Öncekiler Sonrakiler

İŞ SINAV İLANI

Roketsan Çeşitli Branşlarda Mühendis ve Teknisyen Alımı Yapıyor

Roketsan Çeşitli Branşlarda Mühendis ve Teknisyen Alımı Yapıyor Roketsan A Ş ye bir çok branşta mühendis ve teknisyen alımı yapılacak

PTT 500 Personel Alıyor

PTT 500 Personel Alıyor Ptt 500 sözleşmeli personel alıyor.

Savunma Sanayii Müsteşarlığı Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Savunma Sanayii Müsteşarlığı Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Savunma Sanayii Müsteşarlığı çeşitli branşlarda 35 sözleşmeli personel alacak.

Tapu ve Kadastro Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Tapu ve Kadastro  Sözleşmeli Personel Alım İlanı Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü çeşitli illerde istihdam edilmek üzere sözleşmeli 54 personel alım ilanı.

Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü Bilişim Personeli Alım İlanı

Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü Bilişim Personeli Alım İlanı Muhasebat Genel Müdürlüğü sözleşmeli 9 bilişim personeli alacak.

Aksaray İl Özel İdaresi İnşaat, Harita ve Maden Mühendisi Alım İlanı

Aksaray İl Özel İdaresi İnşaat, Harita ve Maden Mühendisi Alım İlanı Aksaray İl Özel İdaresi İnşaat, Harita ve Maden Mühendisi ile Harita Teknikeri ve topograf alım ilanı

Adalet Bakanlığı İcra Katibi Alım İlanı

Adalet Bakanlığı İcra Katibi Alım İlanı Adalet Bakanlığı 810 İcra Katibi Alımı için ilana çıktı

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Uzman Yardımcısı Alım İlanı

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Uzman Yardımcısı Alım İlanı Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 50 uzman yardımcısı alacak

Emniyet Sihhı Tesisat Teknisyeni Alım İlanı

Emniyet  Sihhı Tesisat Teknisyeni Alım İlanı Emniyet Genel Müdürlüğü 15 sıhhi tesisat teknisyeni alacak

Emniyet Elektrik Teknisyeni Alım İlanı

Emniyet  Elektrik Teknisyeni Alım İlanı Emniyet Genel Müdürlüğü 15 elektrik teknisyeni alacak.

Emniyet Hizmetli Alım İlanı

Emniyet  Hizmetli Alım İlanı Emniyet Genel Müdürlüğü 25 hizmetli alacak

SGK 400 DENETMEN YARDIMCISI ALACAK

SGK 400 DENETMEN YARDIMCISI ALACAK SGK'ya, 400 Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı alınacak

Ceza ve Tevkifevleri Personel Alım İlanı

Ceza ve Tevkifevleri Personel Alım İlanı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü 204 psikolog, 57 sosyal çalışmacı, 3 veteriner hekim olmak üzere toplam 264 personel alacak. KPSS puan türü ile kadro sayısına göre en yüksek puan alan 5 katı aday sözlü sınava alınacak. Başvurular 26 Aralık ila 4 Ocak tarihleri arasında alınacak.

Enerji Bakanlığı Personel Alım İlanı

Enerji Bakanlığı  Personel Alım İlanı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 50 maden, 25 Jeoloji, 25 harita mezunu olmak üzere toplam 100 sözleşmeli mühendis alacak. Başvurular 10 Ocak 2017'ye kadar devam edecek.

VAKIFBANK PERSONEL ALIM İLANI

VAKIFBANK PERSONEL ALIM İLANI Vakıfbank üniversitelerin çeşitli bölüm mezunlarından müfettiş yardımcısı alımı için ilana çıktı.

ÖZEL HAREKAT POLİS ALIMI TARİH VE SINAV YERLERİ AÇIKLANDI

ÖZEL HAREKAT POLİS ALIMI TARİH VE SINAV YERLERİ AÇIKLANDI Özel Harekat Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere 19.Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Giriş Sınavına Katılacak Adayların Başvuru ve Sınav Yerleri ile Tarihleri Açıklandı

TSE PERSONEL ALIM İLANI

TSE PERSONEL ALIM İLANI TSE Merkez ve Taşra Teşkilatında istihdam edilmek üzere sözlü sınavla aşağıdaki tabloda belirtilen programlardan mezun, 54 TSE Uzman Yardımcısı, 1 Avukat, 6 Tekniker ve 5 Memur olmak üzere toplam 66 personel alınacaktır.

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇEŞİTLİ PERSONEL ALIM İLANI

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇEŞİTLİ PERSONEL ALIM İLANI Karayolları Genel Müdürlüğü İnşaat, İstatistikçi, Jeodezi ve Fotogrametri, Bilgisayar, Maden, Ziraat, Orman Mühendislikleri ve Harita, Elektrik-Elektronik teknikeri kadrolarına personel alımı yapacaktır.

KALKINMA BAKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI

KALKINMA BAKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI Kalkınma Bakanlığına Planlama Uzman Yardımcısı alımı için çıktı.

BDDK PERSONEL ALIM İLANI

BDDK PERSONEL ALIM İLANI Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, "İstatistikçi", " Mimar", "Mühendis", "Teknisyen", "Hemşire", "Arşiv Memuru", "Memur" ve "Sekreter" kadrolarına personel alım ilanı