Öncekiler Sonrakiler

GÜNCEL AK PARTİ İL VE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAY LİSTESİ

AK PARTİ Belediye Başkan adayları listesi.

27 Kasım 2013 Çarşamba 07:24
GÜNCEL AK PARTİ İL VE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAY LİSTESİ

 belediye başkan adayı kesinleşen beldeler;


ADIYAMAN

BESNİ-ÇAKIRHÜYÜK: HASAN ÖZDEMİR

BESNİ-KESMETEPE: ORHAN KORKMAZ

BESNİ-KÖSECELİ: MEHMET KURTULMUŞ

BESNİ-SUVARLI: MEHMET KORKMAZ

BESNİ-ŞAMBAYAT: ORHAN MUTLU

ÇELİKHAN-PINARBAŞI: HÜSEYİN BÜYÜKTAŞ

GÖLBAŞI-BALKAR: ORHAN ORHAN

GÖLBAŞI-BELÖREN: MAHMUT TURAN

GÖLBAŞI-HARMANLI: MEHMET IŞIKLAR

KAHTA-AKINCILAR: İSMET ÇETİNKAYA

KAHTA-BÖLÜKYAYLA: RAMAZAN YAVUZ

MERKEZ-KÖMÜR: HALİS GÜLER

MERKEZ-YAYLAKONAK: ABDURRAHMAN ŞAHAN

SİNCİK-İNLİCE: ABUZER YAKAN

AFYONKARAHİSAR

BOLVADİN-DİŞLİ: SÜREYYA GÜVENİR

BOLVADİN-ÖZBURUN: ASIM KIZILASLAN

ÇAY-KARAMIKKARACAÖREN: ÜZEYİR KASAP

ÇAY-PAZARAĞAÇ: ŞEVKİ KARA

ÇOBANLAR-KOCAÖZ: LOKMAN AKIN

DİNAR-HAYDARLI: KADİR ÖCEL

DİNAR-TATARLI: RAMAZAN GÜMÜŞ

EMİRDAĞ-DAVULGA: SALİH GÜNDOĞAN

İHSANİYE-DÖĞER: AHMET ULU

İHSANİYE-GAZLIGÖL: SELAHATTİN KESKİN

İHSANİYE-KAYIHAN: SEYDİ AHMET KAYA

İHSANİYE-YAYLABAĞI: NİYAZİ AKGEDİK

İSCEHİSAR-SEYDİLER: İBRAHİM AKKAYA

MERKEZ-BEYYAZI: MURAT ALTUNKAYA

MERKEZ-BÜYÜKKALECİK: AVNİ EREN

MERKEZ-ÇAYIRBAĞ: YAKUP ÇAM

MERKEZ-ÇIKRIK: SAMİ ÇETİNAKTI

MERKEZ-DEĞİRMENAYVALI: ADEM ÇAVDAR

MERKEZ-ERKMEN: MEMDUH KUŞ

MERKEZ-FETHİBEY: GALİP ÖZÇELİK

MERKEZ-GEBECELER: HÜSEYİN TOĞULLUK

MERKEZ-IŞIKLAR: BALI SİVRİ

MERKEZ-NURİBEY: HAZIM KAYA

MERKEZ-SALAR: CENGİZ TAŞPINAR

MERKEZ-SUSUZ: CENGİZ YILDIZ

MERKEZ-SÜLÜMENLİ: İBRAHİM EROĞUL

MERKEZ-SÜLÜN: İHSAN KESKİN

SANDIKLI-AKHARIM: RAMAZAN ERDURAN

SİNANPAŞA-AHMETPAŞA: OSMAN GEYİK

SİNANPAŞA-AKÖREN: MUSTAFA DUYMUŞ

SİNANPAŞA-DÜZAĞAÇ: MUAMMER IŞIKLI

SİNANPAŞA-KILIÇARSLAN: ARİF YILMAZ

SİNANPAŞA-KIRKA: ZEKERİYA UYGAN

SİNANPAŞA-KÜÇÜKHÜYÜK: VEDAT KOCATÜRK

SİNANPAŞA-SERBAN: ABDURRAHİM AKTOPRAK

SİNANPAŞA-TAŞOLUK: MURAT ÖNER

SİNANPAŞA-TINAZTEPE: ADEM YETİŞKİN

SULTANDAĞI-DEREÇİNE: KADİR GÖÇERİ

SULTANDAĞI-YEŞİLÇİFTLİK: ŞEMSETTİN KOL

ŞUHUT-KARAADİLLİ: RAMAZAN DERİN

AĞRI

ELEŞKİRT-TAHİR: CEMAL SEFEROĞULLARI

ELEŞKİRT-YAYLADÜZÜ: SELAHATTİN AYSU

ELEŞKİRT-YÜCEKAPI: İLHAMİ ZEYREK

PATNOS-DEDELİ: VEYSİ DURAK

AKSARAY

ESKİL-EŞMEKAYA: TAYFUR BAŞKAN

GÜLAĞAÇ-DEMİRCİ: HÜSEYİN US

GÜLAĞAÇ-GÜLPINAR: NİZAMETTİN UĞUR

GÜLAĞAÇ-SARATLI: TURGAY KUTLU

GÜZELYURT-IHLARA: TURGUT AKAR

GÜZELYURT-SELİME: YILMAZ BÜTEV

MERKEZ-BAĞLIKAYA: KEMAL AYDOĞDU

MERKEZ-HELVADERE: HASAN HÜSEYİN AKYOL

MERKEZ-SAĞLIK: MUSTAFA KEPİL

MERKEZ-SULTANHANI: FAHRİ SOLAK

MERKEZ-TAŞPINAR: İSMAİL YILMAZ

MERKEZ-TOPAKKAYA: YILMAZ AKBULUT

MERKEZ-YENİKENT: MEHMET AKDERE

MERKEZ-YEŞİLOVA: ADNAN BAYRAKTAR

MERKEZ-YEŞİLTEPE: İSMAİL AKPINAR

AMASYA

MERKEZ-ZİYARET: MEHMET UYANIK

ARTVİN

HOPA-KEMALPAŞA: BİROL VANİZOR

BARTIN

MERKEZ-HASANKADI: ZEKİ ERDOĞAN

MERKEZ-KOZCAĞIZ: MUSTAFA KARAMAN

ULUS-ABDİPAŞA: YAŞAR DÖNMEZ

ULUS-KUMLUCA: METİN ÇETİN

BATMAN

BEŞİRİ-İKİKÖPRÜ: ALİ KIYANÇ

GERCÜŞ-KAYAPINAR: ABDULMUTTALİP BADEMCİ

MERKEZ-BALPINAR: HÜSEYİN GEYLANİ

SASON-YÜCEBAĞ: ABDULLAH BİL

BAYBURT

DEMİRÖZÜ-GÖKÇEDERE: NECMETTİN BAKIR

MERKEZ-ARPALI: ŞADİ TERZİ

BİLECİK

BOZÜYÜK-DODURGA: SELİM TUNA

MERKEZ-BAYIRKÖY: MUSTAFA YAMAN

MERKEZ-VEZİRHAN: YUSUF FİDAN

BİNGÖL

MERKEZ-ILICALAR: GIYASETTİN KOÇİHAN

MERKEZ-SANCAK: NUSRET KOÇİN

SOLHAN-ARAKONAK: FERZENDE ZORBA

BİTLİS

ADİLCEVAZ-AYDINLAR: MEHMET ARİF TUSUN

AHLAT-OVAKIŞLA: AHMET BABAHAN

GÜROYMAK-GÖLBAŞI: HİKMET KARDAŞ

GÜROYMAK-GÜNKIRI: ŞEREFEDDİN SENCER

MERKEZ-YOLALAN: NECDET İNAN

MUTKİ-KAVAKBAŞI: AYETULLAH DURGUN

BOLU

MENGEN-GÖKÇESU: VAHİT AYDIN

MERKEZ-KARACASU: İRFAN DENİZLİ

MUDURNU-TAŞKESTİ: SAİM ÇEVİK

BURDUR

BUCAK-KIZILKAYA: CANAN ATASOY

BUCAK-KOCAALİLER: İSMAİL DURMAZ

ÇAVDIR-SÖĞÜT: SALİH YAVUZ

ÇANAKKALE

AYVACIK-KÜÇÜKKUYU: ALİ YUSUF AKSOY

BİGA-GÜMÜŞÇAY: ADNAN PASTIRMACI

BİGA-KARABİGA: HAYRİ ULUTAŞ

ÇAN-TERZİALAN: YÜCEL DOĞAN

EZİNE-GEYİKLİ: MEHMET METİN SALMAN

GELİBOLU-EVREŞE: ALİ KAMİL SOYUAK

GELİBOLU-KAVAKKÖY: SÜLEYMAN IŞIK

LAPSEKİ-ÇARDAK: BASRİ ULAŞ

