Öncekiler Sonrakiler

CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

2014 Mahalli seçimlerinde Türkiye'de il, ilçe, belde belediye başkan adayları.

23 Aralık 2013 Pazartesi 21:23
CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

İL İLÇE BELDE ADAYIN ADI SOYADI
1 ADANA Feke HÜSEYİN AYDOĞDU
2 ADANA Karaisalı İLHAN ŞAHİN
3 ADANA Karataş BOĞAÇHAN ÜNAL
4 ADANA Kozan MEHMET BÜYÜKYILMAZ
5 ADANA Pozantı ABDULKERİM ÖZKUL 
6 ADANA Saimbeyli MEHMET CENGİZ
7 ADANA Seyhan ZEYDAN KARALAR 
8 ADIYAMAN ZEYNEL BAKIR
9 ADIYAMAN Besni FAHRİ SERTER
10 ADIYAMAN Besni Çakırhüyük MİTHAT ÇETİN 
11 ADIYAMAN Besni Kesmetepe VAKKAS ACAR
12 ADIYAMAN Besni Köseceli AYDIN ÜNAL 
13 ADIYAMAN Besni Şambayat NECDET ARICI
14 ADIYAMAN Çelikhan MEHMET HANEFİ KALKAN
15 ADIYAMAN Çelikhan Pınarbaşı MAHMUT ALAN 
16 ADIYAMAN Gölbaşı YUSUF ÇÖPLÜ 
17 ADIYAMAN Gölbaşı Belören AHMET BAKIR
18 ADIYAMAN Gölbaşı Harmanlı AHMET DEĞİRMENCİ 
19 ADIYAMAN Merkez Kömür FETHİ YUKA
20 ADIYAMAN Merkez Yaylakonak HASAN KARAKAYA
21 ADIYAMAN Sincik RAMAZAN ŞAHİN
22 ADIYAMAN Tut CEMAL AVCI
23 AFYONKARAHİSAR MEHMET ECER
24 AFYONKARAHİSAR Başmakçı HALİL ÖZCAN
25 AFYONKARAHİSAR Çay YAŞAR ÇENGEL
26 AFYONKARAHİSAR Çobanlar BEYTULLAH CİHAN 
27 AFYONKARAHİSAR Çobanlar Kocaöz ÖMER BOZYÜRÜK
28 AFYONKARAHİSAR Dazkırı İSMAİL TAYLAN 
29 AFYONKARAHİSAR Dinar Tatarlı MUSA KAYER 
30 AFYONKARAHİSAR Emirdağ MEHMET PALA 
31 AFYONKARAHİSAR Emirdağ Davulga ÖMER BARIN
32 AFYONKARAHİSAR Evciler SAİM ÖZER 
33 AFYONKARAHİSAR İhsaniye TUNAY TÜRKMEN 
34 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Kayıhan HASAN ÇALIKUŞU
35 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Gazlıgöl MEHMET KIRKPINAR
36 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Yaylabağı SELAHATTİN AKSEKİ
37 AFYONKARAHİSAR İşcehisar MEHMET AYDIN
38 AFYONKARAHİSAR Merkez Çıkrık HASAN KAMIŞ
39 AFYONKARAHİSAR Merkez Değirmenayvalı UMMUHAN ÖZPINAR 
40 AFYONKARAHİSAR Merkez Fethibey AHMET ÖZÇELİK
41 AFYONKARAHİSAR Merkez Gebeceler RECEP HOŞ
42 AFYONKARAHİSAR Merkez Sülümenli ZEKERİYA GÖKMEN
43 AFYONKARAHİSAR Merkez Işıklar HABİP KİREZ
44 AFYONKARAHİSAR Sandıklı AHMET ÖZAYDIN
45 AFYONKARAHİSAR Sandıklı Akharım SEVİM ÖZDEMİR
46 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa MUSTAFA GÜZEL
47 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa Ahmetpaşa MEHMET KARAKOÇ
48 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa Taşoluk HÜSEYİN GÜR
49 AFYONKARAHİSAR Sultandağı OSMAN ACAR
50 AFYONKARAHİSAR Sultandağı Dereçine ŞEMSETTİN ŞAMPİYON 
51 AFYONKARAHİSAR Sultandağı Yeşilçiftlik ZEKERİYA ÖLMEZ
52 AFYONKARAHİSAR Şuhut Karadilli RAMAZAN SARIKAYA
53 AĞRI İHSAN ÇAĞA
54 AĞRI Hamur ADİL ORUÇ
55 AKSARAY DOĞAN KOŞAR
56 AKSARAY Ağaçören NEVZAT AYDIN
57 AKSARAY Gülağaç Saratlı NEDİM UĞUZ
58 AKSARAY Gülağaç Demirci METİN BOZLAK59 AKSARAY Güzelyurt Selime SEFER ÖZDEMİR
60 AKSARAY Merkez Topakkaya HÜSEYİN BAYDİLLİ 
61 AKSARAY Merkez Sağlık FİKRET İŞERİ
62 AKSARAY Merkez Taşpınar CİHAN YÜKSEL
63 AKSARAY Merkez Yeşiltepe TAHSİN ÇELİK
64 AMASYA İLYAS AYIK
65 AMASYA Göynücek HASAN AKKAYA 
66 AMASYA Gümüşhacıköy ZEHRA ÖZYOL 
67 AMASYA Merkez Ziyaret MEHMET GEÇGEN
68 AMASYA Merzifon ALP KARGI 
69 AMASYA Taşova MUSTAFA KORKMAZ
70 ANKARA MANSUR YAVAŞ 
71 ANKARA Akyurt GÜRSEL KIRANOĞLU
72 ANKARA Bala MÜSLİM ÇOŞAR
73 ANKARA Beypazarı ABDULLAH ÖZDEMİR
74 ANKARA Etimesgut MEHMET YULA 
