Öncekiler Sonrakiler

İL İL AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AK Parti'nin aday listesi Yüksek Seçim Kurulu'na gönderildi.

18 Eylül 2015 Cuma 17:12
İL İL AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

Tuğrul Türkeş Ankara ikinci bölgeden, Faruk Çelik, Urfa'dan birinci sıradan, Ali Babacan Ankara 1. Bölge'de, Cemil Çiçek, Ankara 2. Bölge'den, Beşir Atalay Van'dan birinci sıradan aday gösterildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, 550 milletvekili adayının 481'inin erkek, 69'unun kadın aday olduğunu, üç dönemliklerden 24 aday gösterildiğini, 7 Haziran'da milletvekili seçilen, aday gösterilenlerin sayısının 312 olduğunu açıkladı.

 

ADAY SIRA NO

 

SOYAD

ADANA

1

ÖMER

ÇELİK

ADANA

2

NECDET

ÜNÜVAR

ADANA

3

FATMA GÜLDEMET

SARI

ADANA

4

TALİP

KÜÇÜKCAN

ADANA

5

MEHMET ŞÜKRÜ

ERDİNÇ

ADANA

6

TAMER

DAĞLI

ADANA

7

MEHMET

SAĞLAM

ADANA

8

AHMET

ZENBİLCİ

ADANA

9

MÜBERRA

KARA

ADANA

10

HASAN HÜSEYİN

KUŞCU

ADANA

11

HASAN BERZAN

TOPRAK

ADANA

12

ZEKERİYE

YILDIZOĞLU

ADANA

13

MEHMET AKİF

DOSTBİL

ADANA

14

İBRAHİM

DÖLEK

ADIYAMAN

1

AHMET

AYDIN

ADIYAMAN

2

ADNAN

BOYNUKARA

ADIYAMAN

3

İBRAHİM HALİL

FIRAT

ADIYAMAN

4

SALİH

FIRAT

ADIYAMAN

5

YAKUP

TAŞ

AFYONKARAHİSAR

1

VEYSEL

EROĞLU

AFYONKARAHİSAR

2

ALİ

ÖZKAYA

AFYONKARAHİSAR

3

HATİCE DUDU

ÖZKAL

AFYONKARAHİSAR

4

MEHMET

KOCA

AFYONKARAHİSAR

5

CENGİZ

SAĞLAM

AĞRI

1

CESİM

GÖKÇE

AĞRI

2

İSMAİL

OĞUR

AĞRI

3

ERHAN

TENEKECİ

AĞRI

4

ZEYNEL ABİDİN

ÇAKIR

AMASYA

1

MEHMET NACİ

BOSTANCI

AMASYA

2

HALUK

İPEK

AMASYA

3

AVNİ

ERDEMİR

ANKARA -1

1

ALİ

BABACAN

ANKARA -1

2

YALÇIN

AKDOĞAN

ANKARA -1

3

AHMET

GÜNDOĞDU

ANKARA -1

4

ALİ İHSAN

ARSLAN

ANKARA -1

5

JÜLİDE

SARIEROĞLU

ANKARA -1

6

MURAT

ALPARSLAN

ANKARA -1

7

ERTAN

AYDIN

ANKARA -1

8

FATİH

ŞAHİN

ANKARA -1

9

TÜLAY

SELAMOĞLU

ANKARA -1

10

BARIŞ

AYDIN

ANKARA -1

11

ERCAN

KINACI

ANKARA -1

12

FAHRİ

USTA

ANKARA -1

13

DEVLET

ŞANKAZAN

ANKARA -1

14

MEHTAP

TORUNTAY

ANKARA -1

15

HÜSEYİN

ULUSAL

ANKARA -1

16

HAYRİ

ÇAĞIR

ANKARA -1

17

EMİRE

BALKAN

ANKARA -1

18

MEHMET ALİ

CANLI

ANKARA-2

1

CEMİL

ÇİÇEK

ANKARA-2

2

YILDIRIM TUĞRUL

TÜRKEŞ

ANKARA-2

3

EMRULLAH

İŞLER

ANKARA-2

4

AHMET

İYİMAYA

ANKARA-2

5

LÜTFİYE SELVA

ÇAM

ANKARA-2

6

VEDAT

BİLGİN


 

ADAY SIRA NO

 