LAPSEKİ-UMURBEY: SAMİ YAVAŞ

MERKEZ-KEPEZ: İSMAİL YAŞAR OĞUZ

YENİCE-KALKIM: İBRAHİM TAŞKIN

ÇANKIRI

ATKARACALAR-ÇARDAKLI: OSMAN YILMAZ

ÇERKEŞ-SAÇAK: RAMAZAN YARIM

ORTA-YAYLAKENT: KADİR DEDE

ÇORUM

MERKEZ-DÜVENCİ: NECMETTİN YALÇIN

ORTAKÖY-AŞTAVUL: MEHMET ÇELİK

DÜZCE

MERKEZ-BEYKÖY: OSMAN KILIÇ

MERKEZ-BOĞAZİÇİ: İBRAHİM ERCAN

EDİRNE

İPSALA-ESETÇE: CEMAL DENİZ

İPSALA-YENİKARPUZLU: UFUK ATALAY

KEŞAN-BEĞENDİK: NURAN USLU

KEŞAN-YENİMUHACİR: ERCAN ALABAK

MERİÇ-KÜPLÜ: SALİH DERİN

MERİÇ-SUBAŞI: HASAN ÇATALKAYA

UZUNKÖPRÜ-KIRCASALİH: HASAN ALKO

ELAZIĞ

ARICAK-BÜKARDI: HÜSEYİN AÇMAZ

ARICAK-ERİMLİ: RAMAZAN ÇELİKBAĞ

ARICAK-ÜÇOCAK: YILMAZ YEGÜL

KARAKOÇAN-SARICAN: FARUK AYDIN

MERKEZ-AKÇAKİRAZ: SEBHADDİN KAYA

MERKEZ-MOLLAKENDİ: ÖMER KURCAN

MERKEZ-YAZIKONAK: NURETTİN AYDIN

MERKEZ-YURTBAŞI: MUSTAFA ERGİN

PALU-BEYHAN: MAHMUT YAMAN

ERZİNCAN

MERKEZ-AKYAZI: OSMAN ÖZTÜRK

MERKEZ-ÇAĞLAYAN: FAHRİ ÇUBUK

MERKEZ-ÇUKURKUYU: ADNAN DELİKANLIOĞLU

MERKEZ-DEMİRKENT: HAKAN ÖRDEK

MERKEZ-KAVAKYOLU: FİKRET KESKİN

MERKEZ-YALNIZBAĞ: ZEHNİ SÜZEN

MERKEZ-YAYLABAŞI: MUAMMER OĞUZ

MERKEZ-YOĞURTLU: BÜLENT CAMAN

TERCAN-ÇADIRKAYA: BÜLENT TORUN

TERCAN-KARGIN: RAMİZ AYDIN

TERCAN-MERCAN: FEVZİ KOÇOĞLU

GİRESUN

BULANCAK-AYDINDERE: HAYDAR KARAKILIÇ

BULANCAK-KOVANLIK: MEHMET KÜÇÜK

DERELİ-YAVUZKEMAL: ABDULLAH ÖNAL

ESPİYE-SOĞUKPINAR: ÖZCAN ÖZDEMİR

EYNESİL-ÖREN: HABİP USTA

GÖRELE-ÇAVUŞLU: FATİH DUZCU

MERKEZ-DUROĞLU: MURAT KILIÇASLAN

YAĞLIDERE-ÜÇTEPE: HARUN ÖZTÜRK

GÜMÜŞHANE

KELKİT-DEREDOLU: AHMET GENEL

KELKİT-GÜMÜŞGÖZE: ALİ DURMUŞ

KELKİT-ÖBEKTAŞ: MUZAFFER KARTAL

KELKİT-SÖĞÜTLÜ: HASAN TÜRKEL

KELKİT-ÜNLÜPINAR: AZİZ NAS

KÜRTÜN-ÖZKÜRTÜN: AYNUR ZORLUKAYA

MERKEZ-ARZULARKABAKÖY: NECATİ UÇAN

ŞİRAN-YEŞİLBÜK: BAYRAM SARI

HAKKARİ

MERKEZ-DURANKAYA: RESUL KAYA

ŞEMDİNLİ-DERECİK: EKREM ÇETİNKAYA

YÜKSEKOVA-BÜYÜKÇİFTLİK: MUZAFFER TOKTAMIŞ

YÜKSEKOVA-ESENDERE: MUHİTTİN ÖZDOĞAN

IĞDIR

MERKEZ-HALFELİ: REŞAT BAŞKARA

MERKEZ-HOŞHABER: OSMAN TOKA

MERKEZ-MELEKLİ: ALİ VAROL

ISPARTA

EĞİRDİR-SARIİDRİS: MEHMET YILMAZ

GÖNEN-GÜNEYKENT: FAHRETTİN GÖZGÜN

KEÇİBORLU-SENİR: KAZIM ÖNDER VAROL

MERKEZ-KULEÖNÜ: SELAHATTİN KOCABIYIK

MERKEZ-SAVKÖY: MUSTAFA ŞAHİN

SENİRKENT-BÜYÜKKABACA: ALİ İHSAN TEMURÇİN

ŞARKİKARAAĞAÇ-ÇARIKSARAYLAR: ÖZCAN TURHAN

ŞARKİKARAAĞAÇ-ÇİÇEKPINAR: DERVİŞ AÇAR

YALVAÇ-HÜYÜKLÜ: MEHMET GÖRGÜLÜ

KARABÜK

YENİCE-YORTAN: YILMAZ TİRYAKİ

KARAMAN

ERMENEK-GÜNEYYURT: CELİL YAĞIZ

ERMENEK-KAZANCI: EROL KARPUZ

MERKEZ-AKÇAŞEHİR: HAKKI KARADUMAN

MERKEZ-SUDURAĞI: DERVİŞ MEHMET CEYHAN

SARIVELİLER-GÖKTEPE: BAYRAM ŞAHİN

KARS

DİGOR-DAĞPINAR: ÖMER VARGÜN

KIRIKKALE

DELİCE-ÇERİKLİ: NUH ŞAHİN

MERKEZ-HACILAR: MENDUH BAĞRIAÇIK

KIRKLARELİ

BABAESKİ-ALPULLU: ALİ ALKAN

BABAESKİ-BÜYÜKMANDIRA: VEDAT ALPARSLAN

BABAESKİ-KARAHALİL: DİNDAR SEÇEN

DEMİRKÖY-İĞNEADA: HAYRİ SAVAŞ

LÜLEBURGAZ-AHMETBEY: ÜNAL KAYMAZ

LÜLEBURGAZ-BÜYÜKKARIŞTIRAN: EZGİN ÇELİK

LÜLEBURGAZ-EVRENSEKİZ: HEYSEM SEREN

MERKEZ-İNECE: MURAT ALINTERİM

MERKEZ-KAVAKLI: GÜREL HOŞDEMİR

MERKEZ-ÜSKÜP: HÜSEYİN KASAP

PINARHİSAR-KAYNARCA: HASAN GARİP

VİZE-ÇAKILLI: AHMET SAĞLAM

VİZE-KIYIKÖY: AHMET BORA

KIRŞEHİR

ÇİÇEKDAĞI-KÖSELİ: MEHMET SAĞLAM

KAMAN-KURANCILI: ADEM BIÇAKÇI

MERKEZ-ÖZBAĞ: NAZMİ AY

KÜTAHYA

DOMANİÇ-ÇUKURCA: MEHMET ÖZER

GEDİZ-ESKİGEDİZ: ERCAN ŞİMŞEK

GEDİZ-GÖKLER: MURAT BARDAKÇI

GEDİZ-YENİKENT: RAMAZAN SAĞLAM

MERKEZ-SEYİTÖMER: MEHMET FAHRETTİN EREN

SİMAV-AKDAĞ: YAKUP ORAN

SİMAV-ÇİTGÖL: YUSUF YALÇINÖZ

SİMAV-DEMİRCİ: MEHMET KORKMAZ

SİMAV-GÜNEY: HALİL İBRAHİM İLHAN

SİMAV-NAŞA: KADİR BÜTÜNER

TAVŞANLI-BALIKÖY: RAMAZAN ÖZER

TAVŞANLI-KURUÇAY: ERHAN DEMİRAY

TAVŞANLI-TEPECİK: ADNAN KORKMAZ

TAVŞANLI-TUNÇBİLEK: AGAH AŞKIN

MUŞ

BULANIK-ELMAKAYA: MEHMET EMİN YILDIRIM

BULANIK-ERENTEPE: SÜLEYMAN TANRIVERDİ

BULANIK-RÜSTEMGEDİK: SERACETTİN OKTAR

BULANIK-SARIPINAR: MAŞUK ATAŞ

BULANIK-UZGÖRÜR: NİZAMETTİN BALIKÇI

BULANIK-YONCALI: BEDRETTİN AKDENİZ

HASKÖY-DÜZKIŞLA: MEHMET ALİ SEZİGEN

KORKUT-ALTINOVA: MEHMET SUAT ÖZGÜL

MALAZGİRT-KONAKKURAN: TEVFİK BÜLBÜL

MERKEZ-KARAAĞAÇLI: SUPHİ ÖZBAYRAM

MERKEZ-KIRKÖY: RAHMETULLAH YAKTI

