Öncekiler Sonrakiler

AYLIKLA ÖDÜLLENDİRMELER AÇIKLANMAYA BAŞLADI

Anadolu Öğretmen Liselerinde görevli yönetici ve öğretmenlerden 2010 yılı aylıkla ödüllendirilenlere ilişkin liste açıklandı

15 Aralık 2010 Çarşamba 14:30
Aylıkla Ödüllendirmeler Açıklanmaya Başladı

ANADOLU ÖĞRETMEN LİSELERİNDE GÖREVLİ YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERDEN

2010 YILINDA AYLIKLA ÖDÜLLENDİRİLENLERE İLİŞKİN LİSTE




1- İsmail NİZAM Adana Seyhan İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi Matematik öğretmeni 
2 -Kadir YERLİ Adana Kozan Anadolu Öğretmen Lisesi ÖMBD öğretmeni ve Müdür Yardımcısı 
3 -Emir Ali ARSLAN Adıyaman Merkez Anadolu Öğretmen Lisesi Almanca öğretmeni 
4 -Yüksel ELEREN Afyonkarahisar Anadolu Öğretmen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Uzman öğretmeni  
5 -Fethi YEŞİLMEŞE Afyonkarahisar Sandıklı Anadolu Öğretmen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni 
6 -Aydın YILMAZ Ağrı Anadolu Öğretmen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni ve Müdür Yardımcısı 
7 -Feraye İDİL Amasya Anadolu Öğretmen Lisesi Biyoloji öğretmeni  
8 -Huriye Can ESER Ankara Çankaya Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi Tarih öğretmeni 
9- Kelami AKGÜL Ankara Elmadağ Hasanoğlan Atatürk Anadolu Öğretmen Lisesi Tarih öğretmeni ve Müdür Başyardımcısı 
10- Ahmet BİŞKİN Ankara Polatlı Anadolu Öğretmen Lisesi Kimya öğretmeni 
11 -Fatma GENÇER Antalya Aksu Anadolu Öğretmen Lisesi Müzik öğretmeni 
12 -Turgut YAZICI Artvin Şavşat Anadolu Öğretmen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni 
13 -Zeki GÜRBÜZ Aydın Çine Anadolu Öğretmen Lisesi Coğrafya öğretmeni 
14 -Bünyamin ARAS Aydın Germencik Ortaklar Anadolu Öğretmen Lisesi Coğrafya öğretmeni ve Müdür Yardımcısı 
15- Ramazan CANSEVER Balıkesir Edremit Salih Korkut Budaras Anadolu Öğretmen Lisesi Tarih öğretmeni 
16 -Salih BOZDAĞ Balıkesir İstanbulluoğlu Anadolu Öğretmen Lisesi Matematik öğretmeni 
17 -Ferit ALTUN Batman İMKB. Anadolu Öğretmen Lisesi Coğrafya öğretmeni ve Müdürü 
18 -Osman MİDİ Bayburt Rekabet Kurumu Anadolu Öğretmen Lisesi Biyoloji öğretmeni 
19 -Özkan KIRLI Bilecik Merkez Anadolu Öğretmen Lisesi Matematik öğretmeni ve Müdür Yardımcısı 
20- Cenk HATİPOĞLU Bartın Anadolu Öğretmen Lisesi Felsefe öğretmeni ve Müdürü 
21 -İkram ÖZLÜK Bitlis Merkez Nurullah Eren Anadolu Öğretmen Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni 
22- İbrahim DOĞAN Bolu Merkez Anadolu Öğretmen Lisesi Fen ve Teknoloji öğretmeni ve Müdürü 
23 -Yakup ÇOBAN Burdur Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Öğretmen Lisesi İngilizce öğretmeni  
24 -Ömer AYDIN Bursa Osmangazi A. Hamdi Gökbayrak Anadolu Öğretmen Lisesi Felsefe öğretmeni ve Müdürü 
25 -Şahin GÜL Bursa Mustafa Kemalpaşa İbrahim Önal Anadolu Öğretmen Lisesi Matematik öğretmeni 
26 -Filiz GÖKÇE Çanakkale Ayvacık Anadolu Öğretmen Lisesi İngilizce öğretmeni  
27 -Aytop YILMAZ Çankırı Merkez Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi Matematik öğretmeni 
28- Şuayip YILDIZ Çorum Merkez Anadolu Öğretmen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni 
29 -Hatice MERT Denizli Merkez Lütfi Ege Anadolu Öğretmen Lisesi İngilizce öğretmeni  
30 -Ayşe KORKMAZ Denizli Çivril Şevkiye Özel Anadolu Öğretmen Lisesi Coğrafya öğretmeni 
31 -Celal KÜÇÜKDAL Diyarbakır Silvan Anadolu Öğretmen Lisesi Tarih öğretmeni ve Müdür Yardımcısı 
32 -E. Asuman YÜCEL Edirne Anadolu Öğretmen Lisesi İngilizce öğretmeni 
33 -Ömer Osman DURSUN Elazığ Ahmet Kabaklı Anadolu Öğretmen Lisesi Bilişim Teknolojileri öğretmeni 
34 -İsmail GÜNEŞ Erzincan Milliyet Anadolu Öğretmen Lisesi Felsefe Uzman öğretmeni 
35 -Ahmet İhsan ÖZYÜREK Erzurum Aziziye İMKB. Yavuz Selim Anadolu Öğretmen Lisesi Biyoloji öğretmeni 
36 Bünyamin AKBAŞ Eskişehir Yunusemre Anadolu Öğretmen Lisesi İngilizce öğretmeni
37 Ramazan KAZAK Gaziantep Ş.Kamil Abdulkadir Konukoğlu Anadolu Öğretmen Lisesi Coğrafya öğretmeni ve Müdür Yardımcısı
38 Ahmet KAYA Giresun Keşap Anadolu Öğretmen Lisesi Biyoloji öğretmeni
39 Feride SEVİNÇ Giresun Görele Anadolu Öğretmen Lisesi İngilizce öğretmeni
40 Ergin ASLAN Gümüşhane M. Çakmak Anadolu Öğretmen Lisesi Fizik öğretmeni
41 Kadir SOYDAN Hatay Mrk. Karlısu Anadolu Öğretmen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni
42 Ahmet DÖNER Hatay Dörtyol Anadolu Öğretmen Lisesi Tarih öğretmeni ve Müdür Yrd.
43 Süleyman YILDIZ Isparta Mrk. Mürşide Ermumcu Anadolu Öğretmen Lisesi Din Kült. ve Ahlak Bilgisi öğretmeni
44 Hatice AKTAŞ Isparta Şarkikaraağaç Anadolu Öğretmen Lisesi Tarih öğretmeni
45 Mehmet DEMİRTAŞ Mersin Erdemli İMKB. Anadolu Öğretmen Lisesi Tarih öğretmeni ve Müdür Başyardımcısı
46 Fatma Cahide DUMAN İstanbul Beylikdüzü Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni
47 Kemal KARABULUT İstanbul Fatih Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi Rehber öğretmeni ve Müdür Yardımcısı
48 Türkay KOYUNCU İstanbul Kartal Y. İlhan Alanyalı Anadolu Öğretmen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni ve Müdür Yardımcısı
49 Hüseyin EROL İzmir Anadolu Öğretmen Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni
50 Hasan TÜRKOĞLU İzmir Tire Anadolu Öğretmen Lisesi Coğrafya öğretmeni Müdür Yardımcısı
51 Turhan KARAGÖZOĞLU Kastamonu Göl Anadolu Öğretmen Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni ve Müdürü
52 Mehmet GÜÇLÜ Kahramanmaraş Afşin Anadolu Öğretmen Lisesi Tarih öğretmeni ve Müdür Yardımcısı
53 Yakup KAYA Kayseri Yahyalı Mustafa Koyuncu Anadolu Öğretmen Lisesi Tarih öğretmeni
54 Ayfer MUHÇU Kayseri Develi İMKB. Anadolu Öğretmen Lisesi Fizik öğretmeni
55 Mürsel YILDIRIM Kars Susuz Kazım Karabekir Anadolu Öğretmen Lisesi Din Kült. ve Ahlk. Bil. öğretmeni ve Müdür Vekili
56 Halil YÜCEL Kırklareli Remzi Yapıcı Anadolu Öğretmen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni
57 Ahmet ARISAN Kırıkkale Anadolu Öğretmen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni
58 Özlem İNCESARAÇ Kırşehir Kaman Anadolu Öğretmen Lisesi İngilizce öğretmeni ve Müdür Yardımcısı
59 Yahya YAŞAR Kocaeli İzmit Ş. Özcan Kan Anadolu Öğretmen Lisesi Din Kült. ve Ahl. Bil. öğretmeni ve Müdür Yardımcısı
60 Kazım GÜR Konya Selçuklu Atatürk Anadolu Öğretmen Lisesi ÖMBD. öğretmeni ve Müdür Yardımcısı
61 Ahmet ŞENER Konya Seydişehir Anadolu Öğretmen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni
62 Mustafa ASLAN Kütahya Anadolu Öğretmen Lisesi Matematik öğretmeni
63 İsmail KUYUMCUOĞLU Kütahya Simav Anadolu Öğretmen Lisesi Almanca öğretmeni
64 Mehmet Veli YALÇIN Malatya Akçadağ Anadolu Öğretmen Lisesi ÖMBD. öğretmeni
65 Saime VURUCU Manisa Demirci Anadolu Öğretmen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni
66 Mustafa EROL Manisa Anadolu Öğretmen Lisesi Tarih öğretmeni ve Müd. Bşyrd.
67 Mehmet Halit KAYA Mardin Mrk. İMKB. Anadolu Öğretmen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni
68 Songül KÖŞKER ÇAKMAK Muğla Anadolu Öğretmen Lisesi İngilizce öğretmeni
69 Vedat KAYA Muş Malazgirt Anadolu Öğretmen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni
70 Özgür BÖTGÜL Nevşehir Ürgüp Tesan Anadolu Öğretmen Lisesi Matematik öğretmeni ve Müdür Yardımcısı
71  Hakan ERTUNÇ Niğde Merkez Anadolu Öğretmen Lisesi Matematik öğretmeni 
72  Melek ÇAMAŞLIOĞLU Ordu İMKB. Anadolu Öğretmen Lisesi Almanca öğretmeni 
73  İsmail İNAN Rize Güneysu Şehit Kemal Mutlu Anadolu Öğretmen Lisesi Tarih öğretmeni ve       Müdür Yardımcısı 
74  Mehmet Tahsin YARİM Sakarya Arifiye Anadolu Öğretmen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı          öğretmeni 
75  Suat ÖZKOLAY Samsun Bafra Kızılırmak Anadolu Öğretmen Lisesi Coğrafya öğretmeni 
77  Engin BAYRA Sinop Merkez Anadolu Öğretmen Lisesi İngilizce öğretmeni ve Müdür              Yardımcısı 
78  Mehmet GÜNDOĞAN Sivas Mrk. Prof. Dr. N. Erşen Anadolu Öğretmen Lisesi Fizik    öğretmeni 
79  Mustafa BEKAR Sivas Suşehri Anadolu Öğretmen Lisesi Türkçe öğretmeni ve Müdür Yardımcısı 
80  Naif ÖNERYILDIZ Siirt Mrk. Anadolu Öğretmen Lisesi Matematik öğretmeni 
76  Ahmet Sezer ÇELEBİ Şanlıurfa Mehmet Güneş Anadolu Öğretmen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni  
81  Mehmet Ali ÜSTÜN Tekirdağ Çorlu Anadolu Öğretmen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni ve Müdür Yardımcısı 
82  Mustafa KARADENİZ Tokat Erbaa Anadolu Öğretmen Lisesi Felsefe öğretmeni ve Müdür Yardımcısı 
83  İhsan YANIK Tokat Niksar Prof. Dr. M. E. Turaçlı Anadolu Öğretmen Lisesi İngilizce öğretmeni 
84 Fatih KUL Trabzon Araklı Anadolu Öğretmen Lisesi ÖMBD. öğretmeni ve Müdür Yardımcısı
85 Kadir ÇEÇ Uşak Eşme Ahmet Avcı Anadolu Öğretmen Lisesi Tarih öğretmeni
86 Bişar ADIYAMAN Van Muradiye Alpaslan Anadolu Öğretmen Lisesi İngilizce öğretmeni ve Müdür Yardımcısı
87 Aytekin ERDOĞAN Yozgat Erdoğan Akdağ Anadolu Öğretmen Lisesi Matematik öğretmeni
88 Yüksel ERÇİN Zonguldak Merkez İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi İngilizce öğretmeni
89 Zeynep GÜZEL Aksaray Anadolu Öğretmen Lisesi İngilizce öğretmeni
90 Faruk TÜRK Karaman Merkez Anadolu Öğretmen Lisesi İngilizce öğretmeni ve Müdür Yardımcısı
91 Metin ÇOBAN Ardahan Merkez Anadolu Öğretmen Lisesi Tarih öğretmeni
92 Bircan FIRAT Karabük Safranbolu Anadolu Öğretmen Lisesi İngilizce öğretmeni
93 Necmettin DURAK Kilis Nedim Ökmen Anadolu Öğretmen Lisesi ÖMBD öğretmeni
94 Ebrul KAHRAMAN Yalova Anadolu Öğretmen Lisesi Resim-İş öğretmeni
95 Nihat YILDIZ Osmaniye Hasan Aybaba Anadolu Öğretmen Lisesi Tarih öğretmeni
96 Tuncay ALBAYRAK Düzce Anadolu Öğretmen Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni
 

ÇOK OKUNANLAR

KAMU PERSONELİ SINAV İLANLARI

YAZARLAR

ANKET