı adaylarının, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nca 26.09.2014 tarihinde yapılan ad çekme sonucuna göre, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanunu’nun 13. maddesi gereğince atanmalarına ilişkin kararname aşağıda gösterilmiştir.
 
KARAR : 26.09.2014           2014/ 2195-2196-2197
 
ADLİ YARGI HÂKİM ve SAVCI ADAYLARI
 
1. derecenin 4. kademesi  (1500-4000) göstergesi ile;
1.             174502 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Deniz ARSLANOĞLU Dörtyol (İskenderun) C. Savcılığı'na,
2.             174613 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Özkan NAR Düzce Cumhuriyet Savcılığı'na,
3.             174628 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mesut ÇAVDAR Biga (Çanakkale) Cumhuriyet Savcılığı'na,
4.             174700 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ercan UZUN Mihalıççık (Eskişehir) Cumhuriyet Savcılığı'na,
 
1. derecenin 3. kademesi  (1440-4000) göstergesi ile;
5.             41593 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Akın KAVİ Van Hâkimliği’ne,
6.             174461 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ömer DUMAN Kaş (Elmalı) Cumhuriyet Savcılığı'na,
7.             174492 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Şakir KARATAŞ Tortum (Erzurum) C. Savcılığı'na,
8.             174583 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Soner KÖSEOĞLU Kuşadası (Söke) Hâkimliği’ne,
 
1. derecenin 2. kademesi  (1380-4000) göstergesi ile;
9.             174572 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Enver EVREN Hayrabolu (Tekirdağ) Hâkimliği’ne,
10.          174603 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Tuba MUŞTU Gaziantep Cumhuriyet Savcılığı'na,
11.          174681 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hakan Baran YILMAZ Artvin Cumhuriyet Savcılığı'na,
 
1. derecenin 1. kademesi  (1320-4000) göstergesi ile;
12.          174667 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hafize DEMİR HAMURCU Osmaniye C.Savcılığı'na,
13.          174668 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Alper DEMİRALP Kozan Hâkimliği’ne,
14.          174680 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Özcan TUTUŞ Kırklareli Hâkimliği’ne,
15.          174707 Ankara Ad Yrg Hâkim adayı Nilüfer KUMCUOĞLU UYGUN Kuşadası (Söke) Hâkimliği’ne,
 
2. derecenin 2. kademesi  (1210-3600) göstergesi ile;
16.          165795 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yüksel ÇİMEN Şanlıurfa Hâkimliği’ne,
17.          174466 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet KARABULUT Kuşadası (Söke) C.Savcılığı'na,
18.          174537 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gülay BAHÇAVAN Şarkikaraağaç (Yalvaç) Hâkimliği’ne,
19.          174604 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İlkay CANDAR İstanbul Hâkimliği’ne,
20.          174616 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ali OKKAN Nazımiye (Tunceli) Hâkimliği’ne,
 
2. derecenin 1. kademesi  (1155-3600) göstergesi ile;
21.          94507 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatma AYDIN ÇELİK Bandırma Hâkimliği’ne,
22.          174596 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Murat GÖKAY Mersin Cumhuriyet Savcılığı'na,
23.          174624 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Veli GÜNDÜZ Viranşehir (Şanlıurfa) Cumhuriyet Savcılığı'na,
24.          174704 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet YÜKSEL Beypazarı (Ankara Batı) C.Savcılığı'na,
25.          174740 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ersoy YILDIZ Malazgirt (Patnos) Cumhuriyet Savcılığı'na,
 
3. derecenin 2. kademesi  (1065-3000) göstergesi ile;
26.          93850 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı İlker PEKER Kulu (Konya) Cumhuriyet Savcılığı'na,
27.          174455 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mustafa KAPTAN Kozan Cumhuriyet Savcılığı'na,
28.          174543 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Necati BARK Mersin Hâkimliği’ne,
29.          174631 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Gökhan ÖLEZ Mardin Cumhuriyet Savcılığı'na,
30.          174632 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Neslihan GÜNLÜ Giresun Cumhuriyet Savcılığı'na,
31.          174756 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ferdi TATLI Çumra (Konya) Cumhuriyet Savcılığı'na,
 
3. derecenin 1. kademesi  (1020-3000) göstergesi ile;
32.          174567 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Asef KORKMAZ Rize Cumhuriyet Savcılığı'na,
33.          174614 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Zafer GÜLMÜŞ Giresun Hâkimliği’ne,
 
4. derecenin 2. kademesi  (950-2300) göstergesi ile;
34.          120374 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Kemal DAĞ Lüleburgaz (Kırklareli) Cumhuriyet Savcılığı'na,
35.          174438 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gamze KAFKAS Diyarbakır Hâkimliği’ne,
 
4. derecenin 1. kademesi  (915-2300) göstergesi ile;
36.          115020 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ayşe ÇAKAR Gercüş (Midyat) Cumhuriyet Savcılığı'na,
37.          120391 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hakan ALTUN Türkoğlu (Kahramanmaraş) C.Savcılığı'na,
38.          132533 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Özlem AKYÜREK Erzurum Hâkimliği’ne,
39.          151368 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Filiz KARS DAĞDEMİR Pazarcık (K.Maraş) C.Savcılığı'na,
40.          165826 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet DOĞAN Diyarbakır Hâkimliği’ne,
41.          174430 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Burhan AKBİBER Hatay Hâkimliği’ne,
42.          174441 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Çiğdem Hatun KORGAN Adana Hâkimliği’ne,
43.          174594 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Abdullah KÜLBAY Erbaa (Tokat) Cumhuriyet Savcılığı'na,
44.          174610 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mustafa Savaş CANLI İskenderun Cumhuriyet Savcılığı'na,
45.          174617 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet COŞKUN Kastamonu Hâkimliği’ne,
46.          174744 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Aslı TABARU MANGA Karataş (Adana) Hâkimliği’ne,
 
5. derecenin 2. kademesi  (865-2200) göstergesi ile;
47.          174412 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hülya İÇEL Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı'na,
48.          174515 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Savaş ATLI Silvan (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
 
5. derecenin 1. kademesi  (835-2200) göstergesi ile;
49.          153609 Burdur Adli Yargı Hâkim adayı Süleyman İZİDOĞRU Ovacık (Tunceli) Hâkimliği’ne,
50.          174435 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Özlem AKDENİZ Bergama Hâkimliği’ne,
51.          174496 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Eren ERGÜN Elazığ Cumhuriyet Savcılığı'na,
52.          174527 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı A.Murat KAYNARSOY K.Çekmece (Bakırköy)C. Savcılığı'na,
53.          174548 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mustafa BAŞARAN Soma (Akhisar) Cumhuriyet Savcılığı'na,
 