MERKEZ-KIZILAĞAÇ: MEHMET ŞİRİN YILMAZ

MERKEZ-SERİNOVA: ENGİN ATILGAN

MERKEZ-SUNGU: BEDRETTİN ÇETİN

MERKEZ-YAYGIN: ABDULBAKİ ELPE

MERKEZ-YEŞİLOVA: NAZIM BAKIŞ

NEVŞEHİR

ACIGÖL-KARAPINAR: MUSTAFA TİFTİK

ACIGÖL-TATLARIN: FERHAT ADIYAMAN

AVANOS-ÇALIŞ: ALPARSLAN ÖZER

AVANOS-KALABA: MUSTAFA KÖROĞLU

AVANOS-ÖZKONAK: İLKER YÜREKLİ

DERİNKUYU-YAZIHÜYÜK: CENGİZ ÇAVDAR

MERKEZ-ÇAT: KAMİL DURU

MERKEZ-GÖRE: MUSTAFA TOPÇU

MERKEZ-GÖREME: NURİ CİNGİL

MERKEZ-KAVAK: CELAL YİĞİT

MERKEZ-KAYMAKLI: HALİT ELMA

MERKEZ-NAR: ALİ ERDOĞMUŞ

MERKEZ-SULUSARAY: BAYRAM YILMAZ

MERKEZ-UÇHİSAR: OSMAN SÜSLÜ

ÜRGÜP-ORTAHİSAR: ALİ İHSAN ÖZENDİ

NİĞDE

ALTUNHİSAR-KARAKAPI: OSMAN DAYSAL

ALTUNHİSAR-KEÇİKALESİ: LÜTFİ ÖZTÜRK

BOR-BAHÇELİ: ZAFER TOKGÖZ

BOR-ÇUKURKUYU: İLERİ KOÇAK

BOR-KEMERHİSAR: İBRAHİM ÜNAL

ÇİFTLİK-BOZKÖY: MUHARREM GÜN

ÇİFTLİK-DİVARLI: RÜSTEM CULLAZ

MERKEZ-ALAY: HÜSEYİN ŞAHİN

MERKEZ-DEĞİRMENLİ: HASAN HÜSEYİN KAÇGAN

MERKEZ-EDİKLİ: AHMET MUSALLİ

MERKEZ-GÜMÜŞLER: BAYRAM AKDOĞAN

MERKEZ-HACIABDULLAH: AHMET TAKYAN

MERKEZ-KARAATLI: HACI EMİN YILMAZ

MERKEZ-KİLEDERE: SELAMİ YILMAZ

MERKEZ-KONAKLI: FERUDUN BİLGE

MERKEZ-ORHANLI: CELAL YILMAZ

MERKEZ-SAZLICA: SÜLEYMAN GÖRGÜLÜ

MERKEZ-YEŞİLGÖLCÜK: DEDE ER

MERKEZ-YILDIZTEPE: MEHMET ASLAN

OSMANİYE

DÜZİÇİ-ATALAN: NEVZAT SARI

DÜZİÇİ-BÖCEKLİ: HACI AHMET OKUR

DÜZİÇİ-ELLEK: OSMAN YAZAR

DÜZİÇİ-YARBAŞI: MUSTAFA ÖNAL

MERKEZ-CEVDETİYE: AVNİ KÖRÇE

SUMBAS-MEHMETLİ: FATİH SEYİTOĞLU

RİZE

ARDEŞEN-TUNCA: AHMET NACİ AYTEMİZ

ÇAYELİ-BÜYÜKKÖY: MUSTAFA KÜLÜNKOĞLU

ÇAYELİ-MADENLİ: NECİP YAZICI

MERKEZ-ÇAYKENT: HASAN KARA

MERKEZ-KENDİRLİ: ALAATTİN SERDAR

MERKEZ-MURADİYE: MUSA SÜREYYA BALCI

SİİRT

BAYKAN-ATABAĞI: TAYYAR LALE

BAYKAN-ZİYARET: DERVİŞ GÜLMEZ

KURTALAN-KAYABAĞLAR: NAFİ SEVGİLİ

MERKEZ-GÖKÇEBAĞ: EMİN AYDIN

PERVARİ-BEĞENDİK: GÜRGÜN ÖZDEMİR

SİVAS

ALTINYAYLA-DELİİLYAS: MEHMET TEK

GEMEREK-ÇEPNİ: AHMET GÜNEŞ

GEMEREK-SIZIR: CEMAL GÜLCEMAL

MERKEZ-YILDIZ: MAHMUT AKTAŞ

ŞARKIŞLA-CEMEL: HAKVERDİ BULUT

ŞARKIŞLA-GÜRÇAYIR: HAYRİ SOLMAZ

YILDIZELİ-GÜNEYKAYA: MEHMET AKPINAR

ŞIRNAK

GÜÇLÜKONAK-FINDIK: ABDULSELAM İMRE

İDİL-KARALAR: HALEF İNAN

İDİL-SIRTKÖY: MAHMUT AKMAN

MERKEZ-BALVEREN: LOKMAN AYAS

MERKEZ-KASRİK: SADUN ŞANLI

MERKEZ-KUMÇATI: NİMET DEMİR

SİLOPİ-BAŞVERİMLİ: HASAN TATAR

SİLOPİ-ÇALIŞKAN: NADİR TOSUN

SİLOPİ-GÖRÜMLÜ: HASAN ÖZDEMİR

ULUDERE-HİLAL: CEHVER BENEK

ULUDERE-ŞENOBA: SABRİ BABAT

ULUDERE-UZUNGEÇİT: MUSTAFA YILDIZ

TOKAT

ALMUS-ÇEVRELİ: ERCAN GÜRER

BAŞÇİFTLİK-HATİPLİ: ADEM TANRIVERDİ

ERBAA-GÖKAL: SALİM ÇINAR

ERBAA-KARAYAKA: MEHMET BAŞAR

ERBAA-TANOBA: ALİ GENÇ

MERKEZ-ÇAMLIBEL: ADEM AKGÜL

MERKEZ-ÇAT: ÖMER PELİT

MERKEZ-EMİRSEYİT: ERTUĞRUL AĞIL

MERKEZ-GÜRYILDIZ: HABİP HAN

NİKSAR-GÖKÇELİ: AYHAN ÖZTÜRK

NİKSAR-GÜRÇEŞME: HALİL KUNDUZ

NİKSAR-SERENLİ: MUSTAFA KENÇ

NİKSAR-YOLKONAK: MUSA ATASOY

PAZAR-ÜZÜMÖREN: ÇEŞMİNAZ GÜRASLAN

REŞADİYE-BAYDARLI: İLYAS DEMİR

REŞADİYE-BEREKETLİ: HASAN YÜCEL

REŞADİYE-BOZÇALI: MUSTAFA YILMAZ

REŞADİYE-CİMİTEKKE: HÜSEYİN GÜL

REŞADİYE-HASANŞEYH: RECEP KÜLEKÇİ

TURHAL-ŞENYURT: CAFER ÜNAL ASLAN

TUNCELİ

MAZGİRT-AKPAZAR: ALİ AYDIN

UŞAK

BANAZ-KIZILCASÖĞÜT: ALİ SARUHAN

EŞME-YELEĞEN: HÜSEYİN YANIK

MERKEZ-BÖLME: METİN TOZLU

SİVASLI-PINARBAŞI: YAŞAR COŞKUN

SİVASLI-SELÇİKLER: OSMAN ÇAKAR

SİVASLI-TATAR: ZAFER GÜN

YALOVA

ALTINOVA-KAYTAZDERE: ORHAN KARABULUT

ALTINOVA-SUBAŞI: VOLKAN YILMAZ

ALTINOVA-TAVŞANLI: KADRİ ÇİÇEK

ÇINARCIK-ESENKÖY: ÖZEN KAPTAN

ÇINARCIK-KORU: CİHAN KESER

ÇINARCIK-TEŞVİKİYE: AHMET MEYDAN

ÇİFTLİKKÖY-TAŞKÖPRÜ: ŞABAN ERTAN

MERKEZ-KADIKÖY: MEHMET ŞAHİN


Bartın İlçe Belediye Başkan Adayları


AMASRA: ALİ YILDIRIM

KURUCAŞİLE: MEHMET ZİHNİ SAYIN

ULUS: HASAN HÜSEYİN UZUN


Bayburt İlçe Belediye Başkan Adayları

AYDINTEPE: ŞÜKRÜ YAYAN

DEMİRÖZÜ: SELAMİ ERSEN


Bingöl İlçe Belediye Başkan Adayları

ADAKLI: ZEKİ IŞIK

GENÇ: MEHMET HADİ TOPRAKTAN

KARLIOVA: VEYSİ BİNGÖL

KIĞI: COŞKUN GÜVEN

SOLHAN: ABDULHAKİM YILDIZ

YAYLADERE: SABAHATTİN KÖYMEN

YEDİSU: SALİH UÇAN


Bitlis İlçe Belediye Başkan Adayları

ADİLCEVAZ: NECATİ GÜRSOY

AHLAT: ABDULALİM MÜMTAZ ÇOBAN

GÜROYMAK: HÜSEYİN MUTLU