SOYAD

ANKARA-2

7

AYDIN

ÜNAL

ANKARA-2

8

NEVZAT

CEYLAN

ANKARA-2

9

AYHAN

YILMAZ

ANKARA-2

10

MAHMUT SAMİ

MALLI

ANKARA-2

11

AHMET

BABA

ANKARA-2

12

MURAT

YILDIRIM

ANKARA-2

13

NESLİHAN

CENK

ANKARA-2

14

MEHMET AKİF

KALAYCI

ANTALYA

1

MEVLÜT

ÇAVUŞOĞLU

ANTALYA

2

MUSTAFA

KÖSE

ANTALYA

3

HÜSEYİN

SAMANİ

ANTALYA

4

GÖKCEN

ÖZDOĞAN ENÇ

ANTALYA

5

SENA NUR

ÇELİK

ANTALYA

6

İBRAHİM

AYDIN

ANTALYA

7

ATAY

USLU

ANTALYA

8

İBRAHİM

TÜRKİŞ

ANTALYA

9

IŞILAY

IŞILDAR CAN

ANTALYA

10

HAKKI

BEŞKAZALI

ANTALYA

11

ERCAN

MEKTEPLİOĞLU

ANTALYA

12

İZZET

YILMAZ

ANTALYA

13

MURTAZA

TAMYÜREK

ANTALYA

14

MUSTAFA

AKDENİZ

ARTVİN

1

İSRAFİL

KIŞLA

ARTVİN

2

HAYRETTİN

GÜLBİN

AYDIN

1

MEHMET

ERDEM

AYDIN

2

ABDURRAHMAN

ÖZ

AYDIN

3

MUSTAFA

SAVAŞ

AYDIN

4

ERSİN

ESENLİK

AYDIN

5

METİN

YAVUZ

AYDIN

6

HİLMİ

YILDIRIM

AYDIN

7

HAKAN ÇAĞLAR

ERÜRKER

BALIKESİR

1

MAHMUT

POYRAZLI

BALIKESİR

2

SEMA

KIRCI

BALIKESİR

3

ALİ

AYDINLIOĞLU

BALIKESİR

4

KASIM

BOSTAN

BALIKESİR

5

MUSTAFA

CANBEY

BALIKESİR

6

EMİN MEHMET

KARATAN

BALIKESİR

7

HASAN

DEMİRASLAN

BALIKESİR

8

HASAN

ŞAFAK

BİLECİK

1

HALİL

ELDEMİR

BİLECİK

2

RAMAZAN

KURTULMUŞ

BİNGÖL

1

CEVDET

YILMAZ

BİNGÖL

2

ENVER

FEHMİOĞLU

BİNGÖL

3

YUSUF

COŞKUN

BİTLİS

1

VEDAT

DEMİRÖZ

BİTLİS

2

MEHMET ZEKİ

PEKER

BİTLİS

3

AHMET

ÇELİK

BOLU

1

ALİ

ERCOŞKUN

BOLU

2

FEHMİ

KÜPÇÜ

BOLU

3

FATİH

METİN

BURDUR

1

BAYRAM

ÖZÇELİK

BURDUR

2

REŞAT

PETEK

BURDUR

3

KAMİL

ÖZCAN

BURSA

1

MEHMET

MÜEZZİNOĞLU

BURSA

2

EFKAN

ALA


BURSA

3

EMİNE

YAVUZGÖZGEÇ

BURSA

4

CEMALETTİN KANİ

TORUN

BURSA

5

HÜSEYİN

ŞAHİN

BURSA

6

İSMAİL

AYDIN

BURSA

7

ZEKERİYA

BİRKAN

BURSA

8

HAKAN

ÇAVUŞOĞLU

BURSA

9

BENNUR

KARABURUN

BURSA

10

MUHAMMET MÜFİT

AYDIN

BURSA

11

OSMAN

MESTEN

BURSA

12

MUSTAFA

ESGİN

BURSA

13

AHMET

KILIÇ

BURSA

14

CENNET

CANKILIÇ

BURSA

15

HARUN

AKIN

BURSA

16

BÜLENT

BÜKE

BURSA

17

MURAT

ÇAKIR

BURSA

18

DİNÇER

AKYEL

ÇANAKKALE

1

BÜLENT

TURAN

ÇANAKKALE

2

AYHAN

GİDER

ÇANAKKALE

3

JÜLİDE

İSKENDEROĞLU

ÇANAKKALE

4

MEHMET

ÖZKURNAZ

ÇANKIRI

1

MUHAMMET EMİN

AKBAŞOĞLU

ÇANKIRI

2

HÜSEYİN