75 ANKARA Evren EMRULLAH EREN
76 ANKARA Gölbaşı ERCAN ŞİMŞEK
77 ANKARA Haymana CELAL ÇETİN
78 ANKARA Kalecik NEVZAT ŞAHİN
79 ANKARA Mamak ÇOŞKUN TORUN 
80 ANKARA Nallıhan FERİDUN GÜNGÖR
81 ANKARA Polatlı TUFAN VURAL 
82 ANTALYA MUSTAFA AKAYDIN 
83 ANTALYA Akseki MEHMET GÖLCÜ 
84 ANTALYA Aksu CENGİZ ALDEMİR 
85 ANTALYA Alanya ŞEFİK TÜRKTAŞ
86 ANTALYA Döşemealtı TURGAY GENÇ
87 ANTALYA Elmalı MEHMET TUFAN
88 ANTALYA Finike ÖMER ÇIRPAR 
89 ANTALYA Gazipaşa CEM BURAK ÖZGENÇ 
90 ANTALYA Gündoğmuş SAMİ YÜKSEL 
91 ANTALYA İbradi SERKAN KÜÇÜKKURU
92 ANTALYA Kaş ALİ İHSAN BENLİ 
93 ANTALYA Kemer UMUT GÜNEŞ 
94 ANTALYA Kepez ERDAL ÖNER 
95 ANTALYA Korkuteli HÜSEYİN ÇİL
96 ANTALYA Kumluca İSA GÜZEL
97 ANTALYA Manavgat ŞÜKRÜ SÖZEN 
98 ANTALYA Serik MUHAMMET KONUR
99 ARDAHAN METE ÖZDEMİR 
100 ARDAHAN Çıldır NURETTİN AYGÜN
101 ARDAHAN Damal ERGİN ÖNAL
102 ARDAHAN Göle ALPER TOLGA ÖZTÜRK
103 ARDAHAN Hanak AYHAN BÜYÜKKAYA
104 ARTVİN EMİN ÖZGÜN 
105 ARTVİN Ardanuç YILDIRIM DEMİR
106 ARTVİN Arhavi MUSA ULUTAŞ
107 ARTVİN Borçka ARİF SOLMAZ
108 ARTVİN Hopa Kemalpaşa ERGUN AKÇİÇEK 
109 ARTVİN Hopa TURAN KASIMOĞLU
110 ARTVİN Murgul MEHMET YILDIRIM 
111 ARTVİN Şavşat MEHMET NACİ KÖROĞLU 
112 ARTVİN Yusufeli ZAFER ATALAY
113 AYDIN ÖZLEM ÇERÇİOĞLU
114 AYDIN Bozdoğan SALİM TÜMER APAYDIN
115 AYDIN Buharkent HÜSAMETTİN BAŞOĞLU
116 AYDIN Çine ENVER SALİH DİNÇER
117 AYDIN Didim MÜMİN KAMACI118 AYDIN Efeler MESUT ÖZAKCAN
119 AYDIN Germencik AHMET YAVAŞOĞLU
120 AYDIN İncirliova FADİME ORBAY 
121 AYDIN Karacasu MUSTAFA BÜYÜKYAPICI
122 AYDIN Karpuzlu YILMAZ BAKKAL
123 AYDIN Koçarlı MUTLU ÖZTÜRK 
124 AYDIN Kuyucak ALİ ULVİ AKOĞLU
125 AYDIN Nazilli FERDA ÇAĞLAR ERKUT 
126 AYDIN Söke SÜLEYMAN TOYRAN 
127 AYDIN Sultanhisar OSMAN YILDIRIMKAYA 
128 AYDIN Yenipazar MEHMET YÜSRAN ERDEN
129 BALIKESİR SAMİ SÖZAT
130 BALIKESİR Ayvalık RAHMİ GENCER 
131 BALIKESİR Balya DÜNDAR CENGİZ 
132 BALIKESİR Bandırma DURSUN MİRZA
133 BALIKESİR Burhaniye FİKRET AKOVA 
134 BALIKESİR Edremit KAMİL SAKA 
135 BALIKESİR Erdek HÜSEYİN SARI
136 BALIKESİR Gömeç MELİH BAĞCI
137 BALIKESİR Gönen HAYATİ KÖSE 
138 BALIKESİR Havran NECMİ DÖNMEZ 
139 BALIKESİR İvrindi AYDIN CİHAN 
140 BALIKESİR Kepsut MURAT KARAKOYUN 
141 BALIKESİR Manyas TANCAN BARÇIN
142 BALIKESİR Marmara ALİ AKSU
143 BALIKESİR Savaştepe TURGAY YÜKSEL
144 BALIKESİR Sındırgı ÖZGÜR ERTUĞRUL
145 BALIKESİR Susurluk TAHSİN BOZOĞLU
146 BARTIN M. RIZA YALÇINKAYA
147 BARTIN Kurucaşile HÜSEYİN SEVİM
148 BARTIN Merkez Hasankadı ŞEREF EMİROĞLU
149 BARTIN Merkez Kozcağız ESAT BİLSİN
150 BARTIN Ulus HÜSEYİN ULUS
151 BARTIN Ulus Abdipaşa MUHARREM KAYA
152 BATMAN ÇETİN KIZILBULUT
153 BATMAN Beşiri GENCO ÖZER
154 BATMAN Beşiri İkiköprü FARUK KIRMIZITAŞ
155 BATMAN Gercüş ŞERİF ÖNER
156 BATMAN Gercüş Kayapınar MENDERES GELİŞKEN
157 BATMAN Hasankeyf SEDA AĞAR
158 BATMAN Kozluk VEHBİ AĞAYA
159 BATMAN Merkez Balpınar KEMAL DEMİR 
160 BAYBURT HACI MUSTAFA AKKUŞ
161 BAYBURT Aydıntepe FATİH ERASLAN
162 BİLECİK SUNGUR TURAN 
163 BİLECİK Bozüyük METİN TORUN 
164 BİLECİK İnhisar OSMAN EROL
165 BİLECİK Merkez Bayırköy RAKİN ÇAKIR 
166 BİLECİK Merkez Vezirhan MEHMET DUYMUŞ
167 BİLECİK Osmaneli HAYATİ ZAT 
168 BİLECİK Pazaryeri İLYAS DİRİK 
169 BİLECİK Söğüt İSMET TUNCA
170 BİLECİK Gölpazarı VEDAT KAZICI
171 BİLECİK Yenipazar MEHMET ÜNAL
172 BİLECİK Bozüyük Dodurga SELİM TEMEL
173 BİNGÖL Kığı YILMAZ GÜNDÜZ
174 BİNGÖL Merkez Sancak HÜSEYİN BATUGE 
