gaziantep escort gaziantep escort gaziantep escort
Öncekiler Sonrakiler

ÇALIŞMA VE SOSYAL BAKANLIĞI BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ

Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzurum... Çalışma Bölge Müdürlükleri

18 Aralık 2010 Cumartesi 18:40
Çalışma ve Sosyal Bakanlığı Bölge Müdürlükleri

ADANA BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: ADANA, HATAY, İÇEL, OSMANİYE

Adres :Tepebağ Mah. Cemal Gürsel Caddesi 01010 - Adana

Telefon :(0 322) 352 57 22 - 359 91 72

Faks :(0 322) 352 66 36

E-posta : adana@csgb.gov.tr


 

 

 

ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: ANKARA, ÇANKIRI, KASTAMONU, KIRIKKALE

Adres İnönü Bulvarı No: 42 Emek 06500 - Ankara

Telefon (0 312) 215 49 64 - 296 60 00

Faks (0 312) 215 4962

E-posta ankara@csgb.gov.tr


 

 

 

ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: ANTALYA, ISPARTA, BURDUR

Adres Tahıl Pazarı Mah. İsmet Paşa Caddesi No: 47/B 07040 - Antalya

Telefon (0 242) 243 47 70

Faks (0 242) 243 47 71

E-posta antalya@csgb.gov.tr


 

 

 

 

 

AYDIN BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: AYDIN, DENİZLİ, MUĞLA

Adres Veysipaşa Mah. Hükümet Bulvarı No: 4 (Özel İdare Binası) 09100 - Aydın

Telefon (0 256) 225 17 75

Faks (0 256) 225 91 29

E-posta aydin@csgb.gov.tr

 


 

BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: BURSA, BALIKESİR, ÇANAKKALE

Adres Tekke Mescit Mah. Ürün Caddesi No: 9/2 16220 - Bursa

Telefon (0 224) 225 12 01

Faks (0 224) 225 12 02

E-posta bursa@csgb.gov.tr


 

 

 

DİYARBAKIR BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: DİYARBAKIR, MARDİN, SİİRT, ŞIRNAK, BATMAN

Adres Kültür Sarayı Kat: 4 21100 - Diyarbakır

Telefon (0 412) 229 11 96

Faks (0 412) 228 62 12

E-posta: diyarbakir@csgb.gov.tr 


 

 

 

 

EDİRNE BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: EDİRNE, TEKİRDAĞ, KIRKLARELİ

Adres Hükümet Cad. No: 32/1 22020 - Edirne

Telefon (0 284) 225 11 19

Faks (0 284) 212 41 12

E-posta edirne@csgb.gov.tr


 

 

 

 

ELAZIĞ BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

 BAGLI ILLER: ELAZIĞ, BİNGÖL, MUŞ, TUNCELİ

Adres Gazi Caddesi No: 78 23200 - Elazığ

Telefon (0 424) 234 03 27

Faks (0 424) 234 03 87

E-posta elazig@csgb.gov.tr


 

 

 

 

ERZURUM BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: ERZURUM, ERZİNCAN, BAYBURT, IĞDIR, AĞRI, ARDAHAN, KARS

Adres Muratpaşa Mah. İsmetpaşa Caddesi No: 35 25100 - Erzurum

Telefon (0 442) 234 15 51 - 234 15 52

Faks (0 442) 234 83 28

E-posta erzurum@csgb.gov.tr


 

 

 

 

ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: ESKİŞEHİR, BİLECİK

Adres : Arifiye Mah. ikieylül Cad. Ptt Çıkmazı Sokak No:9 Kat:3 Pk.26102 - ESKİŞEHİR

Telefon (0 222) 230 15 28 / 220 84 41

Faks (0 222) 230 13 99

E-posta eskisehir@csgb.gov.tr


 

 

 

 

GAZİANTEP BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: GAZİANTEP, KAHRAMANMARAŞ, ŞANLIURFA, KİLİS

Adres Düğmeci Mah. Eski PTT Sokak No: 25 27400 - Gaziantep

Telefon (0 342) 234 05 88 - 231 11 41

Faks (0 342) 230 37 22

E-posta gaziantep@csgb.gov.tr


 

 

 

 

İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: İSTANBUL, YALOVA

Adres Kırıkçeşme Mah. Atatürk Bulvarı Kendir Sk. SSK Blokları 1. Blok E Kapısı Fatih 34260 - İstanbul

Telefon (0 212) 533 11 52 (5 hat)

Faks (0 212) 533 55 55

E-posta istanbul@csgb.gov.tr


 

 

 

 

İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ  

BAGLI ILLER: İZMİR, MANİSA, UŞAK

Adres Nadir Nadi Cad. No:16 (SSK Başkanlığı Konak Rant Tesisleri B1-B2 Blok) Konak/İzmir

Telefon (0 232) 489 19 96

Faks (0 232) 489 33 73

E-posta izmir@csgb.gov.tr


 

 

 

 

KAYSERİ BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ  

BAGLI ILLER: KAYSERİ, KIRŞEHİR, NEVŞEHİR, YOZGAT

Adres Cumhuriyet Mah. Cenk Sokak No: 3 38040 - Kayseri

Telefon (0 352) 232 16 38 - 231 13 73

Faks (0 352) 222 32 10

E-posta kayseri@csgb.gov.tr


 

 

 

 

KOCAELİ BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: KOCAELİ, SAKARYA, BOLU, DÜZCE

Adres Karabaş Mah. İstiklal Cad. Kaptanlar İşhanı No: 146 Kat: 4 İzmit Kocaeli

Telefon Santral : (0 262) 324 30 16 - 324 30 57 Müdür: ( 0 262 ) 324 30 71

Faks (0 262) 324 33 48

E-posta kocaeli@csgb.gov.tr


 

 

 

KONYA  BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: KONYA, NİĞDE, KARAMAN, AKSARAY

Adres Zafer Meydanı Tahirpaşa Sokak Nur Apt. No: 2 42020 - Konya

Telefon (0 332) 353 99 61 - 353 99 62 - 353 99 63

Faks (0 332) 352 80 21 - 353 32 67

E-posta konya@csgb.gov.tr


 

 

 

 

KÜTAHYA BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ  

BAGLI ILLER: KÜTAHYA, AFYON

Adres Hükümet Binası Kat: 1 43030 - Kütahya

Telefon (0 274) 223 60 87

Faks (0 274) 224 21 94

E-posta kutahya@csgb.gov.tr


 

 

 

 

MALATYA BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: MALATYA, ADIYAMAN

Adres Turgut Temelli Caddesi No: 37 Malatya

Telefon (0 422) 326 10 44 - 323 79 69

Faks (0 422) 324 48 35

E-posta malatya@csgb.gov.tr 


 

 

 

 

SAMSUN BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: SAMSUN, AMASYA, ÇORUM, ORDU, SİNOP

 Adres Kale Mah. Gazi Caddesi Bafra İşhanı 55030 - Samsun

Telefon (0 362) 431 21 66

Faks (0 362) 431 99 76

E-posta samsun@csgb.gov.tr 


 

 

 

 

TRABZON BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: TRABZON, GİRESUN, RİZE, GÜMÜŞHANE, ARTVİN

 Adres Hükümet Binası 61100 - Trabzon

Telefon (0 462) 230 23 58

Faks (0 462) 229 25 98

E-posta trabzon@csgb.gov.tr 


 

 

 

 

VAN BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: VAN, BİTLİS, HAKKARİ

Adres Hükümet Binası A Blok Kat: 4 65100 - Van

Telefon (0 432) 215 61 70

Faks (0 432) 215 61 69

E-posta van@csgb.gov.tr 


 

 

 

 

 

ZONGULDAK BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: ZONGULDAK, BARTIN, KARABÜK

Adres Mithatpaşa Mah. Hayribey Sokak Özel İdare İşhanı 67040 - Zonguldak

Telefon (0 372) 251 12 16

Faks (0 372) 253 53 47

E-posta zonguldak@csgb.gov.tr


 

 

SİVAS BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

BAGLI ILLER: SİVAS, TOKAT

Adres Vilayet Binası B Blok Kat: 3 58030 - Sivas

Telefon (0 346) 222 43 23

Faks (0 346) 222 43 48

E-posta sivas@csgb.gov.tr

KAMU PERSONELİ SINAV İLANLARI

YAZARLAR

ANKET