FİLİZ

ÇORUM

1

SALİM

USLU

ÇORUM

2

AHMET SAMİ

CEYLAN

ÇORUM

3

LÜTFİYE İLKSEN

CERİTOĞLU KURT

ÇORUM

4

BEKİR

HORUZ

DENİZLİ

1

NİHAT

ZEYBEKCİ

DENİZLİ

2

SEMA

RAMAZANOĞLU

DENİZLİ

3

ŞAHİN

TİN

DENİZLİ

4

CAHİT

ÖZKAN

DENİZLİ

5

OSMAN

YÜCELİŞ

DENİZLİ

6

EMİN

OKKAYA

DENİZLİ

7

MUHAMMED BEKİR

EGE

DİYARBAKIR

1

MEHMET GALİP

ENSARİOĞLU

DİYARBAKIR

2

EBUBEKİR

BAL

DİYARBAKIR

3

YUNUS

MEMİŞ

DİYARBAKIR

4

BERAN

ÇELİK

DİYARBAKIR

5

TAHSİN

ARSLAN

DİYARBAKIR

6

NETİCE

ARSLAN

DİYARBAKIR

7

ŞAFAK

YONTÜRK

DİYARBAKIR

8

ALAATTİN

PARLAK

DİYARBAKIR

9

MEHMET FATİH

KAYHAN

DİYARBAKIR

10

AZİZ ALPER

BİTEN

DİYARBAKIR

11

NEŞET

ÖZDEN

EDİRNE

1

RAFET

SEZEN

EDİRNE

2

MUSTAFA

MERCAN

EDİRNE

3

FAHRETTİN

SAVCI

ELAZIĞ

1

TAHİR

ÖZTÜRK

ELAZIĞ

2

METİN

BULUT

ELAZIĞ

3

ÖMER

SERDAR

ELAZIĞ

4

EJDER

AÇIKKAPI

ERZİNCAN

1

SEBAHATTİN

KARAKELLE

ERZİNCAN

2

SERKAN

BAYRAM

ERZURUM

1

RECEP

AKDAĞ

ERZURUM

2

MUSTAFA

ILICALI


ERZURUM

3

ZEHRA

TAŞKESENLİOĞLU

ERZURUM

4

İBRAHİM

AYDEMİR

ERZURUM

5

ORHAN

DELİGÖZ

ERZURUM

6

AHMET

YAPTIRMIŞ

ESKİŞEHİR

1

NABİ

AVCI

ESKİŞEHİR

2

HARUN

KARACAN

ESKİŞEHİR

3

EMİNE NUR

GÜNAY

ESKİŞEHİR

4

YETKİN

TETİK

ESKİŞEHİR

5

ALİ

DEMİREL

ESKİŞEHİR

6

YILMAZ

ALTIN

GAZİANTEP

1

MEHMET

ŞİMŞEK

GAZİANTEP

2

ABDULHAMİT

GÜL

GAZİANTEP

3

AHMET

UZER

GAZİANTEP

4

ŞAMİL

TAYYAR

GAZİANTEP

5

CANAN

CANDEMİR ÇELİK

GAZİANTEP

6

ABDULLAH NEJAT

KOÇER

GAZİANTEP

7

ABDULKADİR

YÜKSEL

GAZİANTEP

8

MEHMET

ERDOĞAN

GAZİANTEP

9

ALİ

ŞAHİN

GAZİANTEP

10

FİKRET MURAT

TURAL

GAZİANTEP

11

MUHAMMED HAKAN

TANRIÖVER

GAZİANTEP

12

SELAMİ

YETKİNŞEKERCİ

GİRESUN

1

NURETTİN

CANİKLİ

GİRESUN

2

CEMAL

ÖZTÜRK

GİRESUN

3

SABRİ

ÖZTÜRK

GİRESUN

4

ADEM

TATLI

GÜMÜŞHANE

1

HACI OSMAN

AKGÜL

GÜMÜŞHANE

2

CİHAN

PEKTAŞ

HAKKARİ

1

AHMET

BUDAK

HAKKARİ

2

EMRULLAH

GÜR

HAKKARİ

3

ABDULMECİT

TARHAN

HATAY

1

ADEM

YEŞİLDAL

HATAY

2

ORHAN

KARASAYAR

HATAY

3

MEHMET

ÖNTÜRK

HATAY

4

FEVZİ

ŞANVERDİ

HATAY

5

HACI BAYRAM

TÜRKOĞLU

HATAY

6

FİLİZ

ÖZÇÖREKÇİ

HATAY

7

İBRAHİM NACİ

YAPAR

HATAY

8

MEHMET

HACIOĞLU

HATAY

9

CANAN

KAHRAMAN

HATAY

10