175 BİNGÖL Yayladere MÜSLİM ERGÜN
176 BİNGÖL Yedisu AKİF AÇIKYER177 BİTLİS KEMAL UÇAR
178 BİTLİS Adilcevaz TURAN SUBAŞI
179 BİTLİS Hizan ERCAN TEKİN 
180 BOLU MEHTAP ÖZCAN MISIRLIOĞLU
181 BOLU Dörtdivan İLYAS ÖZALP 
182 BOLU Gerede BEKİR UZUN 
183 BOLU Göynük NİGAR TÜRKSOY 
184 BOLU Kıbrıscık DOĞAN DAĞ 
185 BOLU Mengen TURAN BULUT 
186 BOLU Mengen Gökçesu ATİLLA ATEŞ
187 BOLU Mudurnu MEHMET İNEGÖL 
188 BOLU Mudurnu Taşkesti SELAMİ GÜRCAN 
189 BOLU Seben M. İHSAN ŞAHİN 
190 BOLU Yeniçağa BİROL GÜREL 
191 BURDUR ALİ ORKUN ERCENGİZ 
192 BURDUR Altınyayla MUSTAFA SAYIN
193 BURDUR Çavdır Söğüt BAYRAM KILIÇ
194 BURDUR Çavdır MUSTAFA YÜCEL
195 BURDUR Çeltikçi RAMAZAN AYDIN
196 BURDUR Gölhisar ÜNAL IŞILDAR 
197 BURDUR Karamanlı MEHMET ÖZGER 
198 BURDUR Tefenli HAMDİ ERATALAY
199 BURDUR Yeşilova NURİ ÖZBEK 
200 BURSA NECATİ ŞAHİN
201 BURSA Büyükorhan AHMET KAMAÇ
202 BURSA Gemlik İBRAHİM TALAN 
203 BURSA Gürsu SEYFİ EROL 
204 BURSA Harmancık ALİ ARIKAN
205 BURSA İznik KENAN KARAKAŞ
206 BURSA Karacabey AYHAN KUTKU
207 BURSA Keles İSMAİL ORUÇ
208 BURSA Kestel MUSTAFA KURTOĞLU
209 BURSA M.Kemalpaşa MEHMET KÜÇÜKAŞIK 
210 BURSA Mudanya HAYRİ TÜRKYILMAZ 
211 BURSA Nilüfer MUSTAFA BOZBEY
212 BURSA Orhangazi CELAL SAYIN 
213 BURSA Osmangazi ERKAN AYDIN 
214 BURSA Yenişehir HASAN KOCATÜRK
215 BURSA Yıldırım RAMAZAN ALTINÖZ
216 ÇANAKKALE ÜLGÜR GÖKHAN 
217 ÇANAKKALE Ayvacık ENGİN ÖZERDEM
218 ÇANAKKALE Ayvacık Küçükkuyu CENGİZ BALKAN
219 ÇANAKKALE Bayramiç İSMAİL SAKİN TUNÇER
220 ÇANAKKALE Biga Gümüşçay MEHMET TAMER ERGÜN 
221 ÇANAKKALE Biga İSMAİL IŞIK
222 ÇANAKKALE Biga Karabiga MUZAFFER KARATAŞ
223 ÇANAKKALE Bozcaada HAKAN CAN YILMAZ 
224 ÇANAKKALE Çan TURGUT ÇETİN 
225 ÇANKIRI Çerkeş ERDOĞAN ÇUBUKÇUOĞLU
226 ÇANAKKALE Eceabat HALİL DUYMAZ
227 ÇANAKKALE Ezine HALİL BÜYÜKEROL
228 ÇANAKKALE Ezine Geyikli ERCAN YILMAZ
229 ÇANAKKALE Gelibolu MÜNİR MUSTAFA ÖZACAR
230 ÇANAKKALE Gelibolu Evreşe METİN PAŞALI
231 ÇANAKKALE Gelibolu Kavakköy NECATİ KOPÇA
232 ÇANAKKALE Gökçeada KORAY YÜCEL 
233 ÇANAKKALE Lapseki AYHAN İNAN
234 ÇANAKKALE Lapseki Umurbey ALİ ÖNER 
235 ÇANAKKALE Merkez Kepez Ö. FARUK MUTAN236 ÇANKIRI TANER KARAGÖZ
237 ÇANKIRI Ilgaz MUZAFFER ÇAVDAR
238 ÇANKIRI Kızılırmak BİLAL DURMAZ
239 ÇANKIRI Kurşunlu CİHAT IŞIK
240 ÇANKIRI Şabanözü AHMET ALPAY
241 ÇORUM Kargı HİLMİ SARIKAYA
242 ÇORUM Mecitözü ÜNAL YAVUZ 
243 ÇORUM Oğuzlar ORHAN ATEŞ
244 ÇORUM Ortaköy Aşdağul DURSUN UZUNCA
245 ÇORUM Osmancık ALAATTİN UĞUR 
246 ÇORUM Sungurlu CEMİL ÇOBANER
247 DENİZLİ Acıpayam İLHAN ÖZCAN
248 DENİZLİ Baklan ALİ BEŞPARMAKKAYA 
249 DENİZLİ Bekilli MUSTAFA BAŞKAFA 
250 DENİZLİ Beyağaç RAMAZAN İRİOĞLU
251 DENİZLİ Bozkurt BİRSEN ÇELİK 
252 DENİZLİ Buldan MUSTAFA GÜLBAY
253 DENİZLİ Çal AHMET HAKAN 
254 DENİZLİ Çameli ÖZDEMİR ÖZDEMİR 
255 DENİZLİ Çardak ALİ ALTINER 
256 DENİZLİ Çivril İ. HAKKI ASLAN
257 DENİZLİ Güney NUSRET ERAYDIN 
258 DENİZLİ Honaz MEVLÜT KURBAN 
259 DENİZLİ Kale MEHMET ÇELİMLİ 
260 DENİZLİ Merkezefendi ARİF BALKANAY 
261 DENİZLİ Pamukkale (Akköy) İBRAHİM VURAL 
262 DENİZLİ Sarayköy RIFAT KAPANCIOĞLU 
263 DENİZLİ Serinhisar HÜSEYİN GEMİ 
264 DİYARBAKIR AHMET AY
265 DİYARBAKIR Bağlar İKRAM YAĞAR
266 DİYARBAKIR Bismil İHSAN ASLAN
267 DİYARBAKIR Silvan ADNAN ÖNCÜ
268 DÜZCE BASRİ KARSLIOĞLU
269 DÜZCE Akçakoca FİKRET ALBAYRAK
270 DÜZCE Çilimli CEMİL TINAZ
271 DÜZCE Gölyaka SEYHAN EKŞİ
272 DÜZCE Gümüşova MUSTAFA BOSTAN
273 DÜZCE Merkez Beyköy HİLMİ SAYAR
274 DÜZCE Yığılca BÜNYAMİN ŞAHİN
275 EDİRNE Havsa OĞUZ TEKİN
276 EDİRNE İpsala CELAL TETİK 
277 EDİRNE İpsala Esetçe İBRAHİM ÖRS
278 EDİRNE İpsala Yenikarpuzlu BİLGİN ATLI
279 EDİRNE Keşan Beğendik MUHAMMET ÖRNEK
280 EDİRNE Keşan Yenimuhacir RECEP ORDU
281 EDİRNE Lalapaşa AYHAN GÜNAY
282 EDİRNE Meriç Subaşı ERSÖZ ZÜMBÜL 
283 EDİRNE Meriç EROL DÜBEK
284 EDİRNE Süloğlu MEHMET ORMANKIRAN 
285 EDİRNE Uzunköprü ENİS İŞBİLEN 
286 EDİRNE Uzunköprü Kırcasalih SUAT KARAKAŞ
287 ELAZIĞ HAMZA SORGUCU 
288 ELAZIĞ Alacakaya NAZMİ GÜRBÜZ
289 ELAZIĞ Baskil ALİ TURSUN 
290 ELAZIĞ Maden OSMAN GÜNAL
291 ELAZIĞ Sivrice METİN ÖZTÜRK
292 ERZİNCAN METİN ÇANAKCI
293 ERZİNCAN Çayırlı TUNCAY AKSÜNGER
294 ERZİNCAN Merkez Çukurkuyu AYDIN KURT295 ERZİNCAN Merkez Demirkent BÜLENT MUMCU
296 ERZİNCAN Merkez Kavakyolu BİNALİ YİĞİTOĞLU
297 ERZİNCAN Merkez Yaylabaşı TAHİR ÇOBAN
298 ERZİNCAN Otlukbeli YAŞAR ÇETİNER 
299 ERZİNCAN Refahiye AHMET YUMAK 
300 ERZİNCAN Tercan MEHMET ALİ AYDIN 
301 ERZİNCAN Tercan Altunkent (Kargın) UĞUR KARATAŞ
302 ERZİNCAN Tercan Mercan KEMAL OKUMUŞ
303 ERZİNCAN Üzümlü GÖKHAN CANBABA 
304 ERZURUM ABDULKADİR DEMİRCİ 
305 ERZURUM Aşkale VEYSEL KETEN 
306 ERZURUM Aziziye ÜSTÜNER KARACAOĞLU 
307 ERZURUM Çat ARİF HİKMET KILIÇ
308 ERZURUM Horasan AYDIN TEMELLİ 
309 ERZURUM İspir KENAN EFE 
310 ERZURUM Karaçoban ALİHAN IŞIK 
311 ERZURUM Karayazı FUAT AYDIN
312 ERZURUM Narman FEHMİ BEDİR 
313 ERZURUM Oltu CEVAT KAMACI 
314 ERZURUM Olur NURHAYAT ÜST 
315 ERZURUM Palandöken EDİP CENGİZ 
316 ERZURUM Pasinler ÖZER PEHLİVAN
317 ERZURUM Pazaryolu BAYRAM ALİ ÖZTÜRK
318 ERZURUM Tekman HABİP ULUTÜRK
319 ERZURUM Tortum MEHMET BÜYÜKARSLAN
320 ERZURUM Yakutiye BÜLENT BABA
321 ESKİŞEHİR YILMAZ BÜYÜKERŞEN
322 ESKİŞEHİR Alpu GÜRBÜZ GÜLLER
323 ESKİŞEHİR Beylikova YALÇIN KOMŞU
324 ESKİŞEHİR Çifteler SABAHATTİN ÇARKACI
325 ESKİŞEHİR Günyüzü ESE YILDIZ
326 ESKİŞEHİR Han ERDAL ŞANLI
327 ESKİŞEHİR İnönü İSMAİL KARAKÖSE
328 ESKİŞEHİR Mahmudiye İSHAK GÜNDOĞAN
329 ESKİŞEHİR Mihalgazi MEHMET BALİ
330 ESKİŞEHİR Mihalıcçık İSMAİL HAKKIYAVUZ
331 ESKİŞEHİR Odunpazarı KAZIM KURT 
332 ESKİŞEHİR Sarıcakaya NECDET ÇEKİN
333 ESKİŞEHİR Seyitgazi MESUT ATLI
334 ESKİŞEHİR Sivrihisar FİKRET ASLAN
335 ESKİŞEHİR Tepebaşı AHMET ATAÇ
336 GAZİANTEP AKİF EKİCİ 
337 GAZİANTEP Araban HÜSEYİN KILIÇ 
338 GAZİANTEP İslahiye MUSTAFA KÖSE
339 GAZİANTEP Karkamış METİN GÖĞEBAKAN 
340 GAZİANTEP Nizip ÖNDER ALKURT 
341 GAZİANTEP Oğuzeli UFUK MARAŞ 
342 GAZİANTEP Yavuzeli ALİ SAKAR 
343 GİRESUN KERİM AKSU
344 GİRESUN Bulancak Aydındere DURSUN KARAHASAN
345 GİRESUN Bulancak FATMA CEVAHİR KARAİBRAHİM 
346 GİRESUN Çanakçı ALİ ERAY
347 GİRESUN Espiye GÖKMEN MEMİŞ
348 GİRESUN Espiye Soğukpınar İBRAHİM AKGÜN
349 GİRESUN Eynesil NİHAT GÖKALP
350 GİRESUN Eynesil Ören BEKİR ASLAN
351 GİRESUN Görele Çavuşlu GÖKHAN KIDIK
352 GİRESUN Görele FİKRİ BİLGE 
353 GİRESUN Güce MUSTAFA USTA354 GİRESUN Keşap METİN ÖZTÜRK
355 GİRESUN Piraziz HÜSEYİN GÖRGÜLÜOĞLU 
356 GİRESUN Şebinkarahisar OKTAY ALP
357 GİRESUN Tirebolu BURHAN TAKIR
358 GİRESUN Yağlıdere KADEM ÖZBAY
359 GÜMÜŞHANE CEM KÖKSAL
360 GÜMÜŞHANE Kelkit ALİ ÇETİN ÖZDEMİR
361 GÜMÜŞHANE Şiran SERVET KILIÇ
362 HATAY LÜTFÜ SAVAŞ 
363 HATAY Altınözü HÜSEYİN SANSA
364 HATAY Antakya RAMİZ PARLAR
365 HATAY Dörtyol METEHAN DUDUOĞLU
366 HATAY Kumlu EKREM BALDIRAN
367 HATAY Reyhanlı İBRAHİM DURMUŞ
368 HATAY Samandağ MİTHAT NEHİR
369 IĞDIR ARAN KALAFAT
370 IĞDIR Aralık SELÇUK AYTEKİN
371 ISPARTA LÜTFİ ÇAKMAKCI
372 ISPARTA Aksu ALİ KAYA
373 ISPARTA Eğirdir ADEM KAYAN
374 ISPARTA Eğirdir Sarıidris HÜSEYİN PALA
375 ISPARTA Gelendost LOKMAN KUMCU
376 ISPARTA Gönen HÜSEYİN KAYA
377 ISPARTA Gönen Güneykent EYÜP ERSOY
378 ISPARTA Keçiborlu TURGUT SOYKAN
379 ISPARTA Keçiborlu Senir DURMUŞ DURAK
380 ISPARTA Merkez Savköy İBRAHİM KAYKAÇ
381 ISPARTA Sütçüler MEHMET SARIŞAHİN
382 ISPARTA Şarkikaraağaç MEHMET EMİN AKYOL
383 ISPARTA Şarkikaraağaç Çiçekpınar AYŞE ŞERİFOĞLU
384 ISPARTA Uluborlu HÜSEYİN YETKİN
385 ISPARTA Yalvaç MEVLÜT DANACI
386 ISPARTA Yalvaç Hüyüklü HASAN HÜSEYİN SOMUNCU
387 ISPARTA Yenişarbademli MUSTAFA ERDEM
388 İSTANBUL MUSTAFA SARIGÜL 
389 İZMİR AZİZ KOCAOĞLU
390 İZMİR Bayındır ARDAHAN TOTUK
391 İZMİR Tire TAYFUR ÇİÇEK
392 K.MARAŞ ÜNAL ATEŞ
393 K.MARAŞ Afşin SELÇUK GÖKDOĞAN
394 K.MARAŞ Andırın NAİM ÇETİN
395 K.MARAŞ Çağlayancerit ALİ ELAGÖZ
396 K.MARAŞ Dulkadiroğlu ALİ ZABUN
397 K.MARAŞ Ekinözü FATİH VİCDAN
398 K.MARAŞ Elbistan DOĞAN SOYDAN
399 K.MARAŞ Nurhak AHMET AKKUŞ 
400 K.MARAŞ Onikişubat ÜLKÜ EREN
401 K.MARAŞ Pazarcık KAMİL DALKARA
402 K.MARAŞ Türkoğlu ALİ ÇİFTÇİOĞLU
403 KARABÜK ERDAL DEMİR
404 KARABÜK Eflani ENVER SARAÇ
405 KARABÜK Ovacık ÜNAL GÜLEM
406 KARAMAN MERİH ÜNVER
407 KARAMAN Ayrancı YÜKSEL CANDAN 
408 KARAMAN Başyayla MUSTAFA İPEK
409 KARAMAN Ermenek Güneyyurt SEHER GÜCAL 
410 KARAMAN Ermenek Kazancı UĞUZ TEKİN
411 KARAMAN Kazımkarabekir SAMİ EVREN 
412 KARAMAN Merkez Akçaşehir RAMAZAN KÜÇÜK 413 KARAMAN Sarıveliler ABDULLAH ÖZKAN 
414 KARAMAN Sarıveliler Göktepe OSMAN TALAY
415 KARS NAİF ALİBEYOĞULLARI 
416 KARS Arpaçay ENVER AKKAYA
417 KARS Sarıkamış YAVUZ BİLDİK
418 KARS Selim BURHAN ŞENTÜRK 
419 KARS Susuz ALİ YEĞİN
420 KASTAMONU Abana ŞEVKET YAZGAN
421 KASTAMONU Azdavay ARİF UĞUR DEMİRCİ
422 KASTAMONU Bozkurt İSMAİL YAZAN
423 KASTAMONU Cide MEHMET EŞREF MUTLU 
424 KASTAMONU Çatalzeytin MUSTAFA MESUT KARA
425 KASTAMONU Daday HASAN FEHMİ TAŞ
426 KASTAMONU Hanönü YILMAZ KARAKOÇ
427 KASTAMONU Küre İBRAHİM AYDIN
428 KASTAMONU Pınarbaşı KEMAL SOMUNCU
429 KASTAMONU Seydiler ESAT BODUR
430 KASTAMONU Taşköprü RAŞİT TÜLÜ
431 KAYSERİ OSMAN ÇİLSAL
432 KAYSERİ Bünyan İBRAHİM MARZIOĞLU
433 KAYSERİ Develi BURAK İSTANBULLU
434 KAYSERİ Felahiye İSMET GÜRSEL KISIR
435 KAYSERİ Melikgazi UĞUR SETEN
436 KAYSERİ Pınarbaşı SALİM DOĞAN
437 KAYSERİ Sarıoğlan MEHMET BAYRAKLI
438 KAYSERİ Sarız ÖMER FARUK ELOĞLU
439 KAYSERİ Tomarza MEHMET ERDOĞAN 
440 KAYSERİ Yahyalı MEHMET ACARBAŞ
441 KAYSERİ Yeşilhisar MEHMET HARMANCI
442 KIRIKKALE AHMET EROĞLU
443 KIRIKKALE Bahşılı CEMAL ŞARLIOĞLU
444 KIRIKKALE Balışeyh OSMAN NARİN
445 KIRIKKALE Çelebi ERDOĞAN EROL
446 KIRIKKALE Karakeçili YUSUF KEÇELİ
447 KIRIKKALE Keskin HAŞMET AYTAÇ
448 KIRIKKALE Sulakyurt TARIK KAYA
449 KIRIKKALE Yahşihan OSMAN ERSAYAR
450 KIRKLARELİ Babaeski ABDULLAH HACI 
451 KIRKLARELİ Babaeski Karahalil GÜRKAN GÜNDAĞ
452 KIRKLARELİ Demirköy İğneada TAHİR IŞIK
453 KIRKLARELİ Kofçaz MEHMET BALCI
454 KIRKLARELİ Lüleburgaz Ahmetbey MUSTAFA ALTINTAŞ 
455 KIRKLARELİ Lüleburgaz Büyükkarıştıran ERTUĞRUL ÇAMLICA
456 KIRKLARELİ Lüleburgaz Evrensekiz MUSTAFA NALBANT
457 KIRKLARELİ Merkez İnece ŞAHABETTİN VARDAR
458 KIRKLARELİ Merkez Kavaklı İNCİ TUNÇ
459 KIRKLARELİ Merkez Üsküp ZEKİ SAYİN
460 KIRKLARELİ Pehlivanköy MUSTAFA GÜR 
461 KIRKLARELİ Pınarhisar MUSTAFA CİNGÖZ
462 KIRKLARELİ Pınarhisar Kaynarca SERDAR TÜRKER
463 KIRKLARELİ Vize Çakıllı HALİL SOYASLAN
464 KIRKLARELİ Vize Kıyıköy ERTAN BACAZ
465 KIRKLARELİ Vize ERCAN ÖZALP
466 KIRŞEHİR Akpınar MEHMET AKAT
467 KIRŞEHİR Boztepe MURAT DALGALI
468 KIRŞEHİR Çiçekdağı HAŞİM KAYA
469 KIRŞEHİR Kaman Kurancılı YILMAZ ŞAHİN
470 KİLİS ÖCAL BERK
471 KİLİS Elbeyli NAFİ KURT472 KİLİS Polateli MUSTAFA POLAT
473 KOCAELİ TAHSİN TARHAN 
474 KOCAELİ Başiskele AYSUN KILINÇ 
475 KOCAELİ Çayırova TİMUR KOÇ 
476 KOCAELİ Darıca C. GÜÇER HAMŞİOĞLU 
477 KOCAELİ Derince HAKAN SAVAŞ 
478 KOCAELİ Dilovası ERCAN DALKILIÇ
479 KOCAELİ Gebze YAKUP YILMAZ 
480 KOCAELİ Gölcük TURAN DUMLU 
481 KOCAELİ İzmit M. SEFA SİRMEN 
482 KOCAELİ Kandıra İSMAİL SARICA 
483 KOCAELİ Karamürsel MUSTAFA ASIM UĞURLU 
484 KOCAELİ Kartepe YAŞAR SÖNMEZ 
485 KOCAELİ Körfez REŞAT BAŞAR 
486 KONYA Akören ALİ FINDIK
487 KONYA Akşehir LÜTFİ ÇELEBİ
488 KONYA Beyşehir FİKRİ TOKGÖZ
489 KONYA Bozkır AYŞE KADIOĞLU
490 KONYA Derbent İSMAİL FİDAN
491 KONYA Doğanhisar ZEKİ BÜCÜK 
492 KONYA Ereğli KÖKSAL FİLORİNALI 
493 KONYA Halkapınar GÜRBÜZ ERYILMAZ
494 KONYA Hüyük AHMET REFİK ŞENÖNDER 
495 KONYA Kadınhanı MEVLÜT ÇANKAYA 
496 KONYA Karapınar AHMET SEZER
497 KONYA Karatay DURMUŞ ÖZATA 
498 KONYA Meram MEHMET LATİF ÇAĞIR 
499 KONYA Sarayönü İSMAİL TEZGEL
500 KONYA Selçuklu HÜSEYİN YAĞCI
501 KONYA Seydişehir MUZAFFER ÖZDEMİR
502 KONYA Taşkent HİKMET ÖZBEK
503 KONYA Tuzlukçu NURETTİN AKBOĞA
504 KÜTAHYA Altıntaş SITKI YÜZÜAK
505 KÜTAHYA Çavdarhisar İSHAK DALKILIÇ
506 KÜTAHYA Domaniç METİN SAĞLAM
507 KÜTAHYA Simav Demirci TURHAN SÜMER
508 KÜTAHYA Şaphane RASİM DAŞHAN
509 MALATYA HAKAN İNCİ
510 MALATYA Akçadağ HASAN SAKLI 
511 MALATYA Arapgir HÜSEYİN AKŞAHİN 
512 MALATYA Arguvan MEHMET KIZILDAŞ 
513 MALATYA Doğanşehir İBRAHİM KARAMAN
514 MALATYA Doğanyol ABDULLAH BAYRAM
515 MALATYA Kale ŞEFİK İPEK 
516 MALATYA Kuluncak ETHEM KÖRÜKMEZ 
517 MALATYA Yeşilyurt HULUSİ PORGALI
518 MANİSA ÖZGÜR ÖZEL
519 MANİSA Alaşehir HASAN HÜSEYİN UYSAL
520 MANİSA Demirci ŞERİF AKMEŞE 
521 MANİSA Gölmarmara ERDAL ZİYAN 
522 MANİSA Gördes HÜSEYİN TOKUÇ
523 MANİSA Kırkağaç ÖZCAN KAÇAR 
524 MANİSA Salihli MUSTAFA UĞUR OKAY
525 MANİSA Sarıgöl YUSUF ÖZKAN 
526 MANİSA Saruhanlı MUHARREM EKİCİ
527 MANİSA Selendi MEHMET CIMIK
528 MANİSA Soma BAHRİ YILMAZ 
529 MANİSA Şehzadeler MUSA SEMİH BALABAN 
530 MANİSA Turgutlu CENGİZ ULMAN 531 MANİSA Yunusemre ALİ ARSLAN 
532 MARDİN Dargeçit MUSTAFA BULUT
533 MERSİN MACİT ÖZCAN
534 MERSİN Anamur MEHMET SUPHİ ALP 
535 MERSİN Aydıncık FERHAT CİN
536 MERSİN Bozyazı EMRAH OĞUL
537 MERSİN Çamlıyayla SELAHATTİN AKKUYU
538 MERSİN Mut ASLAN KÜÇÜK 
539 MERSİN Silifke MUSTAFA TURGUT 
540 MERSİN Tarsus HALUK BOZDOĞAN 
541 MERSİN Yenişehir İBRAHİM GENÇ
542 MUĞLA OSMAN GÜRÜN 
543 MUĞLA Bodrum MEHMET KOCADON
544 MUĞLA Dalaman MUHAMMET ŞAŞMAZ 
545 MUĞLA Fethiye KERAMETTİN YILMAZ 
546 MUĞLA Kavaklıdere MEHMET KEMİKSİZ
547 MUĞLA Köyceğiz SALİH ERBAY
548 MUĞLA Marmaris MUHAMMET ALİ ACAR
549 MUĞLA Menteşe BAHATTİN GÜMÜŞ 
550 MUĞLA Milas MUHAMMET TOKAT
551 MUĞLA Ortaca HASAN KARAÇELİK 
552 MUĞLA Seydikemer ALİM KARACA
553 MUĞLA Ula ÜMİT KARAASLAN 
554 MUŞ NECİP BİNGÖL
555 NEVŞEHİR SERKAN SAĞLAMER
556 NEVŞEHİR Avanos İSMET İNCE
557 NEVŞEHİR Avanos Çalış ALİ TEMİZ
558 NEVŞEHİR Avanos Özkonak AHMET UYULUR
559 NEVŞEHİR Derinkuyu NİHAT ÇİÇEK
560 NEVŞEHİR Gülşehir İMDAT KAYAHARMAN
561 NEVŞEHİR Hacıbektaş ALİ RIZA SELMANPAKOĞLU
562 NEVŞEHİR Merkez Göreme HALİL ÖZBEK
563 NEVŞEHİR Merkez Uçhisar İBRAHİM DAĞTEKİN
564 NİĞDE FAHRİ EKER
565 NİĞDE Altunhisar HİKMET BİLCAN 
566 NİĞDE Altunhisar Karakapı RAMAZAN ERTANE
567 NİĞDE Bor EKREM SOYLU
568 NİĞDE Bor Bahçeli ERDEM AL 
569 NİĞDE Bor Kemerhisar BEYTULLAH KİRAZCI
570 NİĞDE Çamardı MUSTAFA EMİROĞLU
571 NİĞDE Çiftlik Azatlı ŞAHİN POLAT
572 NİĞDE Çiftlik YUSUF ÖCAL
573 NİĞDE Çiftlik Bozköy YALÇIN TEKELİ 
574 NİĞDE Çiftlik Divarlı SAMİ ÇAKMAK 
575 NİĞDE Merkez Değirmenli RECEP DİNÇER
576 NİĞDE Merkez Dündarlı ŞÜKRÜ BERGAMA 
577 NİĞDE Merkez Edikli METİN ÖZTÜRK 
578 NİĞDE Merkez Sazlıca HALİL ÖZYUVA 
579 NİĞDE Merkez Yıldıztepe METİN AKGÜMÜŞ 
580 NİĞDE Merkez Aktaş YAŞAR ÇAMUR 
581 NİĞDE Merkez Bağlama MUAMMER AVŞAR 
582 NİĞDE Merkez Gümüşler ŞABAN BAYRAKTAR
583 NİĞDE Merkez Karaatlı EROL YILMAZ
584 NİĞDE Merkez Kiledere ABDURRAHMAN DEMİRBAŞ
585 NİĞDE Merkez Konaklı ERDAL ALTIN
586 NİĞDE Merkez Yeşilgölcük HAKKI ŞENGÜL
587 NİĞDE Ulukışla OSMAN DURU
588 ORDU SEYİT TORUN
589 ORDU Çamaş MAZHAR GÜMÜŞ 590 ORDU Fatsa ZEKİ ULVİ SÜVARİOĞLU 
591 ORDU Gölköy RECEP KARAAHMETOĞLU
592 ORDU Gülyalı AHMET CÖRÜT
593 ORDU Gürgentepe HALİS BAYKARA
594 ORDU İkizce ENVER SEKMEN
595 ORDU Korgan TURAN ATEŞ
596 ORDU Kumru İHSAN CAYAK
597 ORDU Mesudiye İ. FEVZİ ÜNAL 
598 ORDU Ulubey SAMİ TORUN
599 ORDU Ünye İSA MARAL 
600 OSMANİYE HAYDAR AKTÜRK
601 OSMANİYE Bahçe HÜLYA SAĞLAM 
602 OSMANİYE Düziçi ALPER ÖNER 
603 OSMANİYE Düziçi Yarbaşı MUSTAFA GÜZEL 
604 OSMANİYE Hasanbeyli MUZAFFER PERÇEM 
605 OSMANİYE Kadirli AYTUN GÜNDEŞLİOĞLU 
606 OSMANİYE Sumbas GAZİ ASLANDAĞ
607 OSMANİYE Sumbas Mehmetli HASAN EYVAZ 
608 OSMANİYE Toprakkale İBRAHİM DEMİRCİ 
609 RİZE MİNE ORHAN 
610 RİZE Ardeşen TAHSİN OCAKLI
611 RİZE Çamlıhemşin DEMET AKAY 
612 RİZE Çayeli AYHAN GÜMÜŞLER 
613 RİZE Hemşin BAŞAR CUMHUR 
614 RİZE Pazar HİKMET HATIRNAZ 
615 SAKARYA Arifiye ZEHRA GÖK
616 SAKARYA Geyve EROL AKYEL
617 SAKARYA Hendek AHMET SELAMİ KARAKADI
618 SAKARYA Karapürçek CELAL GÜNGÖR
619 SAKARYA Karasu AHMET ÖZKAN
620 SAKARYA Kocaali MİTHAT SARI
621 SAKARYA Sapanca TURAN FORTACI
622 SAKARYA Serdivan ATİLLA ALBUYUR
623 SAMSUN TARIK CENGİZ 
624 SAMSUN Alaçam RASİM ŞAHİN 
625 SAMSUN Asarcık BÜLENT BASKIN
626 SAMSUN Atakum METİN BURMA 
627 SAMSUN Bafra KEMAL ÜNLÜ 
628 SAMSUN Canik ENVER MERTOĞLU 
629 SAMSUN Çarşamba SİNAN YAŞAR 
630 SAMSUN Havza ERTAŞ ÇOBAN
631 SAMSUN İlkadım VEDAT YILMAZ 
632 SAMSUN Kavak MUHİTTİN ŞAHİN 
633 SAMSUN Salıpazarı HASAN DÜZENLİ
634 SAMSUN Tekkeköy HAYATİ TEKİN 
635 SAMSUN Terme SALİH BORA MUTLU 
636 SAMSUN Vezirköprü BÜLENT TOKALIOĞLU
637 SAMSUN Yakakent BURHAN BAYRAKDAR 
638 SİİRT ABDULVEHAP GALİP ÇAKMAK
639 SİİRT Kurtalan ERDAL KARATAŞ
640 SİİRT Merkez Gökçebağ MEHMET ŞİRİN AYDIN
641 SİİRT Pervari ŞEVKİ BEYTEKİN
642 SİİRT Şirvan MEHMET ALİ KOYUNCU
643 SİNOP BAKİ ERGÜL
644 SİNOP Ayancık SEYHAN SARISOY 
645 SİNOP Dikmen SAİM İSTANBULLU
646 SİNOP Durağan MUSTAFA EKER
647 SİNOP Erfelek MUZAFFER ŞİMŞEK
648 SİNOP Gerze OSMAN BELOVACIKLI649 SİVAS GÜLÜMSER HEPER
650 SİVAS Akıncılar NECATİ US
651 SİVAS Altınyayla Deliilyas HAYATİ AKBULUT
652 SİVAS Divriği HAKAN GÖK
653 SİVAS Gemerek Sızır NEVZAT GÖKSU
654 SİVAS Gemerek FİKRET SAVAŞ
655 SİVAS Gemerek Çepni HURŞİT İMREN
656 SİVAS İmranlı MÜSLİM GÜRBÜZ 
657 SİVAS Şarkışla KADİM ÖZTÜRK
658 SİVAS Ulaş HÜSEYİN GÜLKANAT 
659 SİVAS Zara HÜSAMETTİN GÜRSOY
660 TEKİRDAĞ Çerkezköy VAHAP AKAY 
661 TEKİRDAĞ Çorlu ÜNAL BAYSAN 
662 TEKİRDAĞ Ergene RASİM YÜKSEL 
663 TEKİRDAĞ Hayrabolu FEHMİ ALTAYOĞLU 
664 TEKİRDAĞ Kapaklı İRFAN MANDALI 
665 TEKİRDAĞ Malkara ULAŞ YURDAKUL 
666 TEKİRDAĞ Marmara Ereğlisi İBRAHİM UYAN 
667 TEKİRDAĞ Muratlı NEBİ TEPE 
668 TEKİRDAĞ Saray NAZMİ ÇOBAN 
669 TEKİRDAĞ Süleymanpaşa EKREM EŞKINAT 
670 TEKİRDAĞ Şarköy SÜLEYMAN ALTINOK 
671 TOKAT HADİYE ARDAHANLI 
672 TOKAT Almus Gölgeli SALİH AYKUT
673 TOKAT Erbaa ARİF ŞERBETÇİ 
674 TOKAT Merkez Çat NURİ BOYRAZ
675 TOKAT Merkez Çamlıbel ORHAN ERDOST
676 TOKAT Merkez Emirseyit EMİNE ALYÜZ
677 TOKAT Niksar Gürçeşme MACİT UÇAR
678 TOKAT Niksar Yazıcık TUNCER UZUNOĞLU
679 TOKAT Niksar YASEMİN YILDIRIM
680 TOKAT Pazar HALİL İBRAHİM DOĞAN
681 TOKAT Reşadiye ZEKİ ÇARDAK
682 TOKAT Sulusaray NURETTİN ÇATAK
683 TOKAT Turhal MUHSİN PEHLİVAN
684 TOKAT Turhal Şenyurt NAMIK ERTAN
685 TOKAT Yeşilyurt AHMET GÜR
686 TOKAT Zile MEHMET BAŞSEVİNÇ 
687 TRABZON VOLKAN CANALİOĞULLARI 
688 TRABZON Akçaabat ALİ TÜREN ÖZTÜRK
689 TRABZON Araklı ADNAN BEŞİR
690 TRABZON Beşikdüzü RAMİS UZUN 
691 TRABZON Dernekpazarı İBRAHİM AKBULUT 
692 TRABZON Düzköy ABİDİN ÇELİK 
693 TRABZON Maçka ERTUĞRUL GENÇ
694 TRABZON Of EMEL SARAL
695 TRABZON Ortahisar NAZIM ÖZCAN
696 TRABZON Tonya HASAN KALYONCU
697 TRABZON Vakfıkebir EMİN ULUDÜZ
698 TRABZON Yomra HASAN ALİ ÇUVALCI
699 TUNCELİ Çemişgezek AHMET ŞADAN ERSOY
700 TUNCELİ Mazgirt HAYDAR DOĞAN
701 TUNCELİ Mazgirt Akpazar CEMAL BULUT
702 TUNCELİ Nazımiye CAFER KIRMIZIÇİÇEK
703 UŞAK Banaz Kızılcasöğüt ÖMER BİÇER 
704 UŞAK Banaz TAHSİN ERDEM 
705 UŞAK Eşme Yeleğen FEVZİ KAYA
706 UŞAK Eşme AHMET YILDIRIM 
707 UŞAK Karahallı NİHAT SÜZEK 708 UŞAK Sivaslı NİHAT SAZLIGÖL 
709 UŞAK Sivaslı Pınarbaşı NACİ AKYÜREK
710 UŞAK Sivaslı Tatar ALİ OSMAN ÇOBAN
711 UŞAK Ulubey ALİ RIZA ADA 
712 YALOVA VEFA SALMAN
713 YALOVA Altınova İSMAİL TOPRAK 
714 YALOVA Altınova Kaytazdere ALİ KANGAL 
715 YALOVA Altınova Subaşı MUSA KUŞ
716 YALOVA Armutlu ABDULLAH GENCER
717 YALOVA Çınarcık AVNİ KURT 
718 YALOVA Çınarcık Koru KAMİL YAMAN
719 YALOVA Çiftlikköy Taşköprü NEDRET GÜLEN 
720 YALOVA Çiftlikköy METİN DAĞ 
721 YOZGAT SELAHATTİN KOŞTAN 
722 YOZGAT Boğazlıyan ALİ AYIK 
723 YOZGAT Çandır BÜLENT ORHAN
724 YOZGAT Çayıralan ÇAKMAK ÇETİN
725 YOZGAT Sorgun Gülşehri NİHAT KARAMAN
726 YOZGAT Sorgun Bahadın DİLAVER ÖZCAN
727 ZONGULDAK Alaplı NURİ TEKİN
728 ZONGULDAK Alaplı Gümeli AHMET SAYDAM
729 ZONGULDAK Çaycuma BÜLENT KANTARCI
730 ZONGULDAK Çaycuma Filyos EROL ACAR
731 ZONGULDAK Çaycuma Karapınar AHMET AYDIN
732 ZONGULDAK Çaycuma Nebioğlu TEZCAN KAYABAŞLI
733 ZONGULDAK Çaycuma Perşembe İSMAİL İNAN
734 ZONGULDAK Çaycuma Saltukova ZERRİN GÜNEŞ
735 ZONGULDAK Devrek SONGÜL MALKOÇ
736 ZONGULDAK Devrek Çaydeğirmeni FİKRET ÇATAKLI 
737 ZONGULDAK Ereğli HALİL POSBIYIK
738 ZONGULDAK Ereğli Gülüç MUSTAFA DEMİRTAŞ 
739 ZONGULDAK Ereğli Kandilli MUSTAFA AYDIN
740 ZONGULDAK Gökçebey MEHMET ZEKİ KILINÇARSLAN 
741 ZONGULDAK Gökçebey Bakacakkadı OKTAY ALBUZ
742 ZONGULDAK Kozlu DURSUN HAKKI YAYALAR
743 ZONGULDAK Merkez Beycuma ŞENDURAN ALTUNTAŞ
744 ZONGULDAK Merkez Çatalağzı ADNAN AKGÜN
745 ZONGULDAK Merkez Muslu SABAHATTİN ADIYAMAN

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

ÇOK OKUNANLAR

KAMU PERSONELİ SINAV İLANLARI

YAZARLAR

ANKET