Öncekiler Sonrakiler

6. HAFTA LİG SONUÇLARI

Spor Toto Süper Lig 6. hafta maçları 27, 28, 29 ve 30 Eylül'de; PTT 1. Lig 7. hafta maçları 28, 29 ve 30 Eylül'de; Spor Toto 2. Lig 4. hafta maçları 28, 29 ve 30 Eylül'de; Spor Toto 3. Lig 5. hafta maçları 28 ve 29 Eylül'de; Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur maçları 24, 25 ve 26 Eylül ile 1, 2 ve 3 Ekim'de SONUÇLAR...

30 Eylül 2013 Pazartesi 08:01
6. HAFTA LİG SONUÇLARI

Spor Toto Süper Lig -  6 . Hafta

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemlerGözlemci ve Temsilciler
27.09.2013
20:00
BURSA ATATÜRKBURSASPOR0-0
Detaylar
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR(H) MUSTAFA İLKER COŞKUN 
(Y) KEMAL YILMAZ 
(Y) SERKAN AKAL 
(D) GÖKHAN MEMİŞOĞLU 
(B) DENİZ ATEŞ BİTNEL 
(A) MURAT ORHAN 
(G) METİN AYDOĞAN 
(T) CENK ALTUN 
(T) İSMAİL SÖKELEN 
(T) KİRAMİ ÇELİK 
28.09.2013
19:00
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM ARENAGALATASARAY A.Ş.1-1
Detaylar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.(H) ALİ PALABIYIK 
(Y) CEM SATMAN 
(Y) İSMAİL ŞENCAN 
(D) BAKİ TUNCAY AKKIN 
(B) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU 
(A) ALPER ULUSOY 
(G) ENGİN KURT 
(T) MURAT ŞANLI 
(T) İBRAHİM TUKA 
(T) BARIŞ ŞENSOY 
28.09.2013
19:00
KAMİL OCAKGAZİANTEPSPOR3-0
Detaylar
KARDEMİR KARABÜKSPOR(H) CÜNEYT ÇAKIR 
(Y) BAHATTİN DURAN 
(Y) TARIK ONGUN 
(D) ALPASLAN DEDEŞ 
(B) HAKAN CEYLAN 
(A) ALİ ZAĞLI 
(G) HALİT GERÇEKER 
(T) HASAN ÖZBULUT 
(T) HALİT ÖZGÜL 
(T) BAYRAM KOMAN 
29.09.2013
16:00
HÜSEYİN AVNİ AKERTRABZONSPOR A.Ş.2-0
Detaylar
TORKU KONYASPOR(H) ÖZGÜR YANKAYA 
(Y) NİHAT MIZRAK 
(Y) CEMAL BİNGÜL 
(D) ARKIN AKGÖL 
(B) KORAY GENÇERLER 
(A) TOLGA KADAZ 
(G) GALİP BİTİGEN 
(T) HİKMET BULAK 
(T) SIRRI TUĞ 
(T) ERHAN ASLAN 
29.09.2013
16:00
ELAZIĞ ATATÜRKSANİCA BORU ELAZIĞSPOR2-4
Detaylar
SİVASSPOR(H) DENİZ ÇOBAN 
(Y) ASIM YUSUF ÖZ 
(Y) ERKAN AKBULUT 
(D) ORKUN AKTAŞ 
(B) ÖZKAN ÇELİKER 
(A) HAKAN AKMISIR 
(G) HALİL ARSLAN 
(T) AYDIN TETİKOĞLU 
(T) OLCAY MÜLAZIMOĞLU 
(T) GÖKSEL TOPALOĞLU 
29.09.2013
19:00
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMUKASIMPAŞA A.Ş.0-2
Detaylar
ESKİŞEHİRSPOR(H) BÜLENT YILDIRIM 
(Y) SERKAN GENÇERLER 
(Y) EKREM KAN 
(D) ALEKS TAŞÇIOĞLU 
(B) ÖZGÜÇ TÜRKALP 
(A) SİNAN CEM İYİHUYLU 
(G) A.SOMER KARAKAŞ 
(T) RAUF ONUR EK 
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ 
(T) KEMAL ŞAHİNOĞLU 
29.09.2013
19:00
ANKARA 19 MAYISGENÇLERBİRLİĞİ0-1
Detaylar
FENERBAHÇE A.Ş.(H) SERKAN ÇINAR 
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY 
(Y) ERDEM BAYIK 
(D) SÜLEYMAN ÖZAY 
(B) ABDULKADİR BİTİGEN 
(A) ERKAN ENGİN 
(G) OSMAN ERDAL FIRAT 
(T) BERK ÖZBEK 
(T) ADNAN TAŞDAN 
(T) LEVENT KALKAN 
30.09.2013
20:00
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADIMEDİCAL PARK ANTALYASPOR-
Detaylar
BEŞİKTAŞ A.Ş.(H) İLKER MERAL 
(Y) MUHİTTİN GÜRSES 
(Y) HAKAN YEMİŞKEN 
(D) VOLKAN NARİNÇ 
(B) SUAT ARSLANBOĞA 
(A) MURAT TÜRKER 
(G) EROL ERSOY 
(T) FAİK URBARLI 
(T) İBRAHİM İÇER 
(T) BÜLENT CEVATEMRE 
30.09.2013
20:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HASKAYSERİ ERCİYESSPOR-
Detaylar
KAYSERİSPOR(H) ABDULLAH YILMAZ 
(Y) ADİL SİNEM 
(Y) SERDAR DİYADİN 
(D) BAHTİYAR BİRİNCİ 
(B) KUTLUHAN BİLGİÇ 
(A) ALİ ŞÜKRÜ BELDÜZ 
(G) ABDURRAHMAN ARICI 
(T) ERTUĞRUL ARSLAN 
(T) HAYDAR ÖZDEMİR 
(T) MURAT KANGALGİL 