6. derecenin 2. kademesi  (785-1600) göstergesi ile;
54.          174476 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Nihal KARAKAYA Düziçi (Osmaniye) C.Savcılığı'na,
55.          174529 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Z. Arzu KAYNARSOY K.Çekmece (Bakırköy) Hâkimliği’ne,
56.          174533 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet KILIÇ Çay (Bolvadin) Hâkimliği’ne,
57.          174591 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Fatma Belçim KURT Cide (İnebolu) Cumhuriyet Savcılığı'na,
58.          174721 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Bahri YALÇINÖZ Osmaniye Cumhuriyet Savcılığı'na,
 
6. derecenin 1. kademesi  (760-1600) göstergesi ile;
59.          47493 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Rüstem TEYRAN Gaziantep Cumhuriyet Savcılığı'na,
60.          174464 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Esma ALBAYRAK Tarsus Hâkimliği’ne,
61.          174602 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hatice CAN Kalkandere (Rize) Hâkimliği’ne,
62.          174673 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Orhan DEMİREL Bulancak (Giresun) Cumhuriyet Savcılığı'na,
63.          174692 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Zeynep SARIMEŞELİ ALACA Artvin Hâkimliği’ne,
64.          174737 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet YENİKAYA Adıyaman Hâkimliği’ne,
 
7. derecenin 2. kademesi  (720-1500) göstergesi ile;
65.          174598 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sabri BÜYÜKDEMİR Şebinkarahisar Hâkimliği’ne,
66.          174766 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Orhan Birkan TOPAL Viranşehir (Şanlıurfa) C.Savcılığı'na,
 
7. derecenin 1. kademesi  (705-1500) göstergesi ile;
67.          174413 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Sibel DEMİREL Fatsa (Ünye) Cumhuriyet Savcılığı'na,
68.          174429 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Nail İNCE Aybastı (Ünye) Cumhuriyet Savcılığı'na,
69.          174722 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hatice HALAÇ SÜZER Silvan (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
70.          174750 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Emin TASLAK Gölcük (Kocaeli) C.Savcılığı'na,
 