AHMET

DEMİRTAŞ

ISPARTA

1

SÜREYYA SADİ

BİLGİÇ

ISPARTA

2

SAİT

YÜCE

ISPARTA

3

HAYDAR KEMAL

KURT

ISPARTA

4

GÜLSÜM

TUNÇBİLEK

MERSİN

1

LÜTFİ

ELVAN

MERSİN

2

YILMAZ

TEZCAN

MERSİN

3

ALİ CUMHUR

TAŞKIN

MERSİN

4

HACI

ÖZKAN

MERSİN

5

ZEYNEP

GÜL YILMAZ

MERSİN

6

ALPASLAN

GÜRGENÇ

MERSİN

7

HALİT

ÇORTUL

MERSİN

8

TANER

BOZ

MERSİN

9

NAFİZ

DENİZ

MERSİN

10

KORAL

PARÇA


 

ADAY SIRA NO

 

SOYAD

MERSİN

11

ADEM ALİ

KESKİN

İSTANBUL-1

1

İSMAİL

KAHRAMAN

İSTANBUL-1

2

MUSTAFA

ATAŞ

İSTANBUL-1

3

MİHRİMAH BELMA

SATIR

İSTANBUL-1

4

EROL

KAYA

İSTANBUL-1

5

AHMET BERAT

ÇONKAR

İSTANBUL-1

6

BERAT

ALBAYRAK

İSTANBUL-1

7

İSMET

UÇMA

İSTANBUL-1

8

METİN

KÜLÜNK

İSTANBUL-1

9

RAVZA

KAVAKCI KAN

İSTANBUL-1

10

AZMİ

EKİNCİ

İSTANBUL-1

11

OSMAN

BOYRAZ

İSTANBUL-1

12

HASAN

TURAN

İSTANBUL-1

13

HASAN

SERT

İSTANBUL-1

14

MEHMET ALİ

PULCU

İSTANBUL-1

15

HURŞİT

YILDIRIM

İSTANBUL-1

16

HULUSİ

ŞENTÜRK

İSTANBUL-1

17

ORHAN

BİRDAL

İSTANBUL-1

18

ŞEBNEM

KOCAKELÇİ

İSTANBUL-1

19

HAKKI

ŞANLI

İSTANBUL-1

20

ERDAL

YILMAZ

İSTANBUL-1

21

AYŞE

KARTAL

İSTANBUL-1

22

MUSTAFA

DEMİRAL

İSTANBUL-1

23

MUSTAFA

ÖZMEN

İSTANBUL-1

24

HACER

AKTÜRK

İSTANBUL-1

25

ALİM

ERDEMİR

İSTANBUL-1

26

COŞKUN

KOÇ

İSTANBUL-1

27

HASAN

EKMEN

İSTANBUL-1

28

AYSER

SOY

İSTANBUL-1

29

MUHAMMET ALİ

KUMRU

İSTANBUL-1

30

MEHMET

HÜSREV

İSTANBUL-1

31

RAMAZAN

BULUM

İSTANBUL-2

1

HAYATİ

YAZICI

İSTANBUL-2

2

VOLKAN

BOZKIR

İSTANBUL-2

3

BURHAN

KUZU

İSTANBUL-2

4

AYŞE NUR

BAHÇEKAPILI

İSTANBUL-2

5

FATMA BETÜL

SAYAN KAYA

İSTANBUL-2

6

EKREM

ERDEM

İSTANBUL-2

7

AZİZ

BABUŞCU

İSTANBUL-2

8

DURMUŞ ALİ

SARIKAYA

İSTANBUL-2

9

ŞİRİN

ÜNAL

İSTANBUL-2

10

FATMA

BENLİ

İSTANBUL-2

11

HÜSEYİN

BÜRGE

İSTANBUL-2

12

HAYDAR ALİ

YILDIZ

İSTANBUL-2

13

AHMET HAMDİ

ÇAMLI

İSTANBUL-2

14

MARKAR

ESEYAN

İSTANBUL-2

15

OKTAY

SARAL

İSTANBUL-2

16

CEMAL

VANLIOĞLU

İSTANBUL-2

17

AYŞEGÜL ESRA

ATİK

İSTANBUL-2

18

PERİHAN

TOĞAY

İSTANBUL-2

19

EROL

ADAYILMAZ

İSTANBUL-2

20

YAVUZ

DEĞİRMENCİ

İSTANBUL-2

21

GÜLVER

ERDEM

İSTANBUL-2

22

MEHMET AKİF

KÖSE

İSTANBUL-2

23

ÖMER FARUK

AYDEMİR


ii