HİZAN: BEDİRHAN EKİNCİ

MUTKİ: VAHDETTİN BARLAK

TATVAN: FETTAH AKSOY


Çanakkale İlçe Belediye Başkan Adayları

AYVACIK: MEHMET ÜNAL ŞAHİN

BAYRAMİÇ: SAADETTİN ARSLAN

BİGA: MEHMET ÖZKAN

BOZCAADA: ALİ BALCI

ÇAN: ABDURRAHMAN KUZU

ECEABAT: KEMAL DOKUZ

EZİNE: HALUK BABAOĞLU

GELİBOLU: AYGEN AKDAĞ

GÖKÇEADA: YÜCEL ATALAY

LAPSEKİ: EYÜP YILMAZ

YENİCE: VEYSEL ACAR


Düzce İlçe Belediye Başkan Adayları

AKÇAKOCA: CÜNEYT YEMENİCİ

CUMAYERİ: RECEP TUNA

ÇİLİMLİ: MUHSİN YAVUZ

GÖLYAKA: BEKİR AKBULUT

GÜMÜŞOVA: AHMET AZAP

KAYNAŞLI: EROL BAYRAKTAR

YIĞILCA: MUZAFFER YİĞİT


Edirne İlçe Belediye Başkan Adayları

ENEZ: ABDULLAH BOSTANCI

HAVSA: NACİ ARDA

İPSALA: MEHMET KERMAN

KEŞAN: MUSTAFA MERCAN

LALAPAŞA: ALİ OSMAN UZMAN

MERİÇ: NİHAT YÖRÜK

SÜLOĞLU: EROL ATİK

UZUNKÖPRÜ: ERCAN ÇOBANOĞLU


Erzincan İlçe Belediye Başkan Adayları

ÇAYIRLI: ATINÇ BAHADIR

İLİÇ: AHMET RAMAZAN BURAN

KEMAH: MAHMUT CANTEKİN

KEMALİYE: MUSTAFA HAZNEDAR

OTLUKBELİ: VAHDET ERCAN

REFAHİYE: VEZİR DUMANLI

TERCAN: KARABEY ATICI

ÜZÜMLÜ: AHMET SAZLI


Eskişehir İlçe Belediye Başkan Adayları

ALPU: RAFET DEMİRTAŞ

BEYLİKOVA: ÖZKAN ALP

ÇİFTELER: METİN ÖZEN

GÜNYÜZÜ: MEHMET REMZİ ARAYIT

HAN: MUSTAFA PEKAK

İNÖNÜ: KADİR BOZKURT

MAHMUDİYE: AYŞE GÜNEY

MİHALGAZİ: ZEYNEP AKGÜN

MİHALIÇÇIK: İSMAİL UYSAL

ODUNPAZARI: NEVZAT ÖNDER

SARICAKAYA: FARUK GÜLER

SEYİTGAZİ: HASAN KALIN

SİVRİHİSAR: HAMİD YÜZÜGÜLLÜ

TEPEBAŞI: ORHAN SOYDAŞ


Hakkari İlçe Belediye Başkan Adayları

ÇUKURCA: MUSTAFA TURAN

ŞEMDİNLİ: FİKRİ ALGÜL

YÜKSEKOVA: MEHMET ALİ VATANSEVER


Hatay İlçe Belediye Başkan Adayları

ALTINÖZÜ: RİFAT SARI

ANTAKYA: İSMAİL KİMYECİ

ARSUZ: MEHMET SÜRER

BELEN: ADNAN VURUCU

DEFNE: ONUR KARATAŞ

DÖRTYOL: BİLGEHAN AKSOY

ERZİN: KASIM ŞİMŞEK

HASSA: ABDURRAHMAN DEMİREL

İSKENDERUN: SEYFİ DİNGİL

KIRIKHAN: AYHAN YAVUZ

KUMLU: İBRAHİM PAÇ

PAYAS: BEKİR ALTAN

REYHANLI: HÜSEYİN ŞAMVERDİ

SAMANDAĞ: MEHMET GÜMÜŞ

YAYLADAĞI: MEHMET KALKAN


Iğdır İlçe Belediye Başkan Adayları

ARALIK: YILDIRIM TURAN

KARAKOYUNLU: ZİYATALİ DELİKTAŞ

TUZLUCA: AHMET SAİT SADRETTİN TÜRKAN


İstanbul İlçe Belediye Başkan Adayları

ADALAR: COŞKUN ÖZDEN

ARNAVUTKÖY: AHMET HAŞİMİ BALTACI

ATAŞEHİR: NİMETULLAH TOPU

AVCILAR: BAYRAM ŞENOCAK

BAĞCILAR: LOKMAN ÇAĞIRICI

BAHÇELİEVLER: OSMAN DEVELİOĞLU

BAKIRKÖY: MEHMET EMİN ERTEKİN

BAŞAKŞEHİR: MEVLÜT UYSAL

BAYRAMPAŞA: ATİLA AYDINER

BEŞİKTAŞ: ZEYNEL ABİDİN OKUL

BEYKOZ: YÜCEL ÇELİKBİLEK

BEYLİKDÜZÜ: YUSUF UZUN

BEYOĞLU: AHMET MİSBAH DEMİRCAN

BÜYÜKÇEKMECE: CELAL BABAYİĞİT

ÇATALCA: SAVAŞ BARUTÇU

ÇEKMEKÖY: AHMET POYRAZ

ESENLER: M.TEVFİK GÖKSU

ESENYURT: NECMİ KADIOĞLU

EYÜP: REMZİ AYDIN

FATİH: MUSTAFA DEMİR

GAZİOSMANPAŞA: HASAN TAHSİN USTA

GÜNGÖREN: ŞAKİR YÜCEL KARAMAN

KADIKÖY: HURŞİT YILDIRIM

KAĞITHANE: FAZLI KILIÇ

KARTAL: TEMURHAN YILDIZ

KÜÇÜKÇEKMECE: TEMEL KARADENİZ

MALTEPE: EDİBE SÖZEN YAVUZ

PENDİK: SALİH KENAN ŞAHİN

SANCAKTEPE: İSMAİL ERDEM

SARIYER: MAHMUT SEDAT ÖZSOY

SİLİVRİ: TAHİR SERT

SULTANBEYLİ: HÜSEYİN KESKİN

SULTANGAZİ: CAHİT ALTUNAY

ŞİLE: CAN TABAKOĞLU

ŞİŞLİ: MUKADDER BAŞEĞMEZ

TUZLA: ŞADİ YAZICI

ÜMRANİYE: HASAN CAN

ÜSKÜDAR: HİLMİ TÜRKMEN

ZEYTİNBURNU: MURAT AYDIN


İzmir İlçe Belediye Başkan Adayları

ALİAĞA: İBRAHİM ETHEM YORULMAZ

BALÇOVA: HASAN ÖZCAN

BAYINDIR: MEHMET KERTİŞ

BAYRAKLI: İSMAİL SARI

BERGAMA: HASAN ŞAHİN

BEYDAĞ: FEVZİ KAYA

BORNOVA: İLHAN KAYA

BUCA: CEMİL ŞEBOY

ÇEŞME: MUSTAFA CENGER

ÇİĞLİ: ADNAN YILMAZ

DİKİLİ: AHMET DAĞDELEN

FOÇA: SALİH EMRULLAH KELEŞ

GAZİEMİR: KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ

GÜZELBAHÇE: CENGİZ SANDIKLI

KARABAĞLAR: NECİP KALKAN

KARABURUN: HÜSEYİN ONUR ALTIN

KARŞIYAKA: TANFER KEMERLİ

KEMALPAŞA: ARİF UĞURLU

KINIK: SADIK DOĞRUER

KİRAZ: EROL ÇOMAK

KONAK: İLKNUR DENİZLİ

MENDERES: BÜLENT SOYLU

MENEMEN: MEHMET BİLAL KAPLANGI

NARLIDERE: ERKAN DERELİ

ÖDEMİŞ: MAHMUT BADEM

SEFERİHİSAR: HAMİT NİŞANCI

SELÇUK: DAHİ ZEYNEL BAKICI

TİRE: MEHMET ÇELTİKCOĞLU

TORBALI: ADNAN YAŞAR GÖRMEZ

URLA: ERŞAN EROĞLU


Karabük İlçe Belediye Başkan Adayları

EFLANİ: İBRAHİM ERTUĞRUL

ESKİPAZAR: DURSUN BAŞ