8. derecenin 1. kademesi  (660-1300) göstergesi ile;
71.          100605 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı İrfan GÜREL Merzifon (Amasya) Cumhuriyet Savcılığı'na,
72.          132522 Antalya Adli Yargı Hâkim adayı Yetiş KALAY Sakarya Hâkimliği’ne,
73.          139664 Karşıyaka Adli Yargı C.Savcı adayı Hüseyin MUHTAR Çiftlik (Niğde) Cumhuriyet Savcılığı'na,
74.          139719 İzmir Adli Yargı Hâkim adayı Soner KIDIMAN Karamürsel (Kocaeli) Hâkimliği’ne,
75.          139887 Kayseri Adli Yargı C.Savcı adayı Sinan ERGÜDEN İslâhiye (Kilis) Cumhuriyet Savcılığı'na,
76.          139890 Erzincan Adli Yargı Hâkim adayı Burcu BAYRAKTAR Erzincan Hâkimliği’ne,
77.          151245 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Süleyman TUNCER Simav (Uşak) Cumhuriyet Savcılığı'na,
78.          153099 Diyarbakır Adli Yargı Hâkim adayı Hasibe BAŞARAN Elazığ Hâkimliği’ne,
79.          153199 Antalya Adli Yargı C.Savcı adayı Nazmi DOLAY Araç (Kastamonu) Cumhuriyet Savcılığı'na,
80.          153207 Antalya Adli Yargı C.Savcı adayı Berkhan Çağlar DURUK Bahçesaray (Van) C.Savcılığı'na,
81.          153230 Bayburt Adli Yargı C.Savcı adayı İlyas ERDAL Seydişehir (Seydişehir) Cumhuriyet Savcılığı'na,
82.          153267 Antalya Adli Yargı C.Savcı adayı Yalçın GÜMÜŞ Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı'na,
83.          153330 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hamza OCAK Bahçe (Osmaniye) Cumhuriyet Savcılığı'na,
84.          164338 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatih CURA Alanya Hâkimliği’ne,
85.          164378 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hüseyin ARIKAN Of (Trabzon) Cumhuriyet Savcılığı'na,
86.          165546 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Filiz CÖRÜT Nazilli Hâkimliği’ne,
87.          174406 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Faruk HANÇER Suruç (Şanlıurfa) Hâkimliği’ne,
88.          174407 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Serkan HARMANKAYA Didim (Söke) Hâkimliği’ne,
89.          174408 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Nuh Mete HATİPOĞLU Uzunköprü (Edirne) C. Savcılığı'na,
90.          174409 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Tuncay ABALI İskenderun Cumhuriyet Savcılığı'na,
91.          174410 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Muhammet HİLAL Hatay Cumhuriyet Savcılığı'na,
92.          174411 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Muzaffer AÇIKGÖZ Osmancık (Çorum) C.Savcılığı'na,
93.          174414 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nur ÇEBİ Yayladağı (Hatay) Hâkimliği’ne,
94.          174415 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ali İDE Kilis Cumhuriyet Savcılığı'na,
95.          174416 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ekrem DEMİRER Çanakkale Cumhuriyet Savcılığı'na,
96.          174417 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatma AK Bismil (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
97.          174418 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Şefika Demet İLBAŞ Mardin Cumhuriyet Savcılığı'na,
98.          174419 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet DEMİRTAŞ Suruç (Şanlıurfa) Hâkimliği’ne,
99.          174420 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Murat AKASLAN Erzurum Cumhuriyet Savcılığı'na,
100.       174421 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Büşra İLHAN Diyarbakır Hâkimliği’ne,
101.       174422 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Onur Engin DENİZ Bafra Hâkimliği’ne,
102.       174423 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Zeynep AKAYDIN Nazilli Cumhuriyet Savcılığı'na,
103.       174424 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Meryem İNAM Reyhanlı (Hatay) Hâkimliği’ne,
104.       174425 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Tarkan DİNÇ Savaştepe (Balıkesir) Cumhuriyet Savcılığı'na,
105.       174426 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sultan AKBAL Delice (Kırıkkale) Hâkimliği’ne,
106.       174427 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Rasim İNANÇOĞLU Nizip Cumhuriyet Savcılığı'na,
107.       174428 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hakan DİRİARIN Gemlik (Bursa) Cumhuriyet Savcılığı'na,
108.       174431 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mahmut İREK Batman Cumhuriyet Savcılığı'na,
109.       174432 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Demet AKDAĞ Mersin Hâkimliği’ne,
110.       174433 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nedime İSKENDEROĞLU GÜLLÜ Hatay Hâkimliği’ne,
111.       174434 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Rahmi AKDAĞ Borçka (Artvin) Hâkimliği’ne,
112.       174436 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yusuf KAÇAR Kahramanmaraş Hâkimliği’ne,
113.       174437 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Derya AKDOĞAN Durağan (Boyabat) Hâkimliği’ne,
114.       174439 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Kamil Buğra AKGÜL Kahramanmaraş C. Savcılığı'na,
115.       174440 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Emrah KALAYCI Torbalı (İzmir) Cumhuriyet Savcılığı'na,
116.       174442 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Özkan AKKAYA Kepsut (Balıkesir) Cumhuriyet Savcılığı'na,
117.       174443 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Salih Güner KANAT Akşehir Cumhuriyet Savcılığı'na,
118.       174444 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Selçuk AKMAN Çerkezköy (Çorlu) Cumhuriyet Savcılığı'na,
119.       174445 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ali DOKUMACI Gerede (Bolu) Cumhuriyet Savcılığı'na,
120.       174446 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Zafer KANDEMİR Nallıhan (Ankara Batı) C.Savcılığı'na,
121.       174447 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Perihan AKSOY Diyarbakır Hâkimliği’ne,
122.       174448 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Semra DOST Kaş (Elmalı) Hâkimliği’ne,
123.       174449 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Celal KAPLAN Şarkikaraağaç (Yalvaç) C.Savcılığı'na,
124.       174450 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet AKSU Silifke Cumhuriyet Savcılığı'na,
125.       174451 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Engin KAPSAL Kargı (Çorum) Cumhuriyet Savcılığı'na,
126.       174452 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Buket DÖKÜLEN ÇEVİK K.Çekmece (B.köy) Hâkimliği’ne,
127.       174453 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ö. Faruk AKSÜNGER B.Çekmece (Bakırköy) C.Savcılığı'na,
128.       174454 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet DÖNMEZ Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı'na,
129.       174457 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Bekir KARA Vezirköprü Cumhuriyet Savcılığı'na,
130.       174458 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Şükriye DÖNMEZ Mardin Hâkimliği’ne,
131.       174459 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Serap AKTÜRK ÇALIŞKAN Gaziantep Hâkimliği’ne,
132.       174460 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Selçuk KARA Erzin (İskenderun) Hâkimliği’ne,
133.       174462 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Cihan ALABAY Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı'na,
134.       174463 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ebru KARABAY Ereğli (Zonguldak) Hâkimliği’ne,
135.       174465 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Volkan DUR Diyarbakır Hâkimliği’ne,
136.       174467 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Berna ALTAY YİĞİTEL Yalvaç Hâkimliği’ne,
137.       174468 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Adem DURDALI Erdemli (Mersin) Hâkimliği’ne,
138.       174469 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Murat KARABULUT İnegöl Cumhuriyet Savcılığı'na,
139.       174472 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Oktay ALTUNIŞIK Şırnak Cumhuriyet Savcılığı'na,
140.       174473 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Erhan KARAKAŞ Fatsa (Ünye) Hâkimliği’ne,
141.       174474 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Raşit DURSUN Cide (İnebolu) Hâkimliği’ne,
142.       174475 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Cem ALTUNSOY Elazığ Hâkimliği’ne,
143.       174478 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Abdullah AMANVERMEZ Ortaca (Fethiye) C. Savcılığı'na,
144.       174479 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Asude KARAKOÇ KANGAL Yusufeli (Artvin) Hâkimliği’ne,
145.       174480 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Fatih ARDIÇ Batman Cumhuriyet Savcılığı'na,
146.       174481 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mustafa EDİBALİ Van Cumhuriyet Savcılığı'na,
147.       174482 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Doğan KARAOĞLAN Çal (Denizli) Cumhuriyet Savcılığı'na,
