Öncekiler Sonrakiler

ADLİ VE İDARİ YARGI HÂKİM VE SAVCI ATAMALARI YAPILDI

6 Aralık 2014 tarihli Resmî Gazete ile ADLİ VE İDARİ YARGI HÂKİM ve SAVCI atamaları yapıldı.

06 Aralık 2014 Cumartesi 07:32
ADLİ VE İDARİ YARGI HÂKİM ve SAVCI ATAMALARI YAPILDI

ADLİ VE İDARİ YARGI HÂKİM ve SAVCI ATAMALARI YAPILDI

6 Aralık 2014  tarihli Resmî Gazete ile ADLİ VE İDARİ YARGI HÂKİM ve SAVCI atamaları yapıldı. 

ATAMA KARARI

Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanlığından:

Adli ve idari yargı hâkim ve Cumhuriyet savcı adaylarının, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nca 27.11.2014 tarihinde yapılan ad çekme sonucuna göre, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanunu’nun 13. maddesi gereğince atanmalarına ilişkin kararname aşağıda gösterilmiştir.

 
 
KARAR : 27.11.2014                          2014/ 2695-2696-2697
 
ADAYLARI
 
2. derecenin 1. kademesi  (1155-3600) göstergesi ile;
1.        171389 Eskişehir Adli Yargı Hâkim adayı Nuh Muhammed URUK Antalya Hâkimliği'ne,
5. derecenin 2. kademesi  (865-2200) göstergesi ile;
2.        171097 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Fatih AYDIN Afşin (Elbistan) Hâkimliği'ne,
6. derecenin 2. kademesi  (785-1600) göstergesi ile;
3.     171032 Ankara Batı Adli Yargı Hâkim adayı Aydın KARAGÖZ Manisa Hâkimliği'ne
6. derecenin 1. kademesi  (760-1600) göstergesi ile;
4.        171085 Sakarya Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet ATAŞ Doğanhisar (Akşehir) Hâkimliği'ne,
5.        171099 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa AYDIN Konya Hâkimliği'ne,
6.        171563 Çankırı Adli Yargı Hâkim adayı Nadide IŞIK Elbistan Hâkimliği'ne,
7. derecenin 1. kademesi  (705-1500) göstergesi ile;
7.        171271 Kahramanmaraş Adli Yargı Hâkim adayı Muhammed ŞAVKILI Antalya Hâkimliği'ne,
8.        171318 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Ali TOPKAN Dinar Hâkimliği'ne,
8. derecenin 2. kademesi  (675-1300) göstergesi ile;
9.        151145 Kayseri Adli Yargı Hâkim adayı Demet TAHMAZ Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
10.     171005 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı İsmail Fazıl KARA Gebze C. Savcılığı'na,
11.     171214 Ankara Batı Adli Yargı Hâkim adayı Ebucihat POLAT Salihli Hâkimliği'ne,
12.       171433 Ağrı Adli Yargı Hâkim adayı Necmettin DÖLDÖŞ Sakarya Hâkimliği'ne,
8. derecenin 1. kademesi  (660-1300) göstergesi ile;
13.     164274 Kayseri Adli Yargı Hâkim adayı Fatma PEKER Espiye (Giresun) Hâkimliği'ne,
14.     164286 Ankara Batı Adli Yargı Hâkim adayı Adem TATLİ İskenderun Hâkimliği'ne,
15.     164300 Eskişehir Adli Yargı Hâkim adayı Fatih ÖZCAN Malkara (Tekirdağ) Hâkimliği'ne,
16.     164358 Bursa Adli Yargı Hâkim adayı Yılmaz YAVUZ Çaycuma (Zonguldak) Hâkimliği'ne,
17.     164361 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Celal ORAL Konya Hâkimliği'ne,
18.     164376 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Gülhan KILAVUZ Erdemli (Mersin) Hâkimliği'ne,
19.     170971 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Beyhan ACAR Sarayköy (Denizli) Hâkimliği'ne,
20.     170972 Bakırköy Adli Yargı C.Savcı adayı Cevdet ACAR Ortaca (Fethiye) C. Savcılığı'na,
21.     170973 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Şahin İŞ Alanya Hâkimliği'ne,
22.     170974 İzmir Adli Yargı Hâkim adayı Bilal ADIGÜZEL Malatya Hâkimliği'ne,
23.     170975 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Elif AĞAR Ödemiş Hâkimliği'ne,
24.     170976 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Umur Yiğit İŞ Tatvan (Bitlis) C. Savcılığı'na,
25.     170977 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İlknur AKALP Konya Hâkimliği'ne,
26.     170978 Gaziantep Adli Yargı C.Savcı adayı Abdulkadir AKBAYRAM Gebze C. Savcılığı'na,
27.     170979 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kamil İŞIKGÖZ Ağrı Hâkimliği'ne,
28.     170980 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Esra ERÇELİK Karasu (Sakarya) Hâkimliği'ne,
29.     170981 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Buket KABATAŞ Diyarbakır Hâkimliği'ne,
30.     170982 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Saliha AKÇAKUŞ Gaziantep Hâkimliği'ne,
31.     170984 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sabahattin AKÇAL Karabük Hâkimliği'ne,
32.     170985 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı İsmail KAHRAMAN Mesudiye (Ordu) Hâkimliği'ne,
33.     170986 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gözde AKÇAY Çerkezköy (Çorlu) Hâkimliği'ne,
34.     170987 Erzurum Adli Yargı C.Savcı adayı Oktay AKÇAY Adana C. Savcılığı'na,
35.     170988 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Yasin KAHRAMAN İstanbul Hâkimliği'ne,
36.     170989 Antalya Adli Yargı C.Savcı adayı Erdal AKDAĞ Kızıltepe (Mardin) C. Savcılığı'na,
37.     170990 Kastamonu Adli Yargı Hâkim adayı Seyhan AKDEMİR İstanbul Hâkimliği'ne,
38.     170991 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet KAHYE Gölcük (Kocaeli) C. Savcılığı'na,
39.     170992 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Seyyit Ahmet Taha AKDEMİR İnebolu Hâkimliği'ne,
40.     170993 Ordu Adli Yargı Hâkim adayı Naim AKDENİZ Dörtyol Hâkimliği'ne,
41.     170994 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Erkan KALİZ Erzurum Hâkimliği'ne,
42.     170995 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet AKDUMAN İstanbul Hâkimliği'ne,
43.     170996 Bursa Adli Yargı Hâkim adayı Merve KALKAN Gaziantep Hâkimliği'ne,
44.     170997 Sivas Adli Yargı Hâkim adayı Eda AKER Doğubayazıt Hâkimliği'ne,
45.     170998 Erzurum Adli Yargı C.Savcı adayı Murat KALKAN Adana C. Savcılığı'na,
46.     170999 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Tuba YILDIRIM Kars Hâkimliği'ne,
47.     171000 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İbrahim KAMBEROĞLU Antalya Hâkimliği'ne,
48.     171001 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kazım AKGÜL Kütahya Hâkimliği'ne,
49.     171002 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet AKGÜN Bodrum Hâkimliği'ne,
50.     171003 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mete KAPLAN Gaziantep Hâkimliği'ne,
51.     171004 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Abdulkadir AKINCI Elazığ Hâkimliği'ne,
52.     171006 Kırklareli Adli Yargı C.Savcı adayı Murat KARA Bitlis C. Savcılığı'na,
53.     171007 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mürüvvet AKINCI KORKMAZ Ordu Hâkimliği'ne,
54.     171008 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Burak AKKURT Gaziantep C. Savcılığı'na,
55.     171009 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Nafiz AKKUZU Gümüşhacıköy (Amasya) C. Savcılığı'na,
56.     171011 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Abdurrahman Remzi AKPINAR Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
57.     171012 Trabzon Adli Yargı C.Savcı adayı Alper AKSOY Altınözü (Hatay) C. Savcılığı'na,
58.     171013 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet AKSU Gerede (Bolu) C. Savcılığı'na,
59.     171014 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Zehra DEMİRTAŞ İstanbul Hâkimliği'ne,
60.     171015 Karşıyaka Adli Yargı C.Savcı adayı Eşref AKTAŞ Trabzon C. Savcılığı'na,
61.     171016 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Burcu BAYRAM Konya Hâkimliği'ne,
62.     171017 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mesut AKVERDİ Babaeski (Kırklareli) C. Savcılığı'na,
63.     171018 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Şahin Doğan KARABOĞAZ Çorlu C. Savcılığı'na,
64.     171019 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Halit AKYOL Mersin Hâkimliği'ne,
65.     171020 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hatice Nur AYAZ Adana Hâkimliği'ne,
66.     171021 Ankara Batı Adli Yargı Hâkim adayı Esra ALACA Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
67.     171022 Bakırköy Adli Yargı C.Savcı adayı Ali Armağan KARACA Kumluca (Elmalı) C. Savcılığı'na,
68.     171023 Ankara Batı Adli Yargı Hâkim adayı Hicret ALCEYLAN Kastamonu Hâkimliği'ne,
69.     171024 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Elif ALEMDAR Antalya Hâkimliği'ne,
70.     171025 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Beray Büşra KOÇARSLAN Hatay Hâkimliği'ne,
71.     171026 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ömer Faruk ALKAN İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,
72.     171027 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Kenan KARACA Karaman C. Savcılığı'na,
73.     171028 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Gamze ALMALI Kahramanmaraş C. Savcılığı'na,
74.     171029 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hasan KARACAOĞLU Ceyhan Hâkimliği'ne,
75.     171030 Ankara Batı Adli Yargı C.Savcı adayı Ferhat ALPASLAN Yüksekova C. Savcılığı'na,
76.     171031 İzmir Adli Yargı C.Savcı adayı Baki ALSAN İskenderun C. Savcılığı'na,
77.     171033 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gökhan ALTAN Hozat (Tunceli) Hâkimliği'ne,
78.     171034 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet Serdar KARAKAYA Kilis C. Savcılığı'na,
79.     171035 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Uğur ALTINDAĞ Of (Trabzon) Hâkimliği'ne,
80.     171036 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ayşe KARAKOÇ Nizip Hâkimliği'ne,
81.     171037 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Ünal ALTINÖZ Edremit (Burhaniye) Hâkimliği'ne,
82.     171038 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Serkan KARAKOÇ Amasya C. Savcılığı'na,
83.     171039 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet Sinan ALTINTAŞ Gebze C. Savcılığı'na,
84.     171040 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Ümran KARAKOL Yalova Hâkimliği'ne,
85.     171041 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Muhammed İkbal ANAR Osmaniye C. Savcılığı'na,
86.     171042 İzmir Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet KARAKÖSE İslâhiye (Kilis) Hâkimliği'ne,
87.     171043 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Şuayip KARAKÖSE Gürün (Sivas) C. Savcılığı'na,
88.     171044 İstanbul Anadolu Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet Faruk KARAKUŞ Bergama C. Savcılığı'na,
89.     171046 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Senem KARAKUŞ Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
90.     171047 Konya Adli Yargı C.Savcı adayı Yasin ARIKAN Çal (Denizli) C. Savcılığı'na,
91.     171049 Yalova Adli Yargı Hâkim adayı Muhammet Emin ARIMAN Maden (Elazığ) Hâkimliği'ne,
92.     171050 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gizem Özge DEĞİRMENCİ Seydişehir Hâkimliği'ne,
93.     171051 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Amine Elif ARSLAN Dörtyol (İskenderun) Hâkimliği'ne,
94.     171053 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yusuf KAVAK Elazığ C. Savcılığı'na,
95.     171054 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Behiye ARSLAN Elmalı Hâkimliği'ne,
96.     171057 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ersan ARSLAN Hatay Hâkimliği'ne,
97.     171058 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hasan KAYA Tekirdağ Hâkimliği'ne,
98.     171059 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Hanefi ARSLAN İskilip (Çorum) C. Savcılığı'na,
99.     171061 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İbrahim KAYA Denizli Hâkimliği'ne,
100.  171063 Ankara Batı Adli Yargı Hâkim adayı Merve Fulya KAYA İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,
101.  171064 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Resul ARSLAN Adana Hâkimliği'ne,
102.  171068 Kırşehir Adli Yargı C.Savcı adayı Suat ARSLAN Ordu C. Savcılığı'na,
103.  171070 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ziya ARSLAN Soma (Akhisar) Hâkimliği'ne,
104.  171072 İstanbul And. Adli Yargı Hâkim adayı Zeynep ARSLANTAŞ ARIDURU Bursa Hâkimliği'ne,
105.  171075 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Samet KAYA Hendek (Sakarya) Hâkimliği'ne,
106.  171076 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yusuf ARUS Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
107.  171077 Bafra Adli Yargı Hâkim adayı Reha ASAN Denizli Hâkimliği'ne,
108.  171078 Elazığ Adli Yargı Hâkim adayı Halim ASLAN Sinop Hâkimliği'ne,
109.  171079 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Şeyma KAYA Bursa Hâkimliği'ne,
110.  171081 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ali Yasin ATALAY Sinanpaşa (Afyon) C. Savcılığı'na,
111.  171083 Ankara Batı Adli Yargı Hâkim adayı Zeynep ATASOY Hatay Hâkimliği'ne,
112.  171084 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yusuf KAZICI İstanbul Hâkimliği'ne,
113.  171086 Düzce Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Akif ATEŞ Bayındır (Ödemiş) C. Savcılığı'na,
114.  171087 İstanbul Anadolu Adli Yargı C.Savcı adayı Habibullah KESER Çeşme (İzmir) C. Savcılığı'na,
115.  171088 Yalova Adli Yargı Hâkim adayı Muhammet ATEŞ Nizip Hâkimliği'ne,
116.  171089 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Ömer Faruk KESER Adana C. Savcılığı'na,
117.  171090 Bakırköy Adli Yargı C.Savcı adayı Önder ATEŞ Bigadiç (Balıkesir) C. Savcılığı'na,
118.  171091 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa Alper KESİK Sungurlu Hâkimliği'ne,
119.  171092 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Zülbiye ATMACA Alaca (Sungurlu) Hâkimliği'ne,
120.  171093 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nazire KAHRAMAN İstanbul Hâkimliği'ne,
121.  171094 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Serap UYULMAZ Düziçi (Osmaniye) Hâkimliği'ne,
122.  171095 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet AYAZ Adana C. Savcılığı'na,
123.  171096 Samsun Adli Yargı C.Savcı adayı Sezgin KILICCI Fethiye C. Savcılığı'na,
124.  171098 Gaziantep Adli Yargı Hâkim adayı Cihangir KILIÇ Zonguldak Hâkimliği'ne,
125.  171100 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Fatih KILINÇ Kırıkhan (Hatay) C. Savcılığı'na,
126.  171101 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ömer Faruk AYDIN Bodrum C. Savcılığı'na,
127.  171102 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı İbrahim KILINÇ Turgutlu (Manisa) C. Savcılığı'na,
128.  171103 Gaziantep Adli Yargı C.Savcı adayı Yasin AYDIN Erdemli (Mersin) C. Savcılığı'na,
129.  171104 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Semih KIR Diyarbakır C. Savcılığı'na,
130.  171105 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Muhammet AYDOĞAN Adana Hâkimliği'ne,
131.  171106 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Sefa AYDOĞAN Çay (Bolvadin) C. Savcılığı'na,
132.  171107 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hakkan KIRGIN Kızıltepe (Mardin) Hâkimliği'ne,
133.  171108 Samsun Adli Yargı Hâkim adayı Merve AYGÜL Serik (Manavgat) Hâkimliği'ne,
134.  171109 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sevda KIRIM Kuşadası (Söke) Hâkimliği'ne,
135.  171110 İzmir Adli Yargı Hâkim adayı Cevdet AYGÜN İstanbul Hâkimliği'ne,
136.  171111 İskenderun Adli Yargı Hâkim adayı Muhammet Bestami KIZILOĞLU Manisa Hâkimliği'ne,
137.  171112 Erzurum Adli Yargı Hâkim adayı Selin AYĞIN Gaziantep Hâkimliği'ne,
138.  171113 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet AYKO İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,
139.  171114 Bakırköy Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Emin KIZMAZ Adana C. Savcılığı'na,
140.  171115 G.antep Adli Yargı C.Savcı adayı İbrahim Halil AYTEKİN Çerkezköy (Çorlu) C. Savcılığı'na,
141.  171116 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Tuğba KOCA Kilis Hâkimliği'ne,
142.  171117 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Murat AYTEKİN Alaşehir C. Savcılığı'na,
143.  171118 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Merve AYVAZ Söke Hâkimliği'ne,
144.  171119 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet KOÇ Körfez (Kocaeli) C. Savcılığı'na,
145.  171120 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Salih AZ Kırklareli C. Savcılığı'na,
146.  171121 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sema KOÇ Bodrum Hâkimliği'ne,
147.  171122 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Huriye BAĞCI Dörtyol Hâkimliği'ne,
148.  171123 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Sinan KOÇ İstanbul Hâkimliği'ne,
149.  171124 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Salih BAĞIŞ Edremit (Burhaniye) C. Savcılığı'na,
150.  171125 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Veysel KOÇARSLAN Hatay C. Savcılığı'na,
151.  171126 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehtap BAKMAZ Yozgat Hâkimliği'ne,
152.  171127 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Dicle Gözde KOÇYİĞİT Elazığ C. Savcılığı'na,
153.  171128 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ergül BALA Eleşkirt (Ağrı) Hâkimliği'ne,
154.  171129 Kırklareli Adli Yargı Hâkim adayı Elif KORKMAZ Tarsus Hâkimliği'ne,
155.  171130 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Ferhat KORKMAZ İstanbul Hâkimliği'ne,
156.  171131 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Gökhan BALCI Saray (Çorlu) C. Savcılığı'na,
157.  171132 Adana Adli Yargı C.Savcı adayı T. Mehmet KORUCU Safranbolu (Karabük) C. Savcılığı'na,
158.  171133 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı İsmail BALCI Alanya Hâkimliği'ne,
159.  171134 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hacer GENÇOĞLU Mersin Hâkimliği'ne,
160.  171135 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ramazan KÖSEM İstanbul Hâkimliği'ne,
161.  171136 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Kenan Yusuf BARDAKCI Gaziantep C. Savcılığı'na,
162.  171137 Antalya Adli Yargı C.Savcı adayı Ramazan Uğur KULA Sarız (Kayseri) C. Savcılığı'na,
163.  171138 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Muhammet BARDAN Espiye (Giresun) C. Savcılığı'na,
164.  171140 Bakırköy Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet KURNAZ Elazığ C. Savcılığı'na,
165.  171141 Ankara Batı Adli Yargı C.Savcı adayı Cemal KURT Yenişehir (İnegöl) C. Savcılığı'na,
166.  171142 Elazığ Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet BARIŞ Pazarcık (Kahramanmaraş) C. Savcılığı'na,
167.  171143 Antalya Adli Yargı C.Savcı adayı Okan KURTARAN İpsala (Edirne) C. Savcılığı'na,
168.  171144 Kastamonu Adli Yargı C.Savcı adayı Fatih KURTOĞLU Osmaniye C. Savcılığı'na,
169.  171146 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet BARUT İstanbul Hâkimliği'ne,
170.  171147 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yakup KURTOĞLU Sarıgöl (Alaşehir) Hâkimliği'ne,
171.  171150 Trabzon Adli Yrg. C.Savcı adayı Mustafa KÜÇÜKBEKİR Uzunköprü (Edirne) C. Savcılığı'na,
172.  171151 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Kazım KÜRKÇÜ Dörtyol (İskenderun) C. Savcılığı'na,
173.  171152 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Mahmut LEVENT Edremit (Burhaniye) Hâkimliği'ne,
174.  171153 İstanbul Adli Yrg C.Savcı adayı H. İbrahim MAHMUTOĞLU Espiye (Giresun) C. Savcılığı'na,
175.  171154 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Yavuz MASAT Gebze Hâkimliği'ne,
176.  171155 B.köy Adli Yargı Hâkim adayı Ayşe Gül MEMİŞOĞLU BOZAN Kurtalan (Siirt) Hâkimliği'ne,
177.  171156 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Ali MERCANOĞLU Alanya C. Savcılığı'na,
178.  171157 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mustafa MERTSOY Kozaklı (Nevşehir) C. Savcılığı'na,
179.  171158 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Oğuz MEŞE Torbalı (İzmir) C. Savcılığı'na,
180.  171159 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nurullah MORAL Ereğli (Konya) Hâkimliği'ne,
181.  171160 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Duygu AKKURT Gaziantep Hâkimliği'ne,
182.  171161 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa MUTLU Erdemli (Mersin) Hâkimliği'ne,
183.  171162 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Murat MÜFTÜOĞLU Fethiye C. Savcılığı'na,
184.  171163 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Samet NAZLIOĞLU Kırıkkale Hâkimliği'ne,
185.  171164 İstanbul Anadolu Adli Yargı C.Savcı adayı Cihan ODACI Altınözü (Hatay) C. Savcılığı'na,
186.  171165 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Abdulhadi OĞUZ Gemlik (Bursa) C. Savcılığı'na,
187.  171166 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mahmut OĞUZ Diyarbakır Hâkimliği'ne,
188.  171168 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Emre ORMAN Mustafakemalpaşa (Bursa) C. Savcılığı'na,
189.  171169 İskenderun Adli Yargı Hâkim adayı Gamze OVALI Fethiye Hâkimliği'ne,
190.  171170 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ceyhun ÖCAL Cizre C. Savcılığı'na,
191.  171171 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Halil ÖDEMİŞ Görele (Giresun) C. Savcılığı'na,
192.  171172 Samsun Adli Yargı C.Savcı adayı Cemile Pelin ÖLMEZ Gaziantep C. Savcılığı'na,
193.  171173 Akşehir Adli Yargı C.Savcı adayı Şerife ÖNSÖZ Silopi (Şırnak) C. Savcılığı'na,
194.  171174 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Fatih ÖZALAN Ergani (Diyarbakır) C. Savcılığı'na,
195.  171175 Bakırköy Adli Yargı C.Savcı adayı Yunus Emre ÖZBEY Ş.koçhisar (Aksaray) C. Savcılığı'na,
196.  171176 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Burhan ÖZCAN Bulanık (Patnos) C. Savcılığı'na,
197.  171177 Sivas Adli Yargı Hâkim adayı Mümüne ÖZCAN BADEMCİ Çine (Aydın) Hâkimliği'ne,
198.  171178 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Emine ÖZDAĞ Bursa Hâkimliği'ne,
199.  171179 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mevlüt ÖZDAŞ Erdemli (Mersin) Hâkimliği'ne,
200.  171180 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Osman ÖZDEMİR Serik (Manavgat) C. Savcılığı'na,
201.  171181 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Said ÖZDEMİR Erzincan Hâkimliği'ne,
202.  171182 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Serdar ÖZDEN Batman C. Savcılığı'na,
203.  171183 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Rukiye ÖZEN PİRİNÇÇİ Zile Hâkimliği'ne,
204.  171184 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Gökçe KAYA Çankırı Hâkimliği'ne,
205.  171185 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Muhammed Esad ÖZEREN Erzurum Hâkimliği'ne,
206.  171186 Ankara Batı Adli Yargı Hâkim adayı Gökhan ÖZGAN Bakırköy Hâkimliği'ne,
207.  171187 Antalya Adli Yargı C.Savcı adayı Hasan ÖZGÜN Gümüşhane C. Savcılığı'na,
208.  171188 V.köprü Adli Yargı Hâkim adayı İbrahim ÖZGÜNGÖR Akdağmadeni (Yozgat) Hâkimliği'ne,
209.  171189 Ankara Batı Adli Yargı Hâkim adayı Fevzi ÖZKAN Bakırköy Hâkimliği'ne,
210.  171191 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hurşit ÖZKAYA Geyve (Sakarya) Hâkimliği'ne,
211.  171192 İzmir Adli Yargı Hâkim adayı Eshat ÖZKUL Adana Hâkimliği'ne,
212.  171193 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Derya ALKAN İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,
213.  171194 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Muhammed ÖZOLU Nusaybin (Mardin) Hâkimliği'ne,
214.  171195 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Alperen ÖZTÜRK Kozan C. Savcılığı'na,
215.  171196 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Emel ÖZTÜRK ASKER Sakarya Hâkimliği'ne,
216.  171197 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Bekir ÖZTÜRKERİ Yalova Hâkimliği'ne,
217.  171198 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Adem PAŞA Şarkikaraağaç (Yalvaç) Hâkimliği'ne,
218.  171203 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Uğur Fatih PEHLİVAN Nizip C. Savcılığı'na,
219.  171204 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Uğur Ali PEKGÖZ İnegöl C. Savcılığı'na,
220.  171205 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Zehra PERK Sorgun (Yozgat) C. Savcılığı'na,
221.  171206 Ankara Batı Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet BASMACI Kadirli (Osmaniye) C. Savcılığı'na,
222.  171207 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Özge PİÇAKCI Adana Hâkimliği'ne,
223.  171208 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Tolga BAŞBOZKURT Gölcük (Kocaeli) C. Savcılığı'na,
224.  171209 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa PİLGİR Eskişehir Hâkimliği'ne,
225.  171210 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Derya BATUK Elbistan (Elbistan) C. Savcılığı'na,
226.  171211 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Burak POLAT Marmaris (Muğla) Hâkimliği'ne,
227.  171212 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Fatih BEKEÇ Silopi (Cizre) Hâkimliği'ne,
228.  171213 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Hamza BELENKÖYLÜ Tekirdağ Hâkimliği'ne,
229.  171216 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Muhammet POLAT Antalya Hâkimliği'ne,
230.  171217 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hamdi BEYZO Tavşanlı Hâkimliği'ne,
231.  171218 Ankara Batı Adli Yargı Hâkim adayı Tuğba POLAT Niğde Hâkimliği'ne,
232.  171219 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet BİLGİN Sarayköy (Denizli) C. Savcılığı'na,
233.  171220 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Esin GÖKDEMİR Gebze Hâkimliği'ne,
234.  171221 Adana Adli Yargı Hâkim adayı Yusuf POLAT Giresun Hâkimliği'ne,
235.  171222 Kayseri Adli Yargı C.Savcı adayı Erhan BİROL Mardin C. Savcılığı'na,
236.  171223 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı İsmail Emre RENÇBER Bartın Hâkimliği'ne,
237.  171224 Kayseri Adli Yargı Hâkim adayı Hasan BİROL Silivri Hâkimliği'ne,
238.  171225 Adana Adli Yargı Hâkim adayı Fatma Yelda SAKİN Bismil (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,
239.  171226 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Müvlüde Sevinç BODUR Datça (Muğla) Hâkimliği'ne,
240.  171227 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Nusret Suat SARIKAYA Gemerek (Sivas) C. Savcılığı'na,
241.  171228 Erzurum Adli Yargı Hâkim adayı Osman BODUR Gümüşhacıköy (Amasya) Hâkimliği'ne,
242.  171229 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Muhammed BOLAT Osmaniye Hâkimliği'ne,
243.  171230 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Elif SARIYILDIZ Erciş Hâkimliği'ne,
244.  171231 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı İsmail BONCUK Osmancık (Çorum) C. Savcılığı'na,
245.  171232 Amasya Adli Yargı Hâkim adayı Ömer Faruk SATILMIŞ Torbalı (İzmir) Hâkimliği'ne,
246.  171233 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Turan BORAN Diyarbakır C. Savcılığı'na,
247.  171234 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Pınar SAYAN Ünye Hâkimliği'ne,
248.  171235 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Büşra Çağla BOSTANCI Sapanca (Sakarya) Hâkimliği'ne,
249.  171236 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İlhan SAYIN Elbistan Hâkimliği'ne,
250.  171237 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gülsüm COŞAR Gaziantep Hâkimliği'ne,
251.  171238 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Makbule Tuğçe ÖZDEN Batman Hâkimliği'ne,
252.  171239 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Bilal BOZKUŞ Reyhanlı (Hatay) C. Savcılığı'na,
253.  171240 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Rafetcan BOZLAK İskenderun C. Savcılığı'na,
254.  171241 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Naile SEÇİLMİŞ ERGÜN Şenkaya (Oltu) Hâkimliği'ne,
255.  171242 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Hande BOZOKLU Amasra (Bartın) Hâkimliği'ne,
256.  171243 Antalya Adli Yargı Hâkim adayı Meltem SERT Cizre Hâkimliği'ne,
257.  171244 Gaziantep Adli Yargı Hâkim adayı Yusuf BÖKE İstanbul Hâkimliği'ne,
258.  171245 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Recep SEVGİLİ Karaburun (İzmir) C. Savcılığı'na,
259.  171246 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Abdullah Edip BULUT Kocaeli Hâkimliği'ne,
260.  171247 Karşıyaka Adli Yargı Hâkim adayı Vedat SEVİNDİR Ezine (Çanakkale) Hâkimliği'ne,
261.  171248 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Filiz BULUT Kâhta (Adıyaman) Hâkimliği'ne,
262.  171249 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sümeyye BULUT İskenderun Hâkimliği'ne,
263.  171250 Antalya Adli Yargı Hâkim adayı Dilek SEZGİN Kuşadası (Söke) Hâkimliği'ne,
264.  171251 Çorum Adli Yargı C.Savcı adayı Eray Burak BUYRUK Hazro (Diyarbakır) C. Savcılığı'na,
265.  171252 Ordu Adli Yargı C.Savcı adayı Hakan SOYDAN Batman C. Savcılığı'na,
266.  171253 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yunus Emre BÜYÜKYURT Mersin C. Savcılığı'na,
267.  171254 Van Adli Yargı Hâkim adayı Muhammed SÖNMEZ Söke Hâkimliği'ne,
268.  171255 Bolu Adli Yargı C.Savcı adayı Hami CAN Çorlu C. Savcılığı'na,
269.  171256 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Nuri CAVCAV İnebolu C. Savcılığı'na,
270.  171257 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Saliha TAŞPINAR Adana Hâkimliği'ne,
271.  171258 Bursa Adli Yargı Hâkim adayı Münteha UĞUR Fethiye Hâkimliği'ne,
272.  171259 Ankara Batı Adli Yargı Hâkim adayı Celal SÜNGER Palu (Elazığ) Hâkimliği'ne,
273.  171260 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Gökhan CEYHAN Lüleburgaz (Kırklareli) C. Savcılığı'na,
274.  171261 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Nurdan ŞAHAN İstanbul Hâkimliği'ne,
275.  171263 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Bedriye ŞAHİN Türkoğlu (Kahramanmaraş) Hâkimliği'ne,
276.  171264 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Burcu ŞAHİN Nazilli Hâkimliği'ne,
277.  171265 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hatice Kübra CEYLAN Nevşehir Hâkimliği'ne,
278.  171267 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Murat ŞAHİN Yozgat Hâkimliği'ne,
279.  171268 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Osman ŞAHİN Ereğli (Zonguldak) Hâkimliği'ne,
280.  171269 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet ŞALDIRDAK Adana Hâkimliği'ne,
281.  171270 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Özlem KILIÇ Polatlı (Ankara) Hâkimliği'ne,
282.  171272 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Aykut COŞAR Gaziantep C. Savcılığı'na,
283.  171273 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ümit ŞEHRİ Bismil (Diyarbakır) C. Savcılığı'na,
284.  171274 Kayseri Adli Yargı Hâkim adayı Zeynep COŞKUN Malatya Hâkimliği'ne,
285.  171275 Adana Adli Yargı C.Savcı adayı Sinan CULFA Yeşilova (Burdur) C. Savcılığı'na,
286.  171276 Kayseri Adli Yargı C.Savcı adayı Ural ŞEKER Merzifon (Amasya) C. Savcılığı'na,
287.  171277 Konya Adli Yargı C.Savcı adayı Mustafa ŞEN Biga (Çanakkale) C. Savcılığı'na,
288.  171278 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı İsmail CUNETOĞLU Silvan (Diyarbakır) C. Savcılığı'na,
289.  171279 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Uğur CÜRE Kahramanmaraş Hâkimliği'ne,
290.  171280 Trabzon Adli Yargı Hâkim adayı Şule BİROL Batman Hâkimliği'ne,
291.  171281 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Ali ÇAĞLAR Bulancak (Giresun) C. Savcılığı'na,
292.  171282 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Tarkan ŞIK Cihanbeyli (Konya) Hâkimliği'ne,
293.  171283 Amasya Adli Yargı C.Savcı adayı Serkan ÇAĞLAR Yıldızeli (Sivas) C. Savcılığı'na,
294.  171284 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Hatice ÇAĞLAYAN İstanbul Hâkimliği'ne,
295.  171285 İskenderun Adli Yargı Hâkim adayı Nesrin ŞİRİN Patnos Hâkimliği'ne,
296.  171286 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Serra ÇAKAR Kaş (Elmalı) C. Savcılığı'na,
297.  171287 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Çağlar ÇAKI Gebze Hâkimliği'ne,
298.  171288 Zonguldak Adli Yargı Hâkim adayı Nuran ÇALIK ZIVALI Bandırma Hâkimliği'ne,
299.  171289 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Elif AYKO İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,
300.  171290 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Mesut ÇAVDAR Eşme (Uşak) Hâkimliği'ne,
301.  171291 Kayseri Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet ÇELİK Alaşehir C. Savcılığı'na,
302.  171292 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Seda TAMAM Gazipaşa (Alanya) Hâkimliği'ne,
303.  171293 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Ali ÇELİK Hassa (Hatay) Hâkimliği'ne,
304.  171294 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hakkı TAŞ Çorlu Hâkimliği'ne,
305.  171295 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Aykut ÇELİK Tunceli C. Savcılığı'na,
306.  171296 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Murat TAŞAN Çorum Hâkimliği'ne,
307.  171297 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hüseyin Onur ÇELİK Keşan (Edirne) Hâkimliği'ne,
308.  171298 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ömer Faruk ÇELİK Gaziantep C. Savcılığı'na,
309.  171299 Konya Adli Yargı C.Savcı adayı Oktay TAŞPINAR Adana C. Savcılığı'na,
310.  171300 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Şakir ÇELİKTAŞ Silivri C. Savcılığı'na,
311.  171302 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet Hamdi TAŞYAPAN Muş C. Savcılığı'na,
312.  171303 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Burak ÇERKEZ Suruç (Şanlıurfa) C. Savcılığı'na,
313.  171307 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mikail ÇIPLAK Osmaniye C. Savcılığı'na,
314.  171308 Akşehir Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet Ali ÇİÇEK Şile (İstanbul Anadolu) C. Savcılığı'na,
315.  171310 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet TEKKOYUN Gemlik (Bursa) C. Savcılığı'na,
316.  171311 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatma ÇİÇEK BAĞCI Ereğli (Konya) Hâkimliği'ne,
317.  171312 Ankara Adli Yrg Hâkim adayı Ramazan TEKKOYUN Karapınar (Ereğli(Konya) Hâkimliği'ne,
318.  171314 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Murat ÇİÇEK Edremit (Burhaniye) C. Savcılığı'na,
319.  171315 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Kadir TİLKİ Terme (Çarşamba) C. Savcılığı'na,
320.  171316 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Alim ÇİFÇİ Mihalıççık (Eskişehir) Hâkimliği'ne,
321.  171317 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Talha TOK Patnos Hâkimliği'ne,
322.  171319 Manavgat Adli Yargı Hâkim adayı Rabia ÇİFTÇİ Gaziantep Hâkimliği'ne,
323.  171320 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Sungur Alp TOPTAŞ Kemer (Antalya) C. Savcılığı'na,
324.  171321 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı İ. Hakkı TOSPATLI Türkoğlu (K.maraş) C. Savcılığı'na,
325.  171322 Gaziantep Adli Yargı Hâkim adayı Ali ÇOBANOĞLU Erzurum Hâkimliği'ne,
326.  171324 Ankara Adli Yrg C.Savcı adayı Ahmet ÇOBANYILDIZI Beyşehir (Seydişehir) C. Savcılığı'na,
327.  171326 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Burak ÇOLAK Bolu C. Savcılığı'na,
328.  171329 Ankara Batı Adli Yargı Hâkim adayı Yasemen GÜNEL Hatay Hâkimliği'ne,
329.  171330 Ankara Batı Adli Yargı C.Savcı adayı Bekir TORUN Soma (Akhisar) C. Savcılığı'na,
330.  171332 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Rumeysa ÇULLU Kayseri Hâkimliği'ne,
331.  171334 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Tolga TUNAY Urla (İzmir) Hâkimliği'ne,
332.  171335 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sinan DAĞ Erdemli (Mersin) Hâkimliği'ne,
333.  171337 Antalya Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet TUNCER Bayburt C. Savcılığı'na,
334.  171338 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Osman DAĞLI Kastamonu Hâkimliği'ne,
335.  171341 Bakırköy Adli Yargı C.Savcı adayı Emrullah DAYE Ilgın (Akşehir) C. Savcılığı'na,
336.  171342 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Çiğdem TURAN Osmaniye Hâkimliği'ne,
337.  171344 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hüseyin DEMİR Gaziantep C. Savcılığı'na,
338.  171345 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kasım Tuğrul TURAN İnegöl Hâkimliği'ne,
339.  171348 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Sümeyra YILMA Siverek Hâkimliği'ne,
340.  171350 Samsun Adli Yargı C.Savcı adayı Faruk TUZLU Gelibolu (Çanakkale) C. Savcılığı'na,
341.  171351 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mustafa DEMİREL Samandağ (Hatay) C. Savcılığı'na,
342.  171354 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Şahin TÜFEKÇİ Malatya Hâkimliği'ne,
343.  171356 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Ümit DEMİRHAN Turhal (Zile) C. Savcılığı'na,
344.  171357 Ankara Batı Adli Yargı Hâkim adayı Gülçin TÜRKAY Kaman (Kırşehir) Hâkimliği'ne,
345.  171360 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hamza TÜRKER Diyarbakır Hâkimliği'ne,
346.  171362 Kayseri Adli Yargı Hâkim adayı Hüseyin DEMİRSES Torul (Gümüşhane) Hâkimliği'ne,
347.  171365 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Burçin TÜRKSOY Kayseri Hâkimliği'ne,
348.  171367 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hasan DEMİRTAŞ İstanbul Hâkimliği'ne,
349.  171370 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Serap UÇAR Osmaniye Hâkimliği'ne,
350.  171371 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Saime DEPEARDI Antalya Hâkimliği'ne,
351.  171372 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Talha DEVRAN Erdemli (Mersin) C. Savcılığı'na,
352.  171373 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kübra UFUK BENAKAY Çumra (Konya) Hâkimliği'ne,
353.  171375 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yasin DİKİCİ Reyhanlı (Hatay) C. Savcılığı'na,
354.  171376 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Cibrail UĞUR Adana Hâkimliği'ne,
355.  171377 İzmir Adli Yargı C.Savcı adayı Yüksel DİLEK Soma (Akhisar) C. Savcılığı'na,
356.  171379 Amasya Adli Yargı Hâkim adayı Erhan ULU İskenderun Hâkimliği'ne,
357.  171381 Amasya Adli Yargı C.Savcı adayı Ali DİNCEL Mardin C. Savcılığı'na,
358.  171386 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Arife Hüsne DOĞAN İstanbul Hâkimliği'ne,
359.  171392 Kahramanmaraş Adli Yargı Hâkim adayı Ayşe Kıvılcım KAVAK Kayseri Hâkimliği'ne,
360.  171394 İstanbul Anadolu Adli Yargı C.Savcı adayı Selahattin USLU Mersin C. Savcılığı'na,
361.  171395 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Esra BARUT İstanbul Hâkimliği'ne,
362.  171399 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Fatih DOĞAN Kemer (Antalya) C. Savcılığı'na,
363.  171400 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Onur USTA Bingöl Hâkimliği'ne,
364.  171403 İskenderun Adli Yargı C.Savcı adayı İsmail DOĞAN Kilis C. Savcılığı'na,
365.  171404 Trabzon Adli Yargı C.Savcı adayı Taner USTA İslâhiye (Kilis) C. Savcılığı'na,
366.  171406 Gaziantep Adli Yargı C.Savcı adayı Kemal DOĞAN Ezine (Çanakkale) C. Savcılığı'na,
367.  171411 Ordu Adli Yargı Hâkim adayı Nuriye KANYILMAZ Bakırköy Hâkimliği'ne,
368.  171412 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Lütfi DOĞAN Kütahya Hâkimliği'ne,
369.  171420 Kahramanmaraş Adli Yargı Hâkim adayı Emine DOKUMUŞ Lice (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,
370.  171437 İstanbul Anadolu Adli Yargı C.Savcı adayı Yahya DÖNERGÖZ Gaziantep C. Savcılığı'na,
371.  171441 Ankara Batı Adli Yargı Hâkim adayı Muhammed Bilal DÖNMEZBİLEK Bilecik Hâkimliği'ne,
372.  171442 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Esra UZUN Kozan Hâkimliği'ne,
373.  171446 İstanbul Anadolu Adli Yargı C.Savcı adayı Şevki DURMUŞ Milâs (Muğla) C. Savcılığı'na,
374.  171449 Kahramanmaraş Adli Yargı Hâkim adayı Merve UZUN Doğubayazıt Hâkimliği'ne,
375.  171451 Bursa Adli Yargı Hâkim adayı Zühal Merve DURMUŞ Eskil (Aksaray) Hâkimliği'ne,
376.  171455 Bafra Adli Yargı Hâkim adayı Özgür DURSUN Giresun Hâkimliği'ne,
377.  171458 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ali Nail UZUNOVA Karacabey (Bursa) C. Savcılığı'na,
378.  171459 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Olgun DÜZGÜN Gaziantep Hâkimliği'ne,
379.  171463 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Semih EKER Ünye Hâkimliği'ne,
380.  171464 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Esma ÜÇLER Adana Hâkimliği'ne,
381.  171465 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet Faruk EKİCİ Gebze C. Savcılığı'na,
382.  171466 Kayseri Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa UTKU Kulp (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,
383.  171467 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Zeliha ÜLKER Görele (Giresun) Hâkimliği'ne,
384.  171468 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hilal ÜNAL Mersin Hâkimliği'ne,
385.  171469 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Barbaros Hayrettin EKİCİ Milâs (Muğla) Hâkimliği'ne,
386.  171470 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Mehdi ÜNAL Adana Hâkimliği'ne,
387.  171471 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Fatih EKİCİ Diyarbakır C. Savcılığı'na,
388.  171472 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Göksu ELMAS NAS Elazığ Hâkimliği'ne,
389.  171473 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Fatma EMEÇ Manavgat Hâkimliği'ne,
390.  171474 Kahramanmaraş Adli Yargı Hâkim adayı Nurullah EMLİK Tercan (Erzincan) Hâkimliği'ne,
391.  171476 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Münire Şeyma ÇELEBİ Adana Hâkimliği'ne,
392.  171477 Diyarbakır Adli Yargı C.Savcı adayı Hüseyin ERDOĞMUŞ Hopa (Artvin) C. Savcılığı'na,
393.  171478 Ankara Batı Adli Yargı Hâkim adayı Tuğba TÜRK Adana Hâkimliği'ne,
394.  171479 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Talip ERGEN Korkuteli (Antalya) C. Savcılığı'na,
395.  171480 Çorum Adli Yargı C.Savcı adayı Şükrü ÜNLÜ Şavşat (Artvin) C. Savcılığı'na,
396.  171481 Mardin Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Nur ERGÜL Gaziantep Hâkimliği'ne,
397.  171482 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Tuba ERGÜL Akçakale (Şanlıurfa) Hâkimliği'ne,
398.  171483 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Latife ORHAN Fatsa (Ünye) Hâkimliği'ne,
399.  171484 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatma KONAK Adana Hâkimliği'ne,
400.  171485 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Emel ÖZKAN Bakırköy Hâkimliği'ne,
401.  171486 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Sebahattin ERKAYA Manavgat C. Savcılığı'na,
402.  171487 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Havva YAKAR AĞMAZ Erzurum C. Savcılığı'na,
403.  171488 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ömer YAKUT Bergama Hâkimliği'ne,
404.  171489 Kayseri Adli Yargı C.Savcı adayı Şeref Murat ERKILIÇ Yüksekova C. Savcılığı'na,
405.  171490 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Gökhan YALMAN Kilis Hâkimliği'ne,
406.  171491 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Metin ERTAŞ Ünye Hâkimliği'ne,
407.  171492 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ümran ERTEKİN Gölcük (Kocaeli) Hâkimliği'ne,
408.  171493 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Yasemin YAMAN Silifke Hâkimliği'ne,
409.  171494 Kahramanmaraş Adli Yargı Hâkim adayı Hatice EYTEMİŞ Uşak Hâkimliği'ne,
410.  171495 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Emel YASLI Erzincan Hâkimliği'ne,
411.  171496 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı İsmail FERHAT Gebze Hâkimliği'ne,
412.  171497 Bafra Adli Yargı C.Savcı adayı Emre GENÇ Çorlu C. Savcılığı'na,
413.  171498 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet GENÇOĞLU Mersin C. Savcılığı'na,
414.  171499 Aydın Adli Yargı Hâkim adayı Saliha YAŞAR Gülnar (Silifke) Hâkimliği'ne,
415.  171500 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Emin GENÇTÜRK Kocaeli Hâkimliği'ne,
416.  171502 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yunus Emre GÖGER Adana Hâkimliği'ne,
417.  171503 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Nihan GÖK Çekerek (Yozgat) Hâkimliği'ne,
418.  171504 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Feyza YEKEBAŞ Kilis Hâkimliği'ne,
419.  171505 Ankara Batı Adli Yargı Hâkim adayı İbrahim YELLİ Andırın (Kahramanmaraş) Hâkimliği'ne,
420.  171507 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Songül YENİGÜN Akhisar Hâkimliği'ne,
421.  171508 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Akif GÖKDEMİR Gebze C. Savcılığı'na,
422.  171509 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ümit YETKİN Vize (Kırklareli) Hâkimliği'ne,
423.  171510 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Fatih GÖKSAN Bodrum Hâkimliği'ne,
424.  171511 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Esma YILDIRIM Hadim (Konya) Hâkimliği'ne,
425.  171512 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Aykut GÖNÜL Çerkezköy (Çorlu) Hâkimliği'ne,
426.  171513Ankara Adli Yrg C.Savcı adayı Hayrullah Burak YILDIRIM Vezirköprü(V.köprü)C. Savcılığı'na,
427.  171514 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Gülperi GÖZE Ordu Hâkimliği'ne,
428.  171515 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Uğur YILDIRIM Adana C. Savcılığı'na,
429.  171517 Konya Adli Yargı C.Savcı adayı Muhammed YILDIZ Yatağan (Muğla) C. Savcılığı'na,
430.  171518 Ankara Batı Adli Yargı C.Savcı adayı Sedat GÜLMEZ Düzce C. Savcılığı'na,
431.  171519 Ankara Batı Adli Yrg C.Savcı adayı Muhammet YILDIZ Lüleburgaz (Kırklareli) C. Savcılığı'na,
432.  171520 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Serkan GÜLTEKİN Bilecik C. Savcılığı'na,
433.  171521 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Nurullah YILDIZ Uşak Hâkimliği'ne,
434.  171522 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Sadullah GÜMÜŞ Ortaca (Fethiye) C. Savcılığı'na,
435.  171523 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Yasin YILDIZ Terme (Çarşamba) Hâkimliği'ne,
436.  171526 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Gökalp Tarık GÜNAYDIN Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
437.  171527 Adana Adli Yargı C.Savcı adayı Halil YILDIZTEKİN Bucak (Burdur) C. Savcılığı'na,
438.  171528 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Derya KOCAMAN Sarıkamış (Kars) Hâkimliği'ne,
439.  171529 Diyarbakır Adli Yargı Hâkim adayı Selmin TOPÇU Kayseri Hâkimliği'ne,
440.  171530 İstanbul Anadolu Adli Yargı C.Savcı adayı Erhan YILMAZ Gebze C. Savcılığı'na,
441.  171531 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yavuz GÜNEL Hatay C. Savcılığı'na,
442.  171532 Gaziantep Adli Yargı Hâkim adayı Gamze YILMAZ ÖZBEK Tire (Ödemiş) Hâkimliği'ne,
443.  171533 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Nurettin GÜNER Salihli C. Savcılığı'na,
444.  171534 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet YILMAZ Gürpınar (Van) Hâkimliği'ne,
445.  171535 Balıkesir Adli Yargı Hâkim adayı Nesibe KARAKAŞ Osmancık (Çorum) Hâkimliği'ne,
446.  171536 Silivri Adli Yargı C.Savcı adayı Merve YILMAZ Kayseri C. Savcılığı'na,
447.  171537 İstanbul And. Adli Yrg Hâkim adayı Muhammet Emin GÜRGEN İslâhiye (Kilis) Hâkimliği'ne,
448.  171538 İstanbul And Adli Yarg C.Savcı adayı Oktay Timuçin YILMAZ Finike (Elmalı) C. Savcılığı'na,
449.  171539 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Rukiye YILMAZ İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,
450.  171540 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Kamşat YİĞİT Nizip Hâkimliği'ne,
451.  171541 Düzce Adli Yargı Hâkim adayı Resul YİRMİBEŞ Samsun Hâkimliği'ne,
452.  171543 Kahramanmaraş Adli Yargı Hâkim adayı İlyas YUMRUTAŞ Akyazı (Sakarya) Hâkimliği'ne,
453.  171544 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Zehra GÜRLEK Bulancak (Giresun) Hâkimliği'ne,
454.  171545 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Osman YÜCEL Bayat (Çorum) Hâkimliği'ne,
455.  171546 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Necla Pelin UYAR İskilip (Çorum) Hâkimliği'ne,
456.  171547 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Melike YÜKSEK Adana Hâkimliği'ne,
457.  171548 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Aydın GÜZEL Of (Trabzon) Hâkimliği'ne,
458.  171550 Diyarbakır Adli Yargı Hâkim adayı Rıfat GÜZEL Aksaray Hâkimliği'ne,
459.  171551 Bakırköy Adli Yargı C.Savcı adayı Halil İbrahim YÜKSEL Akhisar C. Savcılığı'na,
460.  171552AnkaraBatı Adli Yrg Hâkim adayı Lokman HACIAHMETOĞLU Dursunbey (B.kesir Hâkimliği'ne,
461.  171553 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hakan HANAY Gündoğmuş (Manavgat) C. Savcılığı'na,
462.  171554 Bakırköy Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet HEKİM Tarsus C. Savcılığı'na,
463.  171555 Bandırma Adli Yargı C.Savcı adayı Emre HERDEM Germencik (Aydın) C. Savcılığı'na,
464.  171556 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa HOYUR Turhal (Zile) Hâkimliği'ne,
465.  171557 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Dilek KÖSEM İstanbul Hâkimliği'ne,
466.  171558 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hüseyin IŞIK Viranşehir (Şanlıurfa) C. Savcılığı'na,
467.  171559 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Enes IŞIK Ardahan C. Savcılığı'na,
468.  171560 İzmir Adli Yargı C.Savcı adayı Mesut IŞIK Kula (Salihli) C. Savcılığı'na,
469.  171564 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Mihriban İBİŞ Kozan Hâkimliği'ne,
470.  171566 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatih Hüseyin İNAL Eskipazar (Karabük) Hâkimliği'ne,
471.  171568 Isparta Adli Yargı Hâkim adayı Merve Fadime İNCE Alanya Hâkimliği'ne,
472.  171569 Trabzon Adli Yargı C.Savcı adayı Yusuf İNCE Bozüyük (Bilecik) C. Savcılığı'na,
473.  171571 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatma SARIOĞLU Suluova (Amasya) Hâkimliği'ne,
474.  171572 İzmir Adli Yargı Hâkim adayı Huriye İNİL DUMAN Bakırköy Hâkimliği'ne,
475.  171576 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Rabia İSKENDER GENÇ Çorum Hâkimliği'ne,
476.  171577 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Engin İSPİRT Eskişehir Hâkimliği'ne,
477.  171581 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Fatih TETİK Elbistan C. Savcılığı'na,
478.  171777 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet KOCABAY Turgutlu (Manisa) Hâkimliği'ne,
      Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.
 
İDARİ YARGI HÂKİM ADAYLARI
 
    1. derecenin 3. kademesi  (1440-4000) göstergesi ile;
1.   Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 173384 Ferhat EKER Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
    1. derecenin 2. kademesi  (1380-4000) göstergesi ile;
2.   Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 173300 Fuat KAYADİBİ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
    2. derecenin 1. kademesi  (1155-3600) göstergesi ile;
3.   Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 43015 Gültekin GÖKDUMAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
4.   Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 173381 Murat YÜKSEL Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
    3. derecenin 2. kademesi  (1065-3000) göstergesi ile;
5.   İstanbul İdari Yargı Hâkim Adayı 173380 Murat ÖZER İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
6.   Ankara İdari Yargı Hâkim Adayı 173379 Sabriye KURU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne
    7. derecenin 2. kademesi  (720-1500) göstergesi ile;
7.   Adana İdari Yargı Hâkim Adayı 167805 Ela AKÇALI İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
    Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.
 

 

ÇOK OKUNANLAR

KAMU PERSONELİ SINAV İLANLARI

YAZARLAR

ANKET