OVACIK: HÜSEYİN DENLİ

SAFRANBOLU: NECDET AKSOY

YENİCE: ZEKİ ÇAYLI


Kilis İlçe Belediye Başkan Adayları

ELBEYLİ: SÜLEYMAN ŞİMŞEK

MUSABEYLİ: AYHAN YILMAZ

POLATELİ: HAKKI ÇELİK


Mardin İlçe Belediye Başkan Adayları

ARTUKLU: SERDAL YAY

DARGEÇİT: MEHMET DURSUN

DERİK: HASİP NECİMOĞLU

KIZILTEPE: CEBRAİL DİNLER

MAZIDAĞI: ABDURRAHMAN ÖNEN

MİDYAT: ŞEHMUS NASIROĞLU

NUSAYBİN: MEHMET ALİ TEKİN

ÖMERLİ: YILMAZ ALTINDAĞ

SAVUR: NEZİR YILDIZ

YEŞİLLİ: HAYRETTİN DEMİR


Mersin İlçe Belediye Başkan Adayları

AKDENİZ: MEHMET SİNAN CEBE

ANAMUR: ATİLLA OLÇUM

AYDINCIK: FERAT AKTAN

BOZYAZI: ALİ DENİZ

ÇAMLIYAYLA: İSLAM SARI

ERDEMLİ: ALPASLAN GÜRGENÇ

GÜLNAR: MEHMET BAHAR

MEZİTLİ: NURİ HOCAOĞLU

MUT: MURAT ORHAN

SİLİFKE: BİLAL ÖZKAN

TARSUS: HAKKI MENİZ

TOROSLAR: MEHMET BOLAT

YENİŞEHİR: GÖNÜL DİLMENLİ


Muğla İlçe Belediye Başkan Adayları

BODRUM: ALİ SERVER YAZGAN

DALAMAN: BEYHAN KORKUT

DATÇA: GÜNAY CENNET

FETHİYE: MUHSİN ERYILMAZ

KAVAKLIDERE: MEHMET DEMİR

KÖYCEĞİZ: KEMAL CEYLAN

MARMARİS: ALİ DOĞAN TUGAY

MENTEŞE: MESTAN YAYMAN

MİLAS: RÜŞTÜ YİĞİTKAYA

ORTACA: ÇETİN USLU

SEYDİKEMER: YAKUP OTGÖZ

ULA: NADİ ŞENKAL

YATAĞAN: MUSTAFA TOKSÖZ


Muş İlçe Belediye Başkan Adayları

BULANIK: RESUL BULUT

HASKÖY: MÜRSEL ÖZEN

KORKUT: HAŞİM ARIK

MALAZGİRT: VEFA YILDIZ

VARTO: MEHMET LÜTFÜ TURGUT


Niğde İlçe Belediye Başkan Adayları

ALTUNHİSAR: ERDAL SARI

BOR: SITKI ERAT

ÇAMARDI: YAVUZ SOYLU

ÇİFTLİK: BAYRAM TAŞ

ULUKIŞLA: ALİ UĞURLU


Ordu İlçe Belediye Başkan Adayları

AKKUŞ: İSA DEMİRCİ

ALTINORDU: ENGİN TEKİNTAŞ

AYBASTI: İZZET GÜNDOĞAR

ÇAMAŞ: ALAHİTDİN GİDER

ÇATALPINAR: AHMET TÜRE

ÇAYBAŞI: İSMET YANIK

FATSA: HÜSEYİN ANLAYAN

GÖLKÖY: ALİ KEMAL MERT

GÜLYALI: TALİP ŞEN

GÜRGENTEPE: YENER YALÇINKAYA

İKİZCE: BAHRİ SÖĞÜT

KABADÜZ: YENER KAYA

KABATAŞ: YAKUP YILMAZ

KORGAN: TUNCAY KİRAZ

KUMRU: GÜNAN MURAT HATİPOĞLU

MESUDİYE: İSA GÜL

PERŞEMBE: KEMAL BAHTİYAR

ULUBEY: İSA TÜRKCAN

ÜNYE: AHMET ÇAMYAR


Rize İlçe Belediye Başkan Adayları

ARDEŞEN: HAKAN GÜLTEKİN

ÇAMLIHEMŞİN: OSMAN HAŞİMOĞLU

ÇAYELİ: ATİLLA ESMEN

DEREPAZARI: YAKUP SAMANGÜL

FINDIKLI: ADNAN ÖZBALABAN

GÜNEYSU: HALİL TURAN

HEMŞİN: HALİM KAZIM BEKAR

İKİZDERE: HASAN KÖSOĞLU

İYİDERE: AHMET METE

KALKANDERE: NİHAT ÇOLAK

PAZAR: AHMET BASA


Sakarya İlçe Belediye Başkan Adayları

ADAPAZARI: SÜLEYMAN DİŞLİ

AKYAZI: HASAN AKCAN

ARİFİYE: İSMAİL KARAPULLUKÇU

ERENLER: CAVİT ÖZTÜRK

FERİZLİ: AHMET SOĞUK

GEYVE: MURAT KAYA

HENDEK: ALİ İNCİ

KARAPÜRÇEK: ORHAN YILDIRIM

KARASU: MEHMET İSPİROĞLU

KAYNARCA: ZEYNUR ÖZEL

KOCAALİ: AHMET ACAR

PAMUKOVA: CEVAT KESER

SAPANCA: AYDIN YILMAZER

SERDİVAN: YUSUF ALEMDAR

SÖĞÜTLÜ: HÜSEYİN GENÇ

TARAKLI: TACETTİN ÖZKARAMAN


Samsun İlçe Belediye Başkan Adayları

ALAÇAM: HADİ UYAR

ASARCIK: İBRAHİM YÜCE

ATAKUM: İSHAK TAŞÇI

AYVACIK: MUSTAFA BELUR

BAFRA: ZİHNİ ŞAHİN

CANİK: OSMAN GENÇ

ÇARŞAMBA: HÜSEYİN DÜNDAR

HAVZA: MURAT İKİZ

İLKADIM: ERDOĞAN TOK

KAVAK: İBRAHİM SARICAOĞLU

LADİK: SELİM ÖZBALCI

ONDOKUZMAYIS: OSMAN TOPALOĞLU

SALIPAZARI: HALİL AKGÜL

TEKKEKÖY: HASAN TOGAR

TERME: ŞENOL KUL

VEZİRKÖPRÜ: İBRAHİM SADIK EDİS

YAKAKENT: HÜSEYİN KIYMA


Sivas İlçe Belediye Başkan Adayları

AKINCILAR: HASAN ŞEN

ALTINYAYLA: NECMETTİN MERMER

DİVRİĞİ: HALİT YAZICI

DOĞANŞAR: NECDET OKTAY KARAMAN

GEMEREK: HAKAN BOZBIYIK

GÖLOVA: İBRAHİM YENİDÜNYA

GÜRÜN: MEHMET AKTAŞ

HAFİK: MİTAT İLHAN

İMRANLI: DURHAN DEMİR

KANGAL: MEHMET ÖZTÜRK

KOYULHİSAR: EYÜP AYIN

SUŞEHRİ: FAZLI YÜKSEL

ŞARKIŞLA: AHMET TURGAY OĞUZ

ULAŞ: İSRAFİL GÖÇGÜN

YILDIZELİ: MUSTAFA ARDA

ZARA: SEYİT AHMET PALA


Tekirdağ İlçe Belediye Başkan Adayları

ÇERKEZKÖY: ALİ ERTEM

ÇORLU: ÖZLEM YEMİŞÇİ

ERGENE: HÜSEYİN BULUT

HAYRABOLU: ŞENER ÇELİKAYAR

KAPAKLI: ÖMER KARADENİZ

MALKARA: SALİH KESKİN

MARMARAEREĞLİSİ: HİKMET ATA

MURATLI: AHMET TÜRKOĞLU

SARAY: İBRAHİM DURAKLI

SÜLEYMANPAŞA: AHMET AYGÜN

ŞARKÖY: HATİP ŞİRAZİ BATI


Trabzon İlçe Belediye Başkan Adayları

AKÇAABAT: ŞEFİK TÜRKMEN

ARAKLI: RECEP ÇEBİ

ARSİN: ERDEM ŞEN

BEŞİKDÜZÜ: ORHAN BIÇAKCIOĞLU

ÇARŞIBAŞI: COŞKUN YILMAZ

ÇAYKARA: HANEFİ TOK

DERNEKPAZARI: MEHMET AŞIK

DÜZKÖY: SALİH BAKAL

HAYRAT: MEHMET NUHOĞLU

KÖPRÜBAŞI: AHMET TEKKE

MAÇKA: KORAY KOÇHAN

OF: SALİM SALİH SARIALİOĞLU

ORTAHİSAR: AHMET METİN GENÇ

SÜRMENE: RAHMİ ÜSTÜN

ŞALPAZARI: FEHMİ CENGİZ

TONYA: OSMAN BEŞEL

VAKFIKEBİR: MUHAMMET BALTA

YOMRA: İBRAHİM SAĞIROĞLU


Tunceli İlçe Belediye Başkan Adayları

ÇEMİŞGEZEK: NECATİ TAYYAR

HOZAT: TESLİM DALKIRAN

MAZGİRT: SÜLEYMAN CANPOLAT

NAZIMİYE: BERTAL ATEŞ

OVACIK: HASAN HÜSEYİN DİZİ

PERTEK: RECAİ VURAL

PÜLÜMÜR: ALİŞAN ASLAN


Yozgat İlçe Belediye Başkan Adayları

AKDAĞMADENİ: SUPHİ DAŞTAN

AYDINCIK: AHMET KOÇAK

BOĞAZLIYAN: HAMDİ ERDAL

ÇANDIR: MUSTAFA ERTAN ÖRGÜN

ÇAYIRALAN: YASİN ŞAHİNER

ÇEKEREK: BEDRETTİN BOZKURT

KADIŞEHRİ: DAVUT KARADAVUT

SARAYKENT: AHMET ÖÇAL

SARIKAYA: ALİ OSMAN ERBİR

SORGUN: AHMET ŞİMŞEK

ŞEFAATLİ: ZEKİ BOZKURT

YENİFAKILI: YALÇIN KARADAVUT

YERKÖY: MEHMET AĞAOĞLU

1- Ankara ilçe belediye başkan adayları:

Akyurt ilçe belediye başkan adayı Gültekin Ayantaş
Altındağ ilçe belediye başkan adayı Veysel Tiryaki
Ayaş ilçe belediye başkan adayı Bülent Taşan
Bala ilçe belediye başkan adayı İbrahim Gürbüz
Beypazarı ilçe belediye başkan adayı Tuncer Kaplan
Çamlıdere ilçe belediye başkan adayı Hazım Caner Can
Çankaya ilçe belediye başkan adayı Barış Aydın
Çubuk ilçe belediye başkan adayı Tuncay Acehan
Elmadağ ilçe belediye başkan adayı Gazi Şahin
Etimesgut ilçe belediye başkan adayı Rıza Gezer
Evren ilçe belediye başkan adayı Abdülkadir Demirci
Gölbaşı ilçe belediye başkan adayı Fatih Duruay
Güdül ilçe belediye başkan adayı Havva Yıldırım
Haymana ilçe belediye başkan adayı Hacı Aysu
Kalecik ilçe belediye başkan adayı Filiz Ulusoy
Kazan ilçe belediye başkan adayı Lokman Ertürk
Keçören ilçe belediye başkan adayı Mustafa Ak
Kızılcıhamam ilçe belediye başkan adayı Muhittin Güney
Mamak ilçe belediye başkan adayı Mesut Akgül
Nallıhan ilçe belediye başkan adayı Mehmet Mete
Polatlı ilçe belediye başkan adayı Yakup Çelik
Pursaklar ilçe belediye başkan adayı Selçuk Çetin
Sincan ilçe belediye başkan adayı Mustafa Tuna
Şereflikoçhisar ilçe belediye başkan adayı Ferda Polat
Yenimahalle ilçe belediye başkan adayı Adem Ceylan
 
2- Bursa ilçe belediye başkan adayları:

Büyükorhan ilçe belediye başkan adayı Hasan Taş  
Gemlik ilçe belediye başkan adayı Refik Yılmaz
Gürsu ilçe belediye başkan adayı Cüneyt Yıldız
Harmancık ilçe belediye başkan adayı Mustafa Çetinkaya
İnegöl ilçe belediye başkan adayı Ali Nur Aktş
İznik ilçe belediye başkan adayı Osman Sargın
Karacabey ilçe belediye başkan adayı Ali Özkan  
Keles ilçe belediye başkan adayı Metin Teke 
Kestel ilçe belediye başkan adayı Yener Acar
Mustafakemalpaşa ilçe belediye başkan adayı Sadi Kurtulan  
Mudanya ilçe belediye başkan adayı Arif Bayrak  
Nilüfer ilçe belediye başkan adayı Mustafa Esgin
Orhaneli ilçe belediye başkan adayı İrfan Tatlıoğlu
Orhangazi ilçe belediye başkan adayı Neşet Çağlayan
Osmangazi ilçe belediye başkan adayı Mustafa Dündar
Yenişehir ilçe belediye başkan adayı Süleyman Çelik
Yıldırım ilçe belediye başkan adayı İsmail Hakkı Edebali
 
3- Denizli ilçe belediye başkan adayları

Acıpayam ilçe belediye başkan adayı Hulusi Şevkan
Babadağ ilçe belediye başkan adayı Salim Demirezen
Baklan ilçe belediye başkan adayı Yusuf Gülsever
Bekilli ilçe belediye başkan adayı Yaşar Halil Yiğit
Beyağaç ilçe belediye başkan adayı Mustafa Akçay
Bozkurt ilçe belediye başkan adayı Ali Kavsara
Buldan ilçe belediye başkan adayı  Ahmet Kırık
Çal ilçe belediye başkan adayı Osman Saruhan
Çameli ilçe belediye başkan adayı Cengiz Arslan
Çardak ilçe belediye başkan adayı Mahmut Öztürk
Çivril ilçe belediye başkan adayı Gürcan Güven
Güney ilçe belediye başkan adayı Halil Ayhan
Honaz ilçe belediye başkan adayı Turgut Devecioğlu
Kale ilçe belediye başkan adayı Erkan Hayla
Merkezefendi ilçe belediye başkan adayı Muhammed Subaşıoğlu
Pamukkale ilçe belediye başkan adayı Hüseyin Gürlesin
Sarayköy ilçe belediye başkan adayı Ahmet Necati Özbaş
Serinhisar ilçe belediye başkan adayı Mehmet Kobaş
Tavas ilçe belediye başkan adayı Turhan Veli Akyol

4- Diyarbakır ilçe belediye başkan adayları:

Bağlar ilçe belediye başkan adayı Alaattin Parlak  
Bismil ilçe belediye başkan adayı Ali İhsan Merdanoğlu
Çermik ilçe belediye başkan adayı Mehmet Akdağ  
Çınar ilçe belediye başkan adayı Mehmet Ali Arzu
Çüngüş ilçe belediye başkan adayı  Zübeyir Arslanca
Dicle ilçe belediye başkan adayı Mehmet Faysal Ensarioğlu
Eğil ilçe belediye başkan adayı Mehmet Karakaş
Ergani ilçe belediye başkan adayı Abbas Hüseyinoğlu
Hani ilçe belediye başkan adayı Mehmet Fatih Kayhan
Hazro ilçe belediye başkan adayı Faruk İncel
Kayapınar ilçe belediye başkan adayı Mehmet Zülküf Güneli
Kocaköy ilçe belediye başkan adayı Mehmet Tahir Kılıç
Kulp ilçe belediye başkan adayı Abdullah Özgen
Lice ilçe belediye başkan adayı Mehmet Sait Demir
Silvan ilçe belediye başkan adayı Garip Gündoğdu
Sur ilçe belediye başkan adayı Abdurrahman Kurt
Yenişehir ilçe belediye başkan adayı Sıbgatullah Seydaoğlu
 
5- Erzurum ilçe belediye başkan adayları

Aşkale ilçe belediye başkan adayı Enver Başaran
Aziziye ilçe belediye başkan adayı Muhammed Cevdet Orhan
Çat ilçe belediye başkan adayı Melik Yaşar
Hınıs ilçe belediye başkan adayı Sebahattin Kızıltaş
Horasan ilçe belediye başkan adayı Abdulhatem Bastem
İspir ilçe belediye başkan adayı Osman Çakır
Karaçoban ilçe belediye başkan adayı Sedat Gümüş
Karayazı ilçe belediye başkan adayı Seyfettin Kırık
Köprüköy ilçe belediye başkan adayı Osman Belli
Narman ilçe belediye başkan adayı Yücel Ahmet İşleyen
Oltu ilçe belediye başkan adayı İbrahim Ziyrek
Olur ilçe belediye başkan adayı Rüstem Polat
Palandöken ilçe belediye başkan adayı Orhan Bulutlar
Pasinler ilçe belediye başkan adayı Ünsal Sertoğlu
Pazaryolu ilçe belediye başkan adayı Recep Kaplan
Şenkaya ilçe belediye başkan adayı Görbil Özcan
Tekman ilçe belediye başkan adayı Müfit Bingöl
Tortum ilçe belediye başkan adayı Hasan Çakmak
Uzundere ilçe belediye başkan adayı MuhammetHalis Özsoy
Yakutiye ilçe belediye başkan adayı Ali Korkut


6- Eskişehir ilçe belediye başkan adayları

Beylikova ilçe belediye başkan adayı Özkan Alp
Çifteler ilçe belediye başkan adayı Metin Özen
Günyüzü ilçe belediye başkan adayı Mehmet Remzi Arayıt
Han ilçe belediye başkan adayı Mustafa Pekak
İnönü ilçe belediye başkan adayı Kadir Bozkurt
Mahmudiye ilçe belediye başkan adayı Ayşe Güney
Mihalıççık ilçe belediye başkan adayı İsmail Uysal
Odunpazarı ilçe belediye başkan adayı Nevzat Önder
Sarıcakaya ilçe belediye başkan adayı Faruk Güler
Seyitgazi ilçe belediye başkan adayı Hasan Kalın
Tepebaşı ilçe belediye başkan adayı Orhan Soydaş
(Alpu, Mihalgazi, Sivrihisar ilçe belediye başkan adayları daha sonra açıklanacak)
 
7- Gaziantep ilçe belediye başkan adayları:

Araban ilçe belediye başkan adayı Mehmet Özdemir
Islahiye ilçe belediye başkan adayı Kemal Vural
Karkamış ilçe belediye başkan adayı Nuh Kocaaslan
Nizip ilçe belediye başkan adayı Hacı Fevzi Akdoğan 
Nurdağı ilçe belediye başkan adayı Mehmet Yıldırır 
Oğuzeli ilçe belediye başkan adayı Süleyman Akgün 
Şahinbey ilçe belediye başkan adayı Mehmet İhsan Tahmazoğlu 
Şehitkamil ilçe belediye başkan adayı M. Rıdvan Fadıloğlu 
Yavuzeli ilçe belediye başkan adayı Mustafa Kemal Sakaroğlu
 
8- Kocaeli ilçe belediye başkan adayları:

İzmit ilçe belediye başkan adayı Nevzat Doğan  
Derince ilçe belediye başkan adayı Ali Haydar Bulut 
Körfez ilçe belediye başkan adayı İsmail Baran 
Başiskele ilçe belediye başkan adayı Hüseyin Ayaz 
Gebze ilçe belediye başkan adayı Adnan Köşker 
Karamürsel ilçe belediye başkan adayı İsmail Yıldırım 
Gölcük ilçe belediye başkan adayı Mehmet Ellibeş 
Darıca ilçe belediye başkan adayı Şükrü Karabacak 
Kartepe ilçe belediye başkan adayı Hüseyin Üzülmez 
Çayırova ilçe belediye başkan adayı Şevki Demirci 
Dilovası ilçe belediye başkan adayı Ali Toltar 
Kandıra ilçe belediye başkan adayı Ünal Köken
 
9- Konya ilçe belediye başkan adayları:

Ahırlı ilçe belediye başkan adayı İsa Akgül
Akören ilçe belediye başkan adayı Muzaffer Tuzlukçu
Akşehir ilçe belediye başkan adayı Salih Akkaya
Altınekin ilçe belediye başkan adayı Ali Poçan
Beyşehir ilçe belediye başkan adayı Murat Özaltun
Bozkır ilçe belediye başkan adayı İbrahim Gün
Cihanbey ilçe belediye başkan adayı Mehmet Kale
Çeltik ilçe belediye başkan adayı Mehmet Ekizoğlu
Çumra ilçe belediye başkan adayı Mehmet Oğuz
Derbent ilçe belediye başkan adayı Hamdi Acar
Derebucak ilçe belediye başkan adayı Ahmet Kısa
Doğanhisar ilçe belediye başkan adayı Ömer Kayhan
Emirgazi ilçe belediye başkan adayı Süleyman Kaygısız
Ereğli ilçe belediye başkan adayı Özkan Özüven
Güneysınır ilçe belediye başkan adayı İsmail Özcan
Hadim ilçe belediye başkan adayı Ahmet Hadimoğlu
Halkapınar ilçe belediye başkan adayı Mesut Önder
Hüyük ilçe belediye başkan adayı Mehmet Şahin
Ilgın  ilçe belediye başkan adayı Halil İbrahim Oral
Kadınhan ilçe belediye başkan adayı Mehmet Nuri Ödük
Karapınar ilçe belediye başkan adayı Mehmet Yaka
Karatay ilçe belediye başkan adayı Mehmet Hançerli
Kulu ilçe belediye başkan adayı Ahmet Yıldız
Meram ilçe belediye başkan adayı Fatma Toru
Sarayönü ilçe belediye başkan adayı Nafiz Solak
Selçuklu ilçe belediye başkan adayı Uğur İbrahim Altay
Seydişehir ilçe belediye başkan adayı Mehmet Tutal
Taşkent ilçe belediye başkan adayı Osman Arı
Tuzlukçu ilçe belediye başkan adayı Mustafa Sak
Yalıhüyük ilçe belediye başkan adayı Hasan Koçer
Yunak ilçe belediye başkan adayı Abdullah Emre Demirhan
 
10- Manisa ilçe belediye başkan adayları:

Ahmetli ilçe belediye başkan adayı Ahmet Alhan
Akhisar ilçe belediye başkan adayı Salih Hızlı
Alaşehir ilçe belediye başkan adayı Adnan Özdişçi
Demirci ilçe belediye başkan adayı Selami Selçuk
Gölmarmara ilçe belediye başkan adayı Kamil Öz
Gördes ilçe belediye başkan adayı Muhammed Akyol
Kırkağaç ilçe belediye başkan adayı Yaşar İsmail Gedüz
Köprübaşı ilçe belediye başkan adayı Zafer Mergen
Kula ilçe belediye başkan adayı Selim Aşkın
Salihli ilçe belediye başkan adayı Hüsnü Tuğrul
Sarıgöl ilçe belediye başkan adayı Ali Aybal
Saruhanlı ilçe belediye başkan adayı Hüseyin Yaralı
Selendi ilçe belediye başkan adayı Muhammed Akcan
Soma ilçe belediye başkan adayı Hasan Ergene
Şehzadeler ilçe belediye başkan adayı Ömer Faruk Çelik
Turgutlu ilçe belediye başkan adayı Mustafa Serhat Orhan
Yunusemre ilçe belediye başkan adayı Mehmet Çerçi
 
11- Malatya ilçe belediye başkan adayları

Akçadağ ilçe belediye başkan adayı Ali Kazgan
Arapgir ilçe belediye başkan adayı Haluk Cömertoğlu
Arguvan ilçe belediye başkan adayı Vahap Doğan
Battalgazi ilçe belediye başkan adayı Selahattin Gürkan
Darende ilçe belediye başkan adayı Süleyman Eser
Doğanşehir ilçe belediye başkan adayı Vahap Küçük
Doğanyol ilçe belediye başkan adayı Recep Gülbey
Hekimhan ilçe belediye başkan adayı Kemal Deniz
Kale ilçe belediye başkan adayı Cemal Akdemir
Kuluncak ilçe belediye başkan adayı Mehmet Boyraz
Pütürge ilçe belediye başkan adayı Mehmet Polat
Yazıhan ilçe belediye başkan adayı Nevzat Öztürk
Yeşilyurt ilçe belediye başkan adayı Hacı Uğur Polat
 
12- Kahramanmaraş ilçe belediye başkan adayları:

Afşin ilçe belediye başkan adayı Mehmet Fatih Güven
Andırın ilçe belediye başkan adayı Baki Tezcan
Çağlayancerit ilçe belediye başkan adayı Üzeyir Kızıleski
Dulkadiroğlu ilçe belediye başkan adayı Nacati Okay
Ekinözü ilçe belediye başkan adayı Nursi Çeleğen
Elbistan ilçe belediye başkan adayı Durmuş Küçük
Göksun ilçe belediye başkan adayı Hüseyin Coşkun Aydın
Nurhak ilçe belediye başkan adayı Ali Uzun
Onikişubat ilçe belediye başkan adayı Hanefi Mahçiçek
Pazarcık ilçe belediye başkan adayı Yakup Hamdi Bozdağ
Türkoğlu ilçe belediye başkan adayı Osman Okumuş
 
13- Kayseri ilçe belediye başkan adayları

Akkışla ilçe belediye başkan adayı  Ali Ergül
Bünyan ilçe belediye başkan adayı Şinasi Gülcüoğlu
Develi ilçe belediye başkan adayı Mehmet Cabbar
Felahiye ilçe belediye başkan adayı Vural Coşkun
Hacılar ilçe belediye başkan adayı Doğar Ekici
İncesu ilçe belediye başkan adayı Zekeriya Karayol
Kocasinan ilçe belediye başkan adayı Mustafa Çelik
Melikgazi ilçe belediye başkan adayı Memduh Büyükkılıç
Özvatan ilçe belediye başkan adayı Nasip Aksoy
Pınarbaşı ilçe belediye başkan adayı Yusuf Kemal Altıparmak
Sarıoğlan ilçe belediye başkan adayı Ali Taştan
Sarız ilçe belediye başkan adayı Ömer Akpınar
Talas ilçe belediye başkan adayı Mustafa Palancıoğlu
Tomarza ilçe belediye başkan adayı Fahrettin Işık
Yahyalı ilçe belediye başkan adayı Esat Öztürk
Yeşilhisar ilçe belediye başkan adayı Abdülkadir Akdeniz

Başkan adayı belirlenen il ve aday isimleri ise şöyle:

Antalya Başkan Adayı: Menderes Türel

Burdur Belediye Başkan Adayı: Sebahattin Akkaya

Isparta Belediye Başkan Adayı: Nuri Uzaktaş

Karaman Belediye Başkan Adayı: Ertuğrul Çalışkan

Kars Belediye Başkan Adayı: Nevzat Bozkuş

Kilis Belediye Başkanı Adayı: Hasan Kara

Osmaniye Belediye Başkan Adayı: Mehmet Gürbüz

Tunceli Belediye Başkan Adayı: Erkan Eroğlu

Uşak Belediye Başkan Adayı: Nurullah Cahan

Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mustafa Savaş

Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Osman Zolan

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Hüseyin Tanrıverdi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Binali Yıldırım

Bayburt Belediye Başkan Adayı: Mete Memiş


Sinop Belediye Başkan Adayı: Hamza İnce

Yalova Belediye Başkan Adayı: Yakup Bilgin Koçal

Kırıkkale Belediye Başkan Adayı: Mehmet Saygılı

Nevşehir Belediye Başkan Adayı: Hasan Ünver

Siirt Belediye Başkan Adayı: Ali İlbaş

Niğde Belediye Başkan Adayı: Faruk Akdoğan

Kırklareli Belediye Başkan Adayı: Selahattin Minsolmaz

Edirne Belediye Başkan Adayı: Ahmet Günşen

Muş Belediye Başkan Adayı: Feyat Asya

Yozgat Belediye Başkan Adayı: Kazım Arslan

Çanakkale Belediye Başkan Adayı: Mehmet Daniş

Çorum Belediye Başkan Adayı: Muzaffer Külcü

Elazığ Belediye Başkan Adayı: Mücahit Yanılmaz

Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mehmet Vejdi Kahraman

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mustafa Yel

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Zeki Toçoğlu

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Ahmet Edip Uğur

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: İbrahim Karaosmanoğlu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Recep Altepe

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Kadir Topbaş

Ardahan Belediye Başkan Adayı: Faruk Köksoy


Iğdır Belediye Başkan Adayı: Mustafa Buluş

Erzincan Belediye Başkan Adayı: Cemalettin Başsoy

Bingöl Belediye Başkan Adayı: Yücel Barakazi

Hakkari Belediye Başkan Adayı: Osman Kızılban

Rize Belediye Başkan Adayı: Reşat Kasap

Bitlis Belediye Başkan Adayı: Fehmi Alaydın

Batman Belediye Başkan Adayı: Mehmet Emin Ekmen

Ağrı Belediye Başkan Adayı: Hasan Arslan

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mehmet Sekmen

Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Osman Nuri Gülaçar

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Yusuf Ziya Yılmaz

Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Sadullah Ergin

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Galip Ensarioğlu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Celalettin Güvenç

Gümüşhane Belediye Başkan adayı: Ercan Çimen

Bartın Belediye Başkan adayı: Seyfettin Kalay

Kırşehir Belediye Başkan adayı: Mevcut belediye başkanı Yaşar Bahçeci

Amasya Belediye Başkan adayı: Mevcut belediye başkanı Cafer Özdemir

Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı: Mevcut belediye başkanı Burhanettin Çoban

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Fatih Mehmet Erkoç

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Harun Karacan

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Mevcut başkan Mehmet Özhaseki

Konya Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Mevcut başkan Tahir Akyürek

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Mevcut başkan Melih Gökçek


Artvin Belediye Başkan adayı: Mehmet Kocatepe

Çankırı Belediye Başkan adayı: İrfan Dinç

Bilecik Belediye Başkan adayı: Selim Yağcı

Karabük Belediye Başkan adayı: Mehmet Ceylan

Bolu Belediye Başkan adayı: Alaattin Yılmaz

Düzce Belediye Başkan adayı: Mehmet Keleş

Kastamonu Belediye Başkan adayı: Tahsin Babaş

Aksaray Belediye Başkan adayı: Haluk Şahin Yazgı

Giresun Belediye Başkan adayı: Yılmaz Can

Şırnak Belediye Başkan adayı: Ahmet Hamdi Yıldırım

Kütahya Belediye Başkan adayı: Kamil Saraçoğlu

Adıyaman Belediye Başkan adayı: Hüsrev Kutlu

Zonguldak Belediye Başkan adayı: Ali Bektaş

Tokat Belediye Başkan adayı: Eyüp Eroğlu

Sivas Belediye Başkan adayı: Sami Aydın

Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Abdullah Torun

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Fatma Şahin

Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Mustafa Sever

Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Ahmet Çakır

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Enver Yılmaz

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Nigde

cengiz vural
14 Aralık 2013 Cumartesi 17:18

Sayın Başbakanım sizinle hep gurur duyuyoruz fakat nigde için ak parti adayınız için bu dogru degil tekrar ****den araştırılmasını istirham ediyoruz dualarımız sizinle yolunuz açık olsun

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

ÇOK OKUNANLAR

KAMU PERSONELİ SINAV İLANLARI

YAZARLAR

ANKET