148.       174483 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Tülay ARDIÇ Hassa (Hatay) Cumhuriyet Savcılığı'na,
149.       174484 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Erhan EMRE Osmaniye Hâkimliği’ne,
150.       174485 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ümit ARIK Beyşehir (Seydişehir) Hâkimliği’ne,
151.       174486 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İsmail KARATAŞ Çankırı Hâkimliği’ne,
152.       174487 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ebru ENGİNDENİZ Bitlis Hâkimliği’ne,
153.       174488 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ayşe ARSLAN ÖGER Akkuş (Ünye) Hâkimliği’ne,
154.       174489 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet KARATAŞ Mazgirt (Tunceli) C.Savcılığı'na,
155.       174490 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Dilek ERDOĞAN UÇAN Osmaniye Hâkimliği’ne,
156.       174491 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Bayram Oğuz ARSLAN Dörtyol (İskenderun) C.Savcılığı'na,
157.       174493 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Fikri ARSLAN Niksar (Tokat) Cumhuriyet Savcılığı'na,
158.       174494 Ankara Ad.Yr.Hâkim adayı S.DilanERDOĞAN YAYLA Devrekâni(Kastamonu)Hâkimliği’ne,
159.       174495 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Osman KARATAŞ Ulukışla (Niğde) Cumhuriyet Savcılığı'na,
160.       174497 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Özlem ARSLAN Kahramanmaraş Cumhuriyet Savcılığı'na,
161.       174498 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yasin ARSLAN Erzurum Hâkimliği’ne,
162.       174499 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yasemin YUNTAR Hendek (Sakarya) Hâkimliği’ne,
163.       174500 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yılmaz ARSLAN Bartın Cumhuriyet Savcılığı'na,
164.       174501 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Cemal KARATEPE Torbalı (İzmir) Cumhuriyet Savcılığı'na,
165.       174503 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Burcu ERGÜLER DEMİRSOY Niksar (Tokat) Hâkimliği’ne,
166.       174504 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Anıl ARSLANOĞLU Silivri C.Savcılığı'na,
167.       174505 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Seyit Ahmet ERİKLİ Siirt Cumhuriyet Savcılığı'na,
168.       174506 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Halit ASLAN Ödemiş Hâkimliği’ne,
169.       174508 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Günay ERKAN Elazığ Cumhuriyet Savcılığı'na,
170.       174509 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hülya KASALAK Turgutlu (Manisa) Hâkimliği’ne,
171.       174510 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı U. Emek AŞILIPINAR Kazan (Ankara Batı) C.Savcılığı'na,
172.       174511 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hakan ERKCAN Akçakale (Şanlıurfa) C.Savcılığı'na,
173.       174513 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Dilvin ATALAY ASLAN Sinop Cumhuriyet Savcılığı'na,
174.       174514 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Celal ERKMEN Birecik (Şanlıurfa) Cumhuriyet Savcılığı'na,
175.       174516 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Erkan KAYA Kaynarca (Sakarya) Cumhuriyet Savcılığı'na,
176.       174517 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hatice AVCI Vezirköprü Hâkimliği’ne,
177.       174518 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Oğuzhan KAYA Tarsus Hâkimliği’ne,
178.       174519 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet AVŞAR Çorlu Hâkimliği’ne,
179.       174520 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Olgun KAYA Bartın Cumhuriyet Savcılığı'na,
180.       174521 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mesut AVŞAR Ayvalık (Burhaniye) Cumhuriyet Savcılığı'na,
181.       174522 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İlhan KAYIM Birecik (Şanlıurfa) Hâkimliği’ne,
182.       174523 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Cengiz AY İdil (Midyat) Cumhuriyet Savcılığı'na,
183.       174524 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ramazan KAYMAK Yayladağı (Hatay) C.Savcılığı'na,
184.       174525 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Melih AYANOĞLU Gebze Cumhuriyet Savcılığı'na,
185.       174526 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sibel KAYMAKCI TEKELİ Kemalpaşa (İzmir) Hâkimliği’ne,
186.       174528 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hale Gizem AYGÜL Silvan (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
187.       174530 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ömer Faruk AYVAZ İskenderun Cumhuriyet Savcılığı'na,
188.       174531 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Bülent KILIÇ Akyazı (Sakarya) Cumhuriyet Savcılığı'na,
189.       174532 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mahmut AYYARKIN Ünye (Ünye) Hâkimliği’ne,
190.       174534 Ankara Ad Yr Hâkim adayı H.Ayça BAĞCIVAN YARKIN Uzunköprü (Edirne) Hâkimliği’ne,
191.       174535 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Metin KILIÇ Elazığ Cumhuriyet Savcılığı'na,
192.       174536 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ali KIRMIZIGÜL Oltu Hâkimliği’ne,
193.       174538 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Neşe KIYAR Didim (Söke) Cumhuriyet Savcılığı'na,
194.       174539 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Kemal BAKIRCI Doğubayazıt Cumhuriyet Savcılığı'na,
195.       174540 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mahmut KIZILELMA Turgutlu (Manisa) C. Savcılığı'na,
196.       174541 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hülya KOCABAŞ Gercüş (Midyat) Hâkimliği’ne,
197.       174542 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Murat KOCACIK Mersin Hâkimliği’ne,
198.       174544 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Esvet ERKMEN Mersin Cumhuriyet Savcılığı'na,
199.       174545 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Murat BARNA Çerkeş (Karabük) Hâkimliği’ne,
200.       174546 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Melek KOCAGER ŞAHİN Çumra (Konya) Hâkimliği’ne,
201.       174547 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Enver EROĞLU Yerköy (Yozgat) Cumhuriyet Savcılığı'na,
202.       174549 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mustafa Cemil KOÇ Elbistan Cumhuriyet Savcılığı'na,
203.       174550 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Türkan BAYRAK KARA Manavgat Cumhuriyet Savcılığı'na,
204.       174551 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Durmaz BAYRAKTAR Erciş Cumhuriyet Savcılığı'na,
205.       174552 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yılmaz KOÇ Gebze Cumhuriyet Savcılığı'na,
206.       174553 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Semra BAYRAKTAR Midyat (Midyat) C. Savcılığı'na,
207.       174554 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Suat KOÇAK Baykan (Siirt) Hâkimliği’ne,
208.       174555 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Servi BAYRAKTAR Şarkikaraağaç (Yalvaç) C. Savcılığı'na,
209.       174556 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Serkan EROĞLU İnebolu Cumhuriyet Savcılığı'na,
210.       174557 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Aslıhan BEYDİLLİ KINIK Bursa Hâkimliği’ne,
211.       174558 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hakan KOÇER Çerkezköy (Çorlu) Hâkimliği’ne,
212.       174559 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Rana ERPOLAT KAYA Rize Cumhuriyet Savcılığı'na,
213.       174560 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Firdes BİLEN MELEK Bayburt Cumhuriyet Savcılığı'na,
214.       174561 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yaşar KOMŞAL Ayvacık (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
215.       174562 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Emel ERŞEN GÜNAYDIN Gölcük (Kocaeli) C. Savcılığı'na,
216.       174563 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Salih Zeki BİLGİN Diyarbakır Hâkimliği’ne,
217.       174564 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Murat KORGAN Adana Cumhuriyet Savcılığı'na,
218.       174565 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hayri Erdinç ERTÜRK Van Cumhuriyet Savcılığı'na,
219.       174566 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Tubahan BİLİCİ Elazığ Hâkimliği’ne,
220.       174569 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Deniz ESEN Hani (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
221.       174570 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Şerife KORKMAZ Bolvadin Cumhuriyet Savcılığı'na,
222.       174571 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ramazan BİRİŞİK Seferihisar (İzmir) C. Savcılığı'na,
223.       174573 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Sinan BİTER Kadirli (Osmaniye) Cumhuriyet Savcılığı'na,
224.       174574 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İdris FİDAN Kocaeli Hâkimliği’ne,
225.       174576 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Rukiye Nur BOLCAN Karaman Hâkimliği’ne,
226.       174577 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı İsmail KÖK Adana Cumhuriyet Savcılığı'na,
227.       174578 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Coşkun GEÇGİN İncesu (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığı'na,
228.       174579 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kamil BOYRAZ Bilecik Hâkimliği’ne,
229.       174580 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Melike KÖMÜRCÜ Nazilli Cumhuriyet Savcılığı'na,
230.       174581 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sezgin GENÇ Kandıra (Kocaeli) Hâkimliği’ne,
231.       174582 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Bahiye BOZDEMİR Erdemli (Mersin) C.Savcılığı'na,
232.       174584 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Cevdet BOZFIRAT Haymana (Ankara) C. Savcılığı'na,
233.       174585 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Şenol GENÇ Kula (Salihli) Hâkimliği’ne,
234.       174586 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İsmail Hakkı KULUĞ Osmaniye Hâkimliği’ne,
235.       174587 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Veysi BUDULGAN Elbistan C. Savcılığı'na,
236.       174588 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kaya GENEZ Şanlıurfa Hâkimliği’ne,
237.       174589 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Abdullah BURAK Bolu Cumhuriyet Savcılığı'na,
238.       174590 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Özkan GERGİN Çifteler (Eskişehir) Cumhuriyet Savcılığı'na,
239.       174592 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nurettin BURAN Diyarbakır Hâkimliği’ne,
240.       174593 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Muzaffer GEYİK Ilgın (Akşehir) Cumhuriyet Savcılığı'na,
241.       174595 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı A. Rauf BURGUCUOĞLU Kangal (Sivas) C. Savcılığı'na,
242.       174597 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İsmail METİN Aksaray Hâkimliği’ne,
243.       174599 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Nevzat GÖKDAŞ Beylikova (Eskişehir) C. Savcılığı'na,
244.       174600 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ayşegül BÜYÜKÖZER Ereğli (Zonguldak) Hâkimliği’ne,
245.       174601 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Onay GÖRGÜN Van Hâkimliği’ne,
246.       174605 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ali Kemal GÜLAY Dicle (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
247.       174606 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Abdulkadir MÜJDE Kırklareli Cumhuriyet Savcılığı'na,
248.       174607 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Aykut CANER Ermenek Hâkimliği’ne,
249.       174608 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Cebrail GÜLDÜREN Yeşilova (Burdur) Hâkimliği’ne,
250.       174609 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa NAR Sivas Hâkimliği’ne,
251.       174611 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Elif GÜLLÜ Kalecik (Ankara) Hâkimliği’ne,
252.       174612 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Coşkun CAYMAZ Emirdağ (Bolvadin) Hâkimliği’ne,
253.       174615 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet Muhtar COŞACAK Kilis Cumhuriyet Savcılığı'na,
254.       174618 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Alaattin GÜNAY Lice (Diyarbakır) Cumhuriyet Savcılığı'na,
255.       174619 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Neslihan OKUDUR Saray (Çorlu) Cumhuriyet Savcılığı'na,
256.       174620 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Fatih ÇAKIR Çerkezköy (Çorlu) Cumhuriyet Savcılığı'na,
257.       174621 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Fehmi GÜNBELDEK Kavak (Samsun) C. Savcılığı'na,
258.       174622 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hakan ÇALDIR Çorlu Cumhuriyet Savcılığı'na,
259.       174623 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ayfer OLĞUN Gaziosmanpaşa (İstanbul) Hâkimliği’ne,
260.       174625 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ali ÇAM Buldan (Denizli) Cumhuriyet Savcılığı'na,
261.       174626 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Cemal GÜNERİ İskenderun Hâkimliği’ne,
262.       174627 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Burhanettin OLĞUN Gaziosmanpaşa(İstanbul)C. Savcılığı'na,
263.       174629 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Aslıhan GÜNGÖR ÖZBAKIR Demre (Elmalı) C.Savcılığı'na,
264.       174630 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Fatih ÇAVUŞ Diyarbakır Hâkimliği’ne,
265.       174633 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Neslihan ÇEBİ Tefenni (Burdur) Hâkimliği’ne,
266.       174634 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hülya ÖNAL Afşin (Elbistan) Hâkimliği’ne,
267.       174635 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yaşar ÇEKİÇ Kemer (Antalya) Cumhuriyet Savcılığı'na,
268.       174636 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Halit ÖNDER Kozan Hâkimliği’ne,
269.       174638 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Necip ÖNER Gaziosmanpaşa (İstanbul) C. Savcılığı'na,
270.       174639 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Canan ÇELİK ÇULCU Cizre Hâkimliği’ne,
271.       174640 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Halil GÜVEN Tekman (Hınıs) Hâkimliği’ne,
272.       174641 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Alper ÇEVİK Küçükçekmece (Bakırköy) C. Savcılığı'na,
273.       174642 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Özgül ÖNER Gaziosmanpaşa (İstanbul) Hâkimliği’ne,
274.       174643 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet ÖREN Gümüşhacıköy (Amasya) C. Savcılığı'na,
275.       174644 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yıldıray ÇINAR İnegöl Cumhuriyet Savcılığı'na,
276.       174645 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hüseyin ÖZ Küre (İnebolu) Cumhuriyet Savcılığı'na,
277.       174646 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet ÇİFÇİOĞLU Kadınhanı (Konya) C. Savcılığı'na,
278.       174647 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Fatih ÖZASLAN Söke Cumhuriyet Savcılığı'na,
279.       174648 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı İbrahim Orkun ÖZCAN Sındırgı (Balıkesir) C. Savcılığı'na,
280.       174649 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Salim ÇÖKLÜ Mustafakemalpaşa (Bursa) Hâkimliği’ne,
281.       174650 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet ÖZDAMAR Mersin Cumhuriyet Savcılığı'na,
282.       174651 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Dursun Ali ÇÖLOĞLU Tomarza (Kayseri) Hâkimliği’ne,
283.       174652 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Kadir ÖZDEMİR Ceyhan Cumhuriyet Savcılığı'na,
284.       174653 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Buket Ç. AKSÜNGER B.Çekmece (Bakırköy) Hâkimliği’ne,
285.       174654 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa ÖZDEMİR Hatay Hâkimliği’ne,
286.       174655 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Taşkın ÇÖREKLİ Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı'na,
287.       174656 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Filiz DEMİR Hozat (Tunceli) Hâkimliği’ne,
288.       174657 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Özlem ÖZEN İMRE Gebze Hâkimliği’ne,
289.       174658 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Kürşad DEMİR Büyükçekmece (Bakırköy) C. Savcılığı'na,
290.       174660 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mahmut Sami DEMİR Sütçüler (Isparta) C. Savcılığı'na,
291.       174661 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Bekir ÖZER Gümüşhane Hâkimliği’ne,
292.       174663 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sibel DEMİR Büyükçekmece (Bakırköy) Hâkimliği’ne,
293.       174664 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı İsa ÖZER Torbalı (İzmir) Cumhuriyet Savcılığı'na,
294.       174665 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yusuf DEMİR Çayeli (Rize) Cumhuriyet Savcılığı'na,
295.       174666 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Nüket ÖZKAN Cizre Cumhuriyet Savcılığı'na,
296.       174669 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Zafer ÖZKOYUNCU Vakfıkebir (Trabzon) Hâkimliği’ne,
297.       174670 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Cemal DEMİRDAŞ Vakfıkebir (Trabzon) Hâkimliği’ne,
298.       174671 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Aykut ÖZKARA Sütçüler (Isparta) Hâkimliği’ne,
299.       174672 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fevzi DEMİREL Anamur (Silifke) Hâkimliği’ne,
300.       174674 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Zafer TURAN Mersin Hâkimliği’ne,
301.       174675 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Emrah ÖZSOY Devrekâni (Kastamonu) C. Savcılığı'na,
302.       174676 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yasin YILDIZ Edremit (Burhaniye) Cumhuriyet Savcılığı'na,
303.       174677 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ali TURGUT Tefenni (Burdur) Cumhuriyet Savcılığı'na,
304.       174678 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Birkan YILDIZHAN Taşova (Amasya) Hâkimliği’ne,
305.       174679 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İpek PAKEL ELGİN Biga (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
306.       174682 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gonca TÜRKEEŞ KAYA Gürün (Sivas) Hâkimliği’ne,
307.       174683 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet YILMAZ Siirt Hâkimliği’ne,
308.       174684 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Seçkin PEKŞEN Turhal (Zile) Cumhuriyet Savcılığı'na,
309.       174685 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mustakim TÜRKYILMAZ Diyarbakır C. Savcılığı'na,
310.       174686 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Okan YILMAZ Kilis Hâkimliği’ne,
311.       174687 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Saffet YILMAZ Mardin Hâkimliği’ne,
312.       174688 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Serdal SARIDAĞ Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı'na,
313.       174689 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hüseyin UĞUZ İskenderun Cumhuriyet Savcılığı'na,
314.       174690 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Sedat YILMAZ Iğdır Cumhuriyet Savcılığı'na,
315.       174691 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Uğur USLU Kırklareli Cumhuriyet Savcılığı'na,
316.       174693 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Emre YURTALAN Bulancak (Giresun) C. Savcılığı'na,
317.       174694 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Erkan UYGUN Bahçesaray (Van) Hâkimliği’ne,
318.       174695 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Nezif YÜCEL Kırıkhan (Hatay) Cumhuriyet Savcılığı'na,
319.       174696 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Köksal SEKMEN Erciş Cumhuriyet Savcılığı'na,
320.       174697 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet UYSAL Yüksekova Hâkimliği’ne,
321.       174698 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Serdar YÜCEL Hınıs Hâkimliği’ne,
322.       174699 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Atılgan SERT Karayazı (Erzurum) Hâkimliği’ne,
323.       174701 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ertan YÜKSEL Doğanşehir (Malatya) C. Savcılığı'na,
324.       174702 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Haluk SEZGİN Çankırı Cumhuriyet Savcılığı'na,
325.       174703 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Salih Serhat ÜNAL Andırın (Kahramanmaraş) Hâkimliği’ne,
326.       174705 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Elmas SIRAKAYA Mersin Hâkimliği’ne,
327.       174706 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gülsen ÜNSAL Aybastı (Ünye) Hâkimliği’ne,
328.       174708 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet Onur SOMUNCU Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı'na,
329.       174709 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hakan ÜSTÜNDAĞ Karacasu (Nazilli) Hâkimliği’ne,
330.       174710 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı İlker VURAL Sivas Cumhuriyet Savcılığı'na,
331.       174711 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa SOPACI Sivas Hâkimliği’ne,
332.       174712 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sedat SOYDEMİR Edremit (Burhaniye) Hâkimliği’ne,
333.       174713 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Nurullah YALÇI Demirci (Salihli) Hâkimliği’ne,
334.       174714 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Nazlı Sertap YALÇIN Çine (Aydın) Cumhuriyet Savcılığı'na,
335.       174715 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İlhan SOYLU Edirne Hâkimliği’ne,
336.       174716 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Özgür YALÇIN Erzurum Hâkimliği’ne,
337.       174717 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Betül SÖNMEZ Diyarbakır Hâkimliği’ne,
338.       174718 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sebati SÖNMEZ Kuşadası (Söke) Hâkimliği’ne,
339.       174719 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Süleyman YALÇIN Lüleburgaz (Kırklareli) C. Savcılığı'na,
340.       174720 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Sait Nuri SUBAŞI Sürmene (Trabzon) C. Savcılığı'na,
341.       174723 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Betül YALIM Ordu Hâkimliği’ne,
342.       174724 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Serkan ŞAHİN Yıldızeli (Sivas) Cumhuriyet Savcılığı'na,
343.       174725 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Zafer YAMAÇ Kilis Hâkimliği’ne,
344.       174726 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sefa ŞAHİNOĞLU Ortaköy (Aksaray) Hâkimliği’ne,
345.       174728 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatih YAPRAKCIER Samsun Hâkimliği’ne,
346.       174729 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Merve ŞEN Hendek (Sakarya) Hâkimliği’ne,
347.       174730 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Musa YARDIMEDEN Susurluk (Balıkesir) C. Savcılığı'na,
348.       174731 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Süreyya ŞEN Nizip Hâkimliği’ne,
349.       174733 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yusuf YAVUZ Cizre Cumhuriyet Savcılığı'na,
350.       174734 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mesut YAZGAN Afşin (Elbistan) Cumhuriyet Savcılığı'na,
351.       174736 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ali ŞENER Uşak Cumhuriyet Savcılığı'na,
352.       174738 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Devrim YETİŞKİN Derinkuyu (Nevşehir) C. Savcılığı'na,
353.       174741 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fethi ŞENGİL Zonguldak Hâkimliği’ne,
354.       174742 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ertürk YILDIZ Selendi (Salihli) Cumhuriyet Savcılığı'na,
355.       174743 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet ŞENOL Azdavay (Kastamonu) C. Savcılığı'na,
356.       174745 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Muhammet YILDIZ Kemalpaşa (İzmir) C. Savcılığı'na,
357.       174746 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Cemal Alper TAHMİSCİOĞLU Simav (Uşak) Hâkimliği’ne,
358.       174748 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet TARAKÇI Tavas (Denizli) Hâkimliği’ne,
359.       174751 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Turgay Osman TAŞ Bodrum Cumhuriyet Savcılığı'na,
360.       174753 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hasan TAŞDEMİR Kula (Salihli) Cumhuriyet Savcılığı'na,
361.       174755 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Uğur TAŞKIRAN Tire (Ödemiş) Cumhuriyet Savcılığı'na,
362.       174758 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Abdullah TEKBAŞ Milâs (Muğla) Cumhuriyet Savcılığı'na,
363.       174759 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Salih TEKİN Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı'na,
364.       174760 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Fatih TERZİ Finike (Elmalı) C. Savcılığı'na,
365.       174761 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yasemin TERZİ Manisa Hâkimliği’ne,
366.       174762 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İbrahim TIRIK Sungurlu Hâkimliği’ne,
367.       174763 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ülkü TİRYAKİOĞLU Karayazı (Erzurum) C. Savcılığı'na,
368.       174764 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ali TONTUR Mutki (Bitlis) Hâkimliği’ne,
369.       174765 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ümmühan TOP YÜKSEL Sakarya Hâkimliği’ne,
370.       174767 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Cemalettin TOPCU Yumurtalık (Ceyhan) C. Savcılığı'na,
371.       174769 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Cuma TOPÖZLÜ Trabzon Cumhuriyet Savcılığı'na,
372.       174770 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fuat TOPRAK Lice (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
373.       174771 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Zehra TOPTAŞ Ağrı Cumhuriyet Savcılığı'na,
374.       174772 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Aydın TUNCAY Terme (Çarşamba) Cumhuriyet Savcılığı'na,
375.       174773 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ümit TURAN Kumluca (Elmalı) Cumhuriyet Savcılığı'na,
 
Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.
 
İDARİ YARGI HÂKİM ADAYLARI
 
2. derecenin 2. kademesi  (1210-3600) göstergesi ile;
1.             Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167846 Murat ŞAŞI Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
 
2. derecenin 1. kademesi  (1155-3600) göstergesi ile;
2.             Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167834 Fatih AVCI Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
 
3. derecenin 2. kademesi  (1065-3000) göstergesi ile;
3.             Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167873 Seyfi TOZAR İzmir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
4.             Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167884 Abdülaziz URALÇİN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
 
3. derecenin 1. kademesi  (1020-3000) göstergesi ile;
5.             Gaziantep İdari Yargı Hâkim Adayı 167877 Özgür BOZKURT Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
 
4. derecenin 2. kademesi  (950-2300) göstergesi ile;
6.             Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167975 Mirac GÜLÇİÇEK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
 
4. derecenin 1. kademesi  (915-2300) göstergesi ile;
7.             Sakarya İdari Yargı Hâkim Adayı 100485 M. Raşid KARARMAZ İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
8.             Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167799 Akif ACAR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
9.             Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167984 Sezgin HATİPOĞLU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
 
5. derecenin 1. kademesi  (835-2200) göstergesi ile;
10.          Ordu İdari Yargı Hâkim Adayı 167936 Kıvanç KIVRAK Bursa İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
 
6. derecenin 2. kademesi  (785-1600) göstergesi ile;
11.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 152914 Sibel ÜZGÖR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
 
6. derecenin 1. kademesi  (760-1600) göstergesi ile;
12.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 117588 Bilal TOKAT İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
13.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 121818 Orhan POLAT Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
14.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167811 Ali PARLAR Isparta (Antalya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
15.          Antalya İdari Yargı Hâkim Adayı 167922 Mehmet Taha KAYACI Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
 
7. derecenin 2. kademesi  (720-1500) göstergesi ile;
16.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167844 Kutluhan ŞAHİN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
17.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167875 Ender TURUS Antalya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
18.          Konya İdari Yargı Hâkim Adayı 167950 Damla TAŞKIRAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
 
7. derecenin 1. kademesi  (705-1500) göstergesi ile;
19.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167866 Emre TEKİN Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
20.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167899 Lütfü YEĞİN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
21.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167923 Ramazan DEMİREL Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
22.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167945 Zehra KOŞAL Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
23.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167954 Handan Nalan ERMAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
24.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167959 Mehmet KÜRKLÜ Adana İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
25.          İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 167965 Mücahit MERT Mersin (Adana) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
 
8. derecenin 1. kademesi  (660-1300) göstergesi ile;
26.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 164278 Fatih TÜRKAY Adana İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
27.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 164367 Fatih ALİUSTAOĞLU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
28.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 164375 Mesut AĞCINLIOĞLU Konya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
29.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 165838 Tuğba TUNA IŞIK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
30.          İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 167791 Yasemin ORAK İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
31.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167792 Tolga ORAL Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
32.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167793 Erdi ORMAN Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
33.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167794 F. Burak ABACI Mersin (Adana) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
34.          Ankara İdr Yrg Hkm Adayı 167795Seyfullah ÖNELGE Ş.Urfa (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
35.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167796 Mehmet Ali ÖZERDEM Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
36.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167797 Esra ÖZEV Trabzon Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
37.          İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 167798 Salih ABANOZ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
38.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167800 Sümeyra ÖZGEN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
39.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167801 Alirıza AĞAÇ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
40.          İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 167802 Abdullah ÖZGER İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
41.          İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 167803 Ömer AKAGÜNDÜZ İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
42.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167804 Abdulkadir ÖZKARA Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
43.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167806 Hanife Ebru ÖZTÜRK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
44.          Ankara İdari Yrg Hkm Adayı 167807 Meral ÖZTÜRK Batman (D.Bakır) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
45.          Ankara İdr Yrg Hkm Adayı 167808 Rahman AKDERE Mardin (D.Bakır) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
46.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167809 Seydi PARAKAZAN Adana İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
47.          İzmir İdari Yargı Hâkim Adayı 167810 Hakan AKPINAR İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
48.          Ankara İdari Yargı Hkm Adayı 167812 Fatma AKYILDIZ Muğla (Aydın) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
49.          Antalya İdari Yargı Hâkim Adayı 167813 Seray AÇIKGÖZ İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
50.          Gaziantep İdari Yargı Hâkim Adayı 167814 Yaşar ALTAK Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
51.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167815 Sercan PEHLİVAN İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
52.          İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 167816 Simge AMİL Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
53.          İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 167817 İlter AMİL Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
54.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167818 Enes PERİ Antalya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
55.          Adana İdari Yargı Hâkim Adayı 167819 Mehmet ANDİÇ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
56.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167820 Ertuğrul SADIÇ Diyarbakır Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
57.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167821 Kadife ARSLANHAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
58.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167822 Dilara SALT Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
59.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167823 Serkan ASKER Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
60.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167824 Eyüp SARI Çanakkale (Edirne) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
61.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167825 Turgay ASLAN Antalya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
62.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167826 Halil SARI Batman (Diyarbakır) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
63.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167827 Ahmet ASYA Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
64.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167828 İsmail SARICA Zonguldak Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
65.          Aydın İdari Yargı Hâkim Adayı 167829 Mehmet Ali AŞIKOĞLU İzmir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
66.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167830 Sercan ATAK Bursa Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
67.          Ankara İdri Yrg Hkm Adayı 167831 M. Samet SAYDAM Mersin (Adana) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
68.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167832 Tayfur Sami ATILGAN İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
69.          Konya İdari Yargı Hâkim Adayı 167833 Şerife SELEK Ordu İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
70.          Adana İdari Yargı Hâkim Adayı 167835 Alper AYDIN Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
71.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167836 Duygu SELVER İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
72.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167837 Fatih SOLAK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
73.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167838 Aykut AYDIN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
74.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167839 Hakan SÖĞÜTLÜ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
75.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167840 Murat AYDIN Bursa Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
76.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167841 Çağatay ŞAHİN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
77.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167842 Ayşe AYHAN Ordu Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
78.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167843 Fatma AYHAN Mersin (Adana) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
79.          Diyarbakır İdari Yargı Hâkim Adayı 167845 Süleyman AYLA İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
80.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167847 Ali AZAR İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
81.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167848 Mustafa ŞENER İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
82.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167849 Kemal BABAOĞLU Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
83.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167850 Gülşen AZAR İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
84.          Trabzon İdr Yrg Hâkim Adayı 167851 Muhammet BABUR Muğla (Aydın) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
85.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167852 Kamer ŞEREFLİ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
86.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167853 Musa BAHÇİVAN Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
87.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167854 Nihal ŞİMŞEK Adana Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
88.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167855 Leyla BAKIR Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
89.          Sivas İdari Yargı Hâkim Adayı 167856 Ahmet Can TALAS Hatay (Adana) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
90.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167857 Hilal BAŞBAYDAR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
91.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167858 Ceylan TALU Muğla (Aydın) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
92.          Ankara İdr Yrg Hkm Adayı167859Eşref BAŞESGİOĞLUKocaeli(Sakarya)VergiMahkemesi Üyeliği’ne,
93.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167860 Nurdan TAŞ Adana İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
94.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167861 Sena Nur TAŞ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
95.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167862 Safvan BECEREN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
96.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167863 Sinan TATAR İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
97.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167865 Eren Can BENAKAY İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
98.          Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167867 Yasemin BERK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
99.          Konya İdari Yargı Hâkim Adayı 167868 Fatih TOPAL Mersin (Adana) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
100.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167869 Ömer BIYIK Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
101.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167870 Hilal TOPAL İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
102.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167872 Ahmet BİLGEN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
103.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167874 Burak BOZKURT Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
104.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167876 Adem TÜRK Antalya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
105.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167878 Abdurrahman BURULDAY Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
106.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167879 Süleyman CAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
107.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167881 Burcu UÇAR Van İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
108.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167882 Refik CELEP İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
109.       İzmir İdari Yargı Hâkim Adayı 167883 Eren CENAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
110.       İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 167885 Ferid CENGİZ Sivas Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
111.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167886 İhsan Murat UYSAL İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
112.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167887 Muhsin CEREN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
113.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167889 Ergün CODUROĞLU Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
114.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167890 Hediye ÇAKIR Van İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
115.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167891 Cihangir UYULMAZ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
116.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167892 Arif ÇELİK Antalya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
117.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167893 Kübra ÜNAL Balıkesir (Bursa) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
118.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167894 İhsan ÇELİK Mersin (Adana) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
119.       Bursa İdari Yargı Hâkim Adayı 167895 Zeliha VAROL Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
120.       Samsun İdari Yargı Hâkim Adayı 167897 Elif Tuğçe YAZICI Erzurum Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
121.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167898 Metin ÇELİK Antalya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
122.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167900 Utku YILDIZ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
123.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167901 Enes ÇENGELOĞLU Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
124.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167902 Hatice YILMAZ Adana İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
125.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167903 Mehmet ÇETİNKAYA Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
126.       Malatya İdari Yargı Hâkim Adayı 167904 Gülşah ÇİÇEK Manisa Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
127.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167905 Kadriye KARACA Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
128.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167906 Fatma ÇİMEN Diyarbakır Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
129.       Sivas İdr Yrg Hkm Adayı 167907 Gökhan KARAHAN Elazığ (Malatya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
130.       Sivas İdr Yrg Hâkim Adayı 167908 Yasin KARAKAŞ Ş.Urfa (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
131.       İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 167909 Elmas ÇIKRIKCI Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
132.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167910 Adnan KARAMAN Adana Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
133.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167911 Gözde DAĞLI Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
134.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167912 Fatih KARAMAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
135.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167913 Murat DAŞTAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
136.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167914 Gökhan KARTAL İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
137.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167915 Sayıt DEDEBALİ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
138.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167916 Emrah KAYA Muğla (Aydın) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
139.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167917 Eyyüp DEMİR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
140.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167918 İslam KAYA Mersin (Adana) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
141.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167919 Mehmet KAYA Muğla (Aydın) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
142.       İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 167920 Rıdvan KAYACAN Diyarbakır İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
143.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167921 Duygu MUTLU Kırıkkale Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
144.       İstanbul İdari Yrg Hâkim Adayı 167924 Metin KAYİHAN Hatay (Adana) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
145.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167925 Zeynep DİRİLCE Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
146.       Van İdari Yargı Hâkim Adayı 167926 Sümeyye YÜCE Adana İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
147.       Samsun İdari Yargı Hâkim Adayı 167928 Ramazan DOĞRU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
148.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167929 Kübra DÖLCÜ Mersin (Adana) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
149.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167930 Hilal Tuğçe KILIÇ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
150.       Ankara İdari Yargı Hkm Adayı 167931 Gökhan DUĞAN Muğla (Aydın) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
151.       Antalya İdr Yrg HkmAdayı167932Ahmet DURMUŞ A.karahisar (Denizli)İdareMahkemesi Üyeliği’ne,
152.       İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 167933 Tugay KILIÇ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
153.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167934 Tuncay KILINÇ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
154.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167935 Selver DÜDÜKCÜ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
155.       Kayseri İdr Yrg Hâkim Adayı 167937 Fikret EKİN K.Maraş (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
156.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167938 Fatih KIZMAZ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
157.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167939 Harun EKŞİ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
158.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167940 Didar KOÇOĞLU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
159.       Gaziantep İdari Yargı Hâkim Adayı 167941 Metin ENGİN Konya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
160.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167942 Fatih KONAK Elazığ (Malatya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
161.       İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 167943 Resul KONAK İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
162.       Samsun İdari Yargı Hâkim Adayı 167944 Abdulsamet ERDOĞMUŞ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
163.       İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 167947 Abdülsamet EREN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
164.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167948 Nagihan Pınar KUMCU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
165.       Antalya İdari Yargı Hâkim Adayı 167949 Hakan ERGÜN Sakarya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
166.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167951 Emrah KURTOĞLU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
167.       İstanbul İdari Yrgı Hâkim Adayı 167952 İ. Furkan ERKEÇOĞLU Adana Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
168.       Ankara İdari Yrg Hkm Adayı 167953 Selvi KÜÇÜK Mardin (Diyarbakır) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
169.       Ankara İdari Yrgı Hâkim Adayı 167955 Merve KÜÇÜKGEDİK İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
170.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167956 Derya EROĞLU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
171.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167960 Burcu TAŞYAPAN İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
172.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167961 Tolga MAHMAT Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
173.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167962 Samet EŞEN İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
174.       İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 167963 Mustafa MALKOÇ İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
175.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167964 İsmail ETÖZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
176.       İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 167966 Arif GENÇ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
177.       İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 167967 Okan OK Mersin (Adana) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
178.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167968 Fatih Burak GEZER İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
179.       Adana İdr Yrg Hâkim Adayı167969Hatice ÖZALP Kastamonu(Zonguldak)İdareMahkemesi Üyeliği’ne,
180.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167970 Ayyüce OKUMUŞ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
181.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167971 Esra GÖK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
182.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167972 Ömer Fehim OKUMUŞ Adana Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
183.       Ankara İdr Yrg Hkm Adayı 167973 Ceren GÖRMEZ Batman (Diyarbakır)İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
184.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167974 Pelin GÜLCAN İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
185.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167977 Fatma GÜNAY Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
186.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167978 Kasım GÜNDÜZ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
187.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167979 Abdullah GÜNER Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
188.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167980 Recep GÜNGÖR İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
189.       Kırıkkale İdari Yargı Hâkim Adayı 167981 Serkan GÜRBÜZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
190.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167982 Uğur GÜRDAL Antalya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
191.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167985 Gözde HAYIRSEVER İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
192.       İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 167986 Arif IŞIK İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
193.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167987 Salih KAHVECİ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
194.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 167989 Güven BAHADIR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
195.       Ankara İdr YrgHkmAdayı167990 G.Nurgül KANDEMİR Ş.Urfa(G.Antep)İdareMahkemesi Üyeliği’ne,
196.       İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 167992 H. EmirKARABULUT İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
197.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 168686 Gökçen TÜRKDOĞRU Sivas İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
198.       Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 170949 Burcu KORKMAZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
 
Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.
 

 

ÇOK OKUNANLAR

KAMU PERSONELİ SINAV İLANLARI

YAZARLAR

ANKET