PTT 1.Lig -  7 . Hafta

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemlerGözlemci ve Temsilciler
28.09.2013
14:00
BALIKESİR ATATÜRKBALIKESİRSPOR4-0
Detaylar
1461 TRABZON(H) TOLGA ÖZKALFA 
(Y) ÖMER FARUK YEŞİL 
(Y) ŞENOL ERSOY 
(D) EMRE MALOK 
(G) A.OĞUZ ARIKAL 
(T) BİRTAN TAŞKINLAR 
(T) RECEP KAPLAN 
28.09.2013
17:00
19 EYLÜLORDUSPOR0-1
Detaylar
İSTANBUL BBSK(H) HALİS ÖZKAHYA 
(Y) MEHMET ŞAHAN YILMAZ 
(Y) EMİN YILDIRIM 
(D) SERDAR SÖZLEVİ 
(G) YUSUF YAYLI 
(T) AYDIN ÖZBEK 
(T) AHMET SERT 
28.09.2013
19:00
TEVFİK SIRRI GÜRMERSİN İDMANYURDU2-0
Detaylar
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR(H) MUSTAFA AYDIN 
(Y) MEHMET KISAL 
(Y) ENGİN ERDEM 
(D) MEHMET GÜNGÖR 
(G) ADNAN ŞEKER 
(T) M.ERSEL OYTUN 
(T) İSMAİL HAKKI KÖKLÜKAYA 
29.09.2013
14:00
YENİKENT ASAŞANKARASPOR A.Ş.3-0
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR(H) BARIŞ ŞİMŞEK 
(Y) HAKAN EYGÜ 
(Y) ESAT SANCAKTAR 
(D) BORA BUDAK 
(G) MUSTAFA ARSLAN 
(T) MUSTAFA KARTAL 
(T) MÜMTAZ ŞOĞUR 
29.09.2013
15:00
ŞANLIURFA GAP ARENAŞ.URFASPOR3-0
Detaylar
DENİZLİSPOR(H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU 
(Y) MUHAMMET YUMAK 
(Y) EMRE SUNA 
(D) BAYRAM BAŞKAN 
(G) MURAT ILGAZ 
(T) VAHAP ŞİMŞEK 
(T) YILDIRAY ARSLAN 
29.09.2013
19:00
5 OCAKADANASPOR A.Ş.1-1
Detaylar
FETHİYESPOR(H) FERHAN KESTANLIOĞLU 
(Y) AHMET ŞİMŞEK 
(Y) AHMET AYAZ 
(D) SERTAÇ ŞAROĞLU 
(G) SERDAR ÇAKIR 
(T) ERDOĞAN YEŞİLCAN 
(T) ÖMER AKSOY 
29.09.2013
19:00
SAMSUN 19 MAYISSAMSUNSPOR2-1
Detaylar
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU 
(Y) ÖZGÜR FATİH KALAYCI 
(Y) MUHARREM YILMAZ 
(D) H.HÜSEYİN YILDIRIM 
(G) TANER GİZLENCİ 
(T) AHMET ERKEN 
(T) RAHMİ KUŞÇU 
29.09.2013
19:00
İZMİR ATATÜRKKARŞIYAKA0-0
Detaylar
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.(H) MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU 
(Y) BAKİ YİĞİT 
(Y) BİROL GÜLDANE 
(D) OSMAN YİĞİT UZER 
(G) İSMET CENGİZ 
(T) AHMET SERT 
(T) NAZİF ÇILDIR 
30.09.2013
20:00
YENİ BUCA STADIBUCASPOR-
Detaylar
BOLUSPOR(H) VOLKAN BAYARSLAN 
(Y) ÖZGÜR ERTEM 
(Y) DENİZ TURGUT 
(D) SERTAN BAKAN 
(G) İLHAMİ KAPLAN 
(T) ATİLLA FERAH 
(T) ERCAN OKUR 

Spor Toto 2. Lig -  Grup Beyaz -  4 . Hafta

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemlerGözlemci ve Temsilciler
28.09.2013
19:00
MALATYA İNÖNÜYENİ MALATYASPOR3-1
Detaylar
AYDINSPOR 1923(H) SERDAR AKKOÇOĞLU 
(Y) SEYFETTİN ÜNAL 
(Y) ALİ BALSATAR 
(D) ŞABAN KAMBUR 
(G) ERHAN KALAY 
(T) ALİ ZEYTİN 
29.09.2013
15:00
BŞ BLD ATATÜRKKONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR0-2
Detaylar
GÖZTEPE A.Ş.(H) SARPERBARIŞ SAKA 
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK 
(Y) GÜRHAN KARAMELEK 
(D) MEHMET BEYTEKİN 
(G) SEBAHATTİN İÇÖZ 
(T) HAMİ GÜNEY 
29.09.2013
15:00
İNEGÖL İLÇEİNEGÖLSPOR2-1
Detaylar
TURGUTLUSPOR(H) BURAK ŞEKER 
(Y) YAKUP YILMAZ 
(Y) FATİH ÇELTİKCİ 
(D) ALİ KÖSE 
(G) İBRAHİM AŞA 
(T) GÜLAY GÜNEŞ 
29.09.2013
15:00
YUSUF ZİYA ÖNİŞGAZİOSMANPAŞA2-1
Detaylar
TARSUS İDMAN YURDU(H) İLKAY AYDIN 
(Y) BÜLENT ULUDOĞAN 
(Y) UĞUR BAŞ 
(D) HARUN TOPLAR 
(G) NURAY ÇİÇEK 
(T) BÜLENT ARICAN 
29.09.2013
15:00
ÇANKIRI ATATÜRKÇANKIRISPOR0-0
Detaylar
TOKATSPOR(H) MEHMET FATİH GÖKÇE 
(Y) ERDİNÇ KIRICI 
(Y) MUSTAFA HAN 
(D) HALİL UMUT MELER 
(G) AYHAN ŞENTÜRK 
(T) HÜSEYİN KESKİNKILIÇ 
29.09.2013
15:00
KARTAL STADYUMUKARTALSPOR2-0
Detaylar
GÜMÜŞHANESPOR(H) İBRAHİM BÜLBÜL 
(Y) SEZAİ ARSLAN 
(Y) UTKU TUNAVELİOĞLU 
(D) BARIŞ BAKIRCIOĞLU 
(G) AYHAN GÖKSUN 
(T) SALİH ÖZTÜRK 
29.09.2013
15:00
HATAY ATATÜRKHATAYSPOR3-1
Detaylar
KIRKLARELİSPOR(H) VOLKAN ŞEKER 
(Y) CEMAL ALPAY 
(Y) KEREM YÜKÜNÇ 
(D) MEHMET ŞENGÜL 
(G) MUZAFFER ÇEÇEN 
(T) MAHMUT KAYHAN 
29.09.2013
15:00
BİGA İLYAS BAYRAMDARDANELSPOR A.Ş.2-2
Detaylar
PENDİKSPOR(H) HASAN AVCI 
(Y) UĞUR ERDOĞAN 
(Y) VOLKAN CİNDEMİR 
(D) EMİR ERAY EYİSOY 
(G) SEDAT KARA 
(T) AHMET PEHLİVAN 
29.09.2013
15:00
GİRESUN ATATÜRKGİRESUNSPOR1-1
Detaylar
SARIYER(H) SERKAN ÖNSAL 
(Y) LEVENT GÖRÜN 
(Y) MUSTAFA ALDEMİR 
(D) SERKAN AYAN 
(G) A.VAHİT DOĞAR 
(T) EBUTALİP AKTAŞ 

Spor Toto 2. Lig -  Grup Kırmızı -  4 . Hafta

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemlerGözlemci ve Temsilciler
28.09.2013
15:00
İZMİR ATATÜRKALTINORDU A.Ş.5-0
Detaylar
BOZÜYÜKSPOR(H) CİHAN BURGAN 
(Y) DEYBET GÖK 
(Y) BURAK AĞLAMIŞ 
(D) SERHAT ASLAN 
(G) NURETTİN DEHMEN 
(T) NADYA GÜHER 
29.09.2013
15:00
NAZİLLİ İLÇENAZİLLİ BELEDİYESPOR0-5
Detaylar
ALTAY(H) SERHAD ÜRKMEZ 
(Y) SEGAH TUNÇKOL 
(Y) ALPER USLU 
(D) SELAHATTİN VULAŞ 
(G) RECEP KESİCİ 
(T) FİRUZ ERDİL 
29.09.2013
15:00
SEYRANTEPE DİSKİ SPOR TESİSLERİDİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR2-1
Detaylar
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR(H) ÖZER ÖZDEN 
(Y) ÖNDER YILMAZ 
(Y) EVREN ÇAĞLAR 
(D) HİLAL TUBA TOSUN AYER 
(G) SİNAN BAŞ 
(T) ZİYA DİLMEN 
29.09.2013
15:00
EYÜPEYÜPSPOR3-3
Detaylar
BANDIRMASPOR(H) HÜSEYİN ÇİFTSÜREN 
(Y) ÇETİN DEMİRHAN 
(Y) SELMAN TİMUR 
(D) YAVUZ ÇETİN 
(G) SAMİ ŞAMAR 
(T) EROL ÖZBULUT 
29.09.2013
15:00
KIZILCAHAMAM İLÇEKIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.1-0
Detaylar
ALANYASPOR(H) ALİ KARATUTLU 
(Y) MURAT TEMEL 
(Y) M.MİTHAT LEVENT 
(D) CEM KOYUN 
(G) AYHAN KILIÇ 
(T) ETHEM ERSAN 
29.09.2013
15:00
ANKARA OSTİMBUGSAŞSPOR2-1
Detaylar
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR(H) BAHATTİN ŞİMŞEK 
(Y) İBRAHİM AKMAZLAR 
(Y) AHMET YAKARCA 
(D) İBRAHİM BEKLER 
(G) ALPARSLAN ARKUN 
(T) M.GÜRHAN ERDEMİR 
29.09.2013
15:00
KOCAELİ ALPASLAN TÜRKEŞ STADIKÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ1-1
Detaylar
MKE ANKARAGÜCÜ(H) OZAN SOYKAN 
(Y) FIRAT ZENGİN 
(Y) SERKAN ERBAYINDIR 
(D) HALİL İBRAHİM ATABAY 
(G) EMRE ECEVİT BUDAK
(T) HALİL İBRAHİM KESKİN 
29.09.2013
15:00
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇBAYRAMPAŞA1-1
Detaylar
TEPECİKSPOR A.Ş.(H) OKTAY TAŞ 
(Y) FATİH PAZI 
(Y) NURETTİN TAŞKESEN 
(D) ÖMER ASLANTEKİN 
(G) HACI AHMET ERDOĞAN 
(T) CEMAL DOĞA YAĞCILARLIOĞLU 
30.09.2013
15:00
PAZAR İLÇEPAZARSPOR-
Detaylar
OFSPOR(H) KERİM DEVECİ 
(Y) BAHADIR YILDIRIM 
(Y) MÜKREMİN UZER 
(D) FATİH SOYAYDIN 
(G) ENGİN GÜNER 
(T) İBRAHİM TAN 

Spor Toto 3. Lig -  Grup 01 -  5 . Hafta

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemlerGözlemci ve Temsilciler
29.09.2013
15:00
BERGAMA 14 EYLÜLBERGAMA BELEDİYESPOR1-1
Detaylar
SİLİVRİSPOR(H) ŞEREF TAŞTAN 
(Y) AYHAN ARISOY 
(Y) ÖZKAN KARAPINAR 
(D) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK 
(G) HASAN KIRBIYIK 
(T) ZEKİ YAMAN 
29.09.2013
15:00
DR FEHMİ ÖNCELTEKİROVA BELEDİYESPOR0-0
Detaylar
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK(H) TUGAY KAAN NUMANOĞLU 
(Y) HÜSEYIN KOCADAĞLI 
(Y) MEHMET FIRAT DARCAN 
(D) MUSTAFA KÖSEOĞLU 
(G) TUNCAY UÇAR 
(T) BÜLENT UYGUR 
29.09.2013
15:00
AKÇAABAT FATİHTRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ0-2
Detaylar
DERİNCE BELEDİYESPOR(H) GÖKHAN ÖZBULUT 
(Y) GÖKHAN YUMLU 
(Y) SAMET ÇİÇEK 
(D) ERDEM MERTOĞLU 
(G) ARİF KESERCİ 
(T) HÜSEYİN ÖZ 
29.09.2013
15:00
ADIYAMAN ATATÜRKADIYAMANSPOR0-2
Detaylar
KIZILCABÖLÜKSPOR(H) ENEZ KAPLAN 
(Y) MURAT ÖZTÜRK 
(Y) ÖMER FARUK BAKIR 
(D) UGURCAN GÖKLER 
(G) KEMAL YETİŞKİN 
(T) SUAT ÇOBAN 
29.09.2013
15:00
İSKENDERUN 5 TEMMUZPAYAS BELEDİYESPOR 19751-1
Detaylar
YEŞİL BURSA A.Ş.(H) SERDAR BAHÇIVAN 
(Y) ALİ ŞENCAN 
(Y) TUNA AYRAN 
(D) İBRAHİM DENİZ 
(G) CAN FİLAT 
(T) DİLAVER ÜSTÜNDAĞ 
29.09.2013
15:00
SİİRT ATATÜRKSİİRTSPOR0-1
Detaylar
ÜMRANİYESPOR(H) BURAK CEM TAHİROĞLU 
(Y) İRFAN GENÇ 
(Y) MEHMET ILDIRI 
(D) SELAMİ ADIGÜZEL 
(G) İBRAHİM ILGAZ 
(T) İLHAMİ BAŞALMA 
29.09.2013
15:00
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİSİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR4-0
Detaylar
BELEDİYE BİNGÖLSPOR(H) YASİN KOL 
(Y) YILMAZ BAŞKAN 
(Y) YAVUZ BAHADIR ORDU 
(D) HASAN HACISALİHOĞLU 
(G) RECAİ YAŞAR 
(T) MUSA UĞURLU 
29.09.2013
15:00
YENİMAHALLE HASAN DOĞAN STADIADLİYESPOR0-1
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR(H) AHMET ATEŞ 
(Y) TOLGA BAKAL 
(Y) ALPER GÜRSOY 
(D) ERDAL YILMAZ 
(G) MEHMET BATUR FAKİR 
(T) ERSİN KOÇAK 
29.09.2013
15:00
HANEFİ MAHÇİÇEKKAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR0-2
Detaylar
BEYLERBEYİSPOR(H) YUSUF YILMAZ 
(Y) AHMET ÇİFCİ 
(Y) SEZGİN ALTUN 
(D) ABİDİN YILDIRIM 
(G) ALİ KARAKÖSE 
(T) ALİ ATASEVER 

Spor Toto 3. Lig -  Grup 02 -  5 . Hafta

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemlerGözlemci ve Temsilciler
29.09.2013
15:00
CEBECİ İNÖNÜHACETTEPE SPOR2-0
Detaylar
ÜNYESPOR(H) MEHMET KARANLIK 
(Y) MURAT EMİN ÖZŞAKRAK 
(Y) KÜRŞAD REYHANLIOĞLU 
(D) HAMİT BASIK 
(G) MURAT OKSAY 
(T) BÜLENT BAYAZIT 
29.09.2013
15:00
BATMAN 16 MAYISBATMAN PETROLSPOR2-1
Detaylar
ÇORUM BELEDİYESPOR(H) YAKUP BAKIR 
(Y) HİCABİ PÜR 
(Y) ALİ MURAT KAYA 
(D) GÖKMEN KARATAŞ 
(G) ŞENOL İMANÇER 
(T) ŞENTÜRK DEMİRAL 
29.09.2013
15:00
YENİ BUCA STADIBALÇOVA BELEDİYE SPOR1-2
Detaylar
ELİBOL SANDIKLISPOR(H) ERKAN YURTSEVER 
(Y) İBRAHİM AKAR 
(Y) HABİP TİRYAKİ 
(D) SERCAN YILMAZ 
(G) SELÇUK KAYA 
(T) RAMAZAN GÜN 
29.09.2013
15:00
SAKARYA ATATÜRKSAKARYASPOR A.Ş.1-3
Detaylar
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR(H) BİLAL KUNT 
(Y) MEHMET SİNAN AKGÜL 
(Y) MURAT CEYLAN 
(D) MERT TÜRK 
(G) TANER BALBAY 
(T) MURAT YAMAK 
29.09.2013
15:00
SANCAKTEPE BELEDİYESİ HAKAN ŞÜKÜRSANCAKTEPE BELEDİYE SPOR1-1
Detaylar
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.(H) MURAT ERDOĞAN 
(Y) ABDULLAH UĞUR SARI 
(Y) ÇAĞLAR AKIN 
(D) UĞUR ANIL DUMAN 
(G) NECMİ HASTÜRK 
(T) ZEKİ UZUN 
29.09.2013
15:00
ORHANGAZİ İLÇEORHANGAZİSPOR2-1
Detaylar
MALTEPESPOR(H) AHMET EŞREF SARI 
(Y) ÇAĞDAŞ ÇALLIOĞLU 
(Y) GÖKHAN ÇELİK 
(D) ŞEVKET ŞİMŞEK 
(G) AHMET TAHSİN UÇKAÇ 
(T) MURAT BUĞAN 
29.09.2013
15:00
KAZIM KARABEKİR STADIERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR0-0
Detaylar
68 YENİ AKSARAY SPOR(H) SEZER YALÇIN 
(Y) ARDA ERGENE 
(Y) MÜCAHİT DEĞERMENCİ 
(D) MUZAFFER ÖNDER 
(G) İRFAN ÇAKIR 
(T) NEJDET KELEŞ 
29.09.2013
15:00
DARICA İLÇEDARICA G.BİRLİĞİ3-0
Detaylar
ELAZIĞ BELEDİYESPOR(H) CİHAN ATAŞ 
(Y) ERTAN BAŞDAĞ 
(Y) ABDURRAHMAN DUMAN 
(D) MUSTAFA MURAT OĞUZ 
(G) HÜSEYİN KUZUOĞLU 
(T) YUSUF CİNEL 
29.09.2013
15:00
VEFAÇIKSALIN SPOR2-2
Detaylar
DÜZYURTSPOR(H) İLKER GÜNEŞ 
(Y) BARIŞ TURHAN 
(Y) MURAT YÜCEBAŞOĞLU 
(D) ÖMER ŞİVKA 
(G) YÜKSEL ALTUNTAŞ 
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ 

Spor Toto 3. Lig -  Grup 03 -  5 . Hafta

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemlerGözlemci ve Temsilciler
28.09.2013
15:00
ÇARŞAMBA İLÇE1930 BAFRA SPOR1-1
Detaylar
ERZİNCAN REFAHİYESPOR(H) OĞUZ KAAN TURAN 
(Y) İLKER AYTEN 
(Y) BURAK GÜLTEK 
(D) MUSTAFA İNAN 
(G) NAMIK ORHAN 
(T) MAHMUT İNAN 
28.09.2013
15:00
GÖLCÜK ŞEHİRGÖLCÜKSPOR1-3
Detaylar
İSTANBULSPOR A.Ş.(H) ARDA KARDEŞLER 
(Y) ARDA ÖZYILDIRIM 
(Y) ÖZGÜR SEZGİN 
(D) AZİZ SONAT 
(G) SAVAŞ ŞENDİL 
(T) AHMET HAMDİ USTA 
29.09.2013
15:00
BEYLERBEYİ 75.YILANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR3-0
Detaylar
BELEDİYE VANSPOR(H) YİĞİT ARSLAN 
(Y) GÖKMEN BALTACI 
(Y) SERDAR MERSİNLİ 
(D) DİRENÇ TONUSLUOĞLU 
(G) YUSUF GÖMEÇ 
(T) YUSUF PEHLİVANLAR 
29.09.2013
15:00
KAYSERİ ATATÜRK SPOR KOMP.YAN AÇIK SAHAKAYSERİ ŞEKERSPOR1-2
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ(H) MURAT KAYA 
(Y) ÖZCAN GENEL 
(Y) SONER AKGÜN 
(D) ANIL DEMİREĞEN 
(G) MUZAFFER URLU 
(T) İBRAHİM ALTUNSOY 
29.09.2013
15:00
AYVALIK HÜSNÜ UĞURALAYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR1-0
Detaylar
YENİ DİYARBAKIR A.Ş.(H) MEHMET EMRE ATASOY 
(Y) HALİL ERTAN YILMAZ 
(Y) MUSTAFA ÇAVUŞ 
(D) RESUL ÖZDEMİR 
(G) TURGAY GÖKAL 
(T) SABRİ SEVENOĞLU 
29.09.2013
15:00
ARSİN İLÇEARSİNSPOR1-0
Detaylar
KIRIKHANSPOR(H) MEHMET GÖKHAN DÜZ 
(Y) MUAMMER UÇAR 
(Y) EMRAH ALTINSOY 
(D) RAMAZAN KOCA 
(G) ABDULLAH TUNCER KEÇECİ 
(T) SİNAN IŞIK 
29.09.2013
15:00
BAĞLUM BELEDİYEŞEKERSPOR A.Ş.1-0
Detaylar
TUZLASPOR(H) ADEM ELGÖRMÜŞ 
(Y) HÜSEYİN HAN 
(Y) SÜLEYMAN ASLAN 
(D) MUSA ONUR KÜÇÜKHAZAR 
(G) ERDOĞAN YILDIZ 
(T) ERDAL KÜÇÜKKAYA 
29.09.2013
15:00
YOZGAT ŞEHİR STADYUMUYİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.0-1
Detaylar
MENEMEN BELEDİYE SPOR(H) MURAT TÜRKOĞLU 
(Y) HALİL KURT 
(Y) FURKAN KAYA 
(D) SERCAN ŞAHAN 
(G) DİLAVER YAR 
(T) NURSAL BİLKAY 
30.09.2013
15:00
DOĞAN SEYFİ ATLIDENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-
Detaylar
KOCAELİSPOR(H) ERHAN SÖNMEZ 
(Y) RÜŞTÜ BAYKAL 
(Y) DEMİRCAN ŞERBETÇİ 
(D) SELKAN SABANCI 
(G) GÜNAY GÜLOĞLU 
(T) EŞARI ÖYKÜM DİLEK 
Seçilen kriterler için maç yok. 

Ziraat Türkiye Kupası -  2. Kademe 

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemlerGözlemci ve Temsilciler
24.09.2013
14:00
AKÇAABAT FATİH1461 TRABZON2-0
Detaylar
BEYLERBEYİSPOR(H) EMRE YILDIRIM 
(Y) FATIH ESKALEN 
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ 
(D) MUSTAFA YILMAZ 
(G) ÖMER KARACA 
(T) ORHAN TATAR 
(T) FAHREDDİN SELÇUK 
24.09.2013
14:00
DİYARBAKIR ATATÜRKYENİ DİYARBAKIR SPOR0-0
Detaylar
(Pen. 3-4)
ALTAY(H) SEDAT SERT 
(Y) ASKER AÇIKGÖZ 
(Y) BERKAN PÜSKÜLLER 
(D) ONUR SALIK 
(G) ZİYA FİDAN 
(T) İHSAN AKDAĞ 
24.09.2013
15:00
KOCAELİ ALPASLAN TÜRKEŞ STADIKÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ1-1
Detaylar
(Uzt. 1-2)
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR(H) ERBAY ALDEMİR 
(Y) KAMİL ÇETİN 
(Y) ULAŞ AKSOY 
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK 
(G) MAKSUT BALTA 
(T) İLKER ARSLAN 
(T) ÜNAL AKÇA 
24.09.2013
15:00
DUMLUPINARTKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR0-0
Detaylar
(Pen. 6-5)
DARDANELSPOR A.Ş.(H) EMRE KOSİF 
(Y) ARMAĞAN ÇEKİNMEZ 
(Y) TUNCAY ÇALIKOĞLU 
(D) ABDURRAHMAN DUMAN 
(G) RECEP KAYA 
(T) ERTUĞ BÜYÜK 
(T) SERVET SARIKAYA 
24.09.2013
15:00
CEBECİ İNÖNÜHACETTEPE SPOR1-0
Detaylar
YENİ MALATYASPOR(H) ÜMİT ÖZTÜRK 
(Y) SERDAR ÇİFTÇİ 
(Y) ÖZMEN ATALAY 
(D) ERDEM GÖKALP 
(G) MEHMET ÖZKAN 
(T) GÜLTEKİN MEMİŞOĞLU 
24.09.2013
15:00
ORHANGAZİ İLÇEORHANGAZİSPOR2-4
Detaylar
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR(H) MESUT ÇARIK 
(Y) MEHMET KAĞAN BİNGÜL 
(Y) BARIŞ ÖNAL 
(D) TURGUT EVRAN 
(G) KERİM AKDÜLGER 
(T) KAYHAN ALYÜRÜK 
(T) CANDEMİR ÖZDEMİR 
24.09.2013
15:00
KARTAL STADYUMUKARTALSPOR4-2
Detaylar
ERZİNCAN REFAHİYESPOR(H) BURAK ASTAR 
(Y) ABDULLAH UĞUR SARI 
(Y) EMİN BARLAS 
(D) TAYFUN SARI 
(G) YALÇIN KILIÇER 
(T) ADNAN KURT 
24.09.2013
18:00
KAMİL OCAKGAZİANTEPSPOR2-2
Detaylar
(Uzt. 3-2)
ÇORUM BELEDİYESPOR(H) SERKAN ERGÜN 
(Y) OKTAY ÖNGE 
(Y) FETTAH YİĞİT 
(D) MERT GÜZENGE 
(G) A.CENGİZHAN BİLGİ 
(T) TARIK ANTALYALI 
(T) CENGİZ AKAR 
24.09.2013
20:30
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLUKARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR6-0
Detaylar
KOCAELİSPOR(H) ERDEM İREN 
(Y) SEDAT ETİK 
(Y) HAKAN KARAYEL 
(D) ÇAĞDAŞ ALTAY 
(G) AYKUT GÜMÜLÜ 
(T) SELİM ŞENER 
(T) İSMAİL S. ÇOLAK 
24.09.2013
20:30
İZMİR ATATÜRK
(SEYİRCİSİZ)
GÖZTEPE A.Ş.1-1
Detaylar
(Pen. 5-6)
ALTINORDU A.Ş.(H) ERCAN HELLAÇ 
(Y) METİN CEBECİ 
(Y) DENİZ SEKBAN 
(D) BİLAL KÖSEOĞLU 
(G) AHMET ŞAHİN 
(T) ALTAN YENİCE 
25.09.2013
13:00
VAN ATATÜRKBELEDİYE VANSPOR2-0
Detaylar
MANİSASPOR(H) YAVUZ ÇETİN 
(Y) ÖZCAN ÇİÇEK 
(Y) RAMAZAN ONAT 
(D) ZEKERİYA PEKEDİS 
(G) BURHAN MALKOÇ 
(T) CEMİL DÖNMEZ 
(T) UFUK ILGAZ 
25.09.2013
14:00
HANEFİ MAHÇİÇEKKAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.3-0
Detaylar
TOSYA BELEDİYE SPOR(H) ERDOĞAN ÖZKAYA 
(Y) GÜRCAN ÇALIŞKAN 
(Y) ÜMİT AMBAR 
(D) ERKOÇ DOĞAN 
(G) SERHAT ÇAKI 
(T) YUSUF ÇELİK 
(T) HÜSEYİN ALTUNTOPRAK 
25.09.2013
14:00
KAZIM KARABEKİR STADIERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR2-2
Detaylar
(Pen. 6-7)
ADANASPOR A.Ş.(H) ADEM SARITAŞ 
(Y) ÖZER VELİOĞLU 
(Y) MEHMET KÜÇÜK 
(D) YAKUP BAKIR 
(G) MEHMET ALTUNTAŞ 
(T) MUKADDER KARAASLAN 
(T) TEMEL TÜYSÜZ 
25.09.2013
14:00
SEYRANTEPE DİSKİ SPOR TESİSLERİDİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR1-1
Detaylar
(Pen. 6-7)
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR(H) YİĞİT PEŞİN 
(Y) SONER MARAŞ 
(Y) VURAL GÜL 
(D) MEHMET EMRE ATASOY 
(G) ABDULLAH ŞAŞMAZ
(T) ALİ KOÇ 
25.09.2013
14:00
ŞANLIURFA GAP ARENAŞ.URFASPOR0-1
Detaylar
GİRESUNSPOR(H) EMRE ALTUN 
(Y) ÖZKAN YAŞASIN 
(Y) SUHA ADIYAMAN
(D) VOLKAN YALIN 
(G) NUSRET DENİZ 
(T) MUSTAFA ARDA 
(T) ABBAS ÖĞRAŞ 
25.09.2013
15:00
7 OCAKOSMANİYE SPOR 20110-2
Detaylar
HATAYSPOR(H) ALİ ADIGÜZEL 
(Y) MUSTAFA AKKUŞ
(Y) ZİYA AKSOY 
(D) MEHMET GÜVEN 
(G) MEVLÜT YERLİ 
(T) AHMET BOZAN 
25.09.2013
15:00
ÇANKIRI ATATÜRKÇANKIRISPOR1-0
Detaylar
ELAZIĞ BELEDİYESPOR(H) MUSTAFA AYDIN
(Y) TAMER TEKBAŞ 
(Y) CAN YAMAÇ 
(D) SALİH SALAR 
(G) NECATİ GÜNDOĞDU 
(T) ŞEVKET UYAR 
25.09.2013
15:00
YUSUF ZİYA ÖNİŞSARIYER1-2
Detaylar
GENÇLERBİRLİĞİ(H) ÖMER FARUK OCAK 
(Y) FAHRİ AKSOY 
(Y) H. MEHMET EKMEKYERMEZ 
(D) ÖMER MURAT ÜLGER 
(G) MÜNİR TAKPAK 
(T) ATAKAN ALAN 
(T) ABDULLAH YAĞMUR
25.09.2013
15:00
TEPECİK BELEDİYETEPECİKSPOR A.Ş.0-1
Detaylar
SİLİVRİSPOR(H) FAHRİ VAR 
(Y) YUNUS TAŞKIN 
(Y) OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR 
(D) MUSTAFA SALİH EROL 
(G) HAYRETTİN ÇAĞIN 
(T) RIZA ÇAVUŞOĞLU 
25.09.2013
15:00
PENDİKPENDİKSPOR1-0
Detaylar
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR(H) ÖZGÜR AYGÜN 
(Y) RAHMAN KALYONCU 
(Y) SUAT GÜZ 
(D) BURAK OLCAR 
(G) ABDULLAH AYAR 
(T) ÖNDER KARAMAN 
25.09.2013
15:00
DERİNCE BELEDİYESPOR DOĞAL ÇİM STADYUMUDERİNCE BELEDİYESPOR0-4
Detaylar
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR(H) GÖKHAN ESEN 
(Y) AYKUT ONAR 
(Y) MUSTAFA ÇEVİK 
(D) ALPASLAN CEBE 
(G) NAMIK KARAMAN 
(T) BEKİR ŞEKER 
25.09.2013
15:00
BERGAMA 14 EYLÜLBERGAMA BELEDİYESPOR2-1
Detaylar
BUGSAŞSPOR(H) OSMAN KAYA 
(Y) MEHMET VARGÜN 
(Y) SERHAT YALNIZ 
(D) HAKAN TEZCAN 
(G) SEMİH ÇOKDİNLETEN 
(T) ALAADDİN NAGANLU 
25.09.2013
15:00
ANKARA 19 MAYIS
(SEYİRCİSİZ)
MKE ANKARAGÜCÜ2-1
Detaylar
KARAMAN BELEDİYESPOR(H) OSMAN ENDER BULUT 
(Y) LEVENT ÇAKIR 
(Y) AHMET ALEMDAR
(D) EMRE ABAR 
(G) ZİYA ÇETİN 
(T) ASIM GÜNDÜZ 
25.09.2013
15:00
EYÜPGAZİOSMANPAŞA0-1
Detaylar
ALANYASPOR(H) NİYAZİ İZGÖREN 
(Y) MEHMET UĞUR ALPTEKİN 
(Y) MAHMUT ARIK 
(D) MİKAİL CİHANGİR 
(G) İSMAİL YILMAZ 
(T) ERGANİ KESKİN 
25.09.2013
15:00
TURGUTLU 7 EYLÜLTURGUTLUSPOR2-0
Detaylar
KIRKLARELİSPOR(H) HÜSEYİN ALTINTAŞ 
(Y) ÖNDER MANDAŞ 
(Y) SERKAN GÜLÇER 
(D) VELİ KARAKAYA 
(G) GÜLTEKİN DURMAZ 
(T) KORAY BAKIŞ 
25.09.2013
15:00
GAZİOSMANPAŞATOKATSPOR2-0
Detaylar
UŞAK SPORTİF GENÇLİK SPOR(H) TANER AĞIÇ 
(Y) MURAT ŞENER 
(Y) ORHAN TÜRKOĞLU 
(D) AHMET UĞUR BİLGİN 
(G) HAKAN OSMAN YAVUZ 
(T) HAKKI ULUCAN 
25.09.2013
15:00
MENEMEN ŞEHİRMENEMEN BELEDİYE SPOR0-0
Detaylar
(Uzt. 0-1)
NAZİLLİ BELEDİYESPOR(H) ALİ TERZİOĞLU 
(Y) FATİH GÜNDOĞDU 
(Y) AYHAN ENDAR 
(D) MUTLU ÇİĞDEM 
(G) BAHRİ CEYLAN 
(T) VEYSEL TAMUSTA 
25.09.2013
15:00
İNEGÖL İLÇEİNEGÖLSPOR3-1
Detaylar
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK(H) BURAK TAŞKINSOY 
(Y) GÖKÇEN SEVEN 
(Y) TUNAY ATEŞ 
(D) İLKER YASİN AVCI 
(G) MEHMET ALEMDAR 
(T) SELÇUK KAYA 
25.09.2013
15:00
ANKARA AKTEPEKEÇİÖRENGÜCÜ1-2
Detaylar
BANDIRMASPOR(H) TOLGA ŞİNOFOROĞLU 
(Y) ZEKERİYA BAKINTAŞ 
(Y) GÖKMEN CANLIDİNÇ 
(D) KEMAL ELMAS 
(G) ERCAN İNEGÖLLÜLER 
(T) NAZMİ KÜÇÜKKALE 
25.09.2013
15:00
MİMAR YAHYA BAŞİSTANBUL GÜNGÖRENSPOR1-1
Detaylar
(Uzt. 1-2)
TARSUS İDMAN YURDU(H) HASBİ DEDE 
(Y) SERKAN ÇINAR 
(Y) SEDAT YAVANOĞLU 
(D) ŞAHİN BERKER 
(G) LEVENT GÜZEN 
(T) NAİL AYLANÇ 
25.09.2013
15:00
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇBAYRAMPAŞA3-1
Detaylar
YEŞİL KIRŞEHİR SPOR(H) DENİZ GÜLTEKİN 
(Y) KORAY YILDIZER 
(Y) MEHMET ÖZTAN 
(D) VOLKAN YANÇ 
(G) M.ORHAN ANŞİN 
(T) HÜSEYİN SEVİL 
25.09.2013
15:00
KIZILCAHAMAM İLÇEKIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.0-1
Detaylar
YEŞİL BURSA A.Ş.(H) CANER AK 
(Y) BEKİR CAN TAHİROĞLU 
(Y) İLKER KARACİĞER 
(D) DENİZ ARSLAN 
(G) ABDULLAH DURAN 
(T) SABAHATTİN ŞANAL 
25.09.2013
16:00
BOLU ATATÜRKBOLUSPOR1-1
Detaylar
(Uzt. 3-2)
BATMAN PETROLSPOR(H) DENİZ KÜKREK 
(Y) GÜNDOĞDU YİĞİT 
(Y) AHMET ŞANSLI 
(D) DOĞAN ALTUN 
(G) NEJAT SÜMER 
(T) COŞKUN GÜVEN 
(T) HİDAYET AYGÜN 
25.09.2013
18:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HASKAYSERİ ERCİYESSPOR2-0
Detaylar
EDİRNE SPOR GENÇLİK(H) EKREM GERGİNCİ
(Y) ENGİN GÖKÇE 
(Y) FELAT TEKEŞ 
(D) LÜTFULLAH ASLAN 
(G) SUAT ÖNAL 
(T) MEHMET BAĞRIAÇIK 
(T) CELALETTİN YAVUZ
25.09.2013
18:00
İZMİR ATATÜRKKARŞIYAKA2-1
Detaylar
OFSPOR(H) NURİ KARAHANÇER 
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR 
(Y) ALİ ETLİKCİ 
(D) MEHMET GÖKHAN DÜZ 
(G) ÖMER KIRDİNLİ 
(T) ADNAN SEVİM 
(T) MURAT KUTANİŞ 
25.09.2013
20:30
FETHİYE İLÇEFETHİYESPOR3-1
Detaylar
KIZILCABÖLÜKSPOR(H) LEVENT AKTAN 
(Y) SEBAHATTİN AYVAZOĞLUGİL 
(Y) SERCAN ERTEMÇÖZ 
(D) YİĞİT ARSLAN 
(G) YAŞAR FİLİZ 
(T) MÜMTAZ NECİMOĞLU 
(T) HAKAN CİVA 
25.09.2013
20:30
ELAZIĞ ATATÜRKSANİCA BORU ELAZIĞSPOR2-0
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR(H) ÖZGÜR SEPİN 
(Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ 
(Y) TAMER OKULDAŞ 
(D) LEVENT BALCI 
(G) ZAFER DEMİR 
(T) CEMİL KAYHAN 
(T) TUĞBAY İNAN 
25.09.2013
20:30
ESKİŞEHİR ATATÜRKESKİŞEHİRSPOR7-0
Detaylar
ÇIKSALIN SPOR(H) VOLKAN ALABAŞ 
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN 
(Y) CAN SAVAŞAN 
(D) OZAN SOYKAN 
(G) İSMAİL NECDET AKKOÇ 
(T) İRFAN EROL 
(T) ERHAN ŞAHİN 
26.09.2013
14:00
AKÇAABAT FATİHTRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ1-3
Detaylar
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR(H) ÖNER FIRAT 
(Y) ATA YILDIRIM 
(Y) ERKAN YILMAZ 
(D) BURHAN GÜNDOĞDU 
(G) RACİ KÖPRÜLÜ 
(T) DAVUT NUMANOĞLU 
(T) MURAT KARAMAN 
26.09.2013
15:00
ARSİN İLÇEARSİNSPOR0-3
Detaylar
TORKU KONYASPOR(H) ESER BİRİNCİ 
(Y) MURAT VEZNE 
(Y) EJDER YAPICI 
(D) İBRAHİM BÜLBÜL 
(G) MEHMET DOĞAN 
(T) ABDÜLKADİR KARDEŞ 
(T) İBRAHİM KARAMAN
26.09.2013
18:00
YENİ BUCA STADIBUCASPOR1-0
Detaylar
EYÜPSPOR(H) SEFA DEMİR 
(Y) SERHAT TEKGÖZ 
(Y) SERDAR İLA 
(D) NAZIM TÜZÜMET 
(G) MUHARREM FİRUZBAY 
(T) YÜKSEL GÜRÜZ 
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ 
26.09.2013
20:30
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HASKAYSERİSPOR2-1
Detaylar
PAZARSPOR(H) BÜLENT ÇENET 
(Y) SERVET REYHAN 
(Y) KEMAL MAVİ 
(D) MEHMET NEVZAT ADAL 
(G) MUAMMER TOKAT 
(T) AYHAN KABAKÇI 
(T) SUAT ÖZTİN 
01.10.2013
15:00
BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDAREİSTANBULSPOR A.Ş.-
Detaylar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.(H) EMRE ALTUN 
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR 
(Y) SUHA ADIYAMAN
(D) MUSTAFA ARIÖZ 
(G) OĞUZ UĞURLU 
(T) NİHAT DOKER 
(T) İSMAİL DAĞYARAN 
02.10.2013
13:00
HANEFİ MAHÇİÇEKKAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR-
Detaylar
ANKARASPOR A.Ş.(H) BAYRAM BAŞKAN
(Y) MEHMET SALİH MAZLUM 
(Y) UFUK ALTUNBAŞ 
(D) SEZER YALÇIN 
(G) MERİÇ ÖLÇÜŞENLER 
(T) FAİK DEMEZ 
(T) OSMAN KAYAALP 
02.10.2013
13:00
TATVAN İLÇETATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR-
Detaylar
BOZÜYÜKSPOR(H) SERHAT ASLAN 
(Y) ÇETİN DEMİRHAN 
(Y) SÜLEYMAN ASLAN 
(D) MEHMET NURİ YALÇIN 
(G) BÜLENT AKGÜNDÜZ
(T) ZÜBEYİR KILIÇ 
02.10.2013
14:00
ÇARŞAMBA İLÇE1930 BAFRA SPOR-
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR(H) MURAT ORHAN 
(Y) ARDA ÖZYILDIRIM 
(Y) HÜSEYIN KOCADAĞLI 
(D) BİLAL GÖLEN 
(G) HAYATİ ÜNAL 
(T) ÖMER DALMAN 
(T) MÜMİN TOSLALI 
02.10.2013
14:00
DOĞAN SEYFİ ATLIDENİZLİSPOR-
Detaylar
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR(H) ALİ ZAĞLI 
(Y) MUZAFFER KAŞIKÇI 
(Y) TANDOĞAN UYSAL 
(D) VOLKAN CİNDEMİR 
(G) MEKKİ KESKİN 
(T) AKİF SÖNMEZ 
(T) HASAN ONAR 
02.10.2013
14:00
BARTIN ATATÜRK STADIBARTINSPOR-
Detaylar
BALIKESİRSPOR(H) HALİL SAYIN 
(Y) TURGAY EMRE MEMİŞOĞLU 
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA 
(D) RAMAZAN KELEŞ 
(G) ERDOĞAN ALAN 
(T) İSMAİL ŞENAY 
(T) DOĞAN DURGUN 
02.10.2013
14:00
NİĞDE 5 ŞUBATNİĞDE BELEDİYESPOR-
Detaylar
MERSİN İDMANYURDU(H) EMRE MALOK 
(Y) DOĞUŞ DARIK 
(Y) VEDAT DEMİR 
(D) ÖZGÜR BAYIR 
(G) AHMET HURMA 
(T) ALİ BAŞ 
(T) SATILMIŞ DEMİRCİ 
02.10.2013
15:00
GÖLCÜK ŞEHİRGÖLCÜKSPOR-
Detaylar
ORDUSPOR(H) OSMAN YİĞİT UZER 
(Y) SEDAT BAYRAK 
(Y) SALİM ŞANLIER 
(D) CİHAN ATAŞ 
(G) MEHMET ÇAĞLAYAN KÖKKILINÇ
(T) AYHAN BÖLÜKBAŞI 
(T) BÜLENT FİL 
02.10.2013
15:00
ADNAN MENDERESAYDINSPOR 1923-
Detaylar
SAMSUNSPOR(H) TOLGA KADAZ 
(Y) TOLGA ATSAN 
(Y) TUNAHAN ERTEM
(D) ULAŞ AYDURAN 
(G) MEHMET KAYA 
(T) MAHMUT SERT 
(T) HÜSEYİN ÇETİNEL 
02.10.2013
15:00
ATATÜRK OLİMPİYATİSTANBUL BBSK-
Detaylar
GÜMÜŞHANESPOR(H) SİNAN CEM İYİHUYLU 
(Y) RÜŞTÜ BAYKAL 
(Y) ATA BAYRAKTAR 
(D) SELKAN SABANCI
(G) CELİL AYKAN 
(T) NESLİHAN KAYA 
(T) ALPER YÜCEL 
02.10.2013
18:00
SİVAS 4 EYLÜLSİVASSPOR-
Detaylar
BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR(H) BORA BUDAK 
(Y) MEHMET CAMER KARATAŞ 
(Y) AYDIN ŞENGÜL 
(D) CİHAT ÇELİKDAĞ
(G) ADİL UÇANKAN 
(T) EKREM İNCİ 
(T) LEVENT ERKÖSE 
03.10.2013
15:00
VEFALOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK-
Detaylar
KASIMPAŞA A.Ş.(H) HAKAN AKMISIR 
(Y) EMRE AJUN 
(Y) SEZGİN ÇINAR 
(D) HASAN AVCI 
(G) TURGAY DUMAN 
(T) SÜLEYMAN ARKAN 
(T) MURAT KURT 

ÇOK OKUNANLAR

KAMU PERSONELİ SINAV İLANLARI

YAZARLAR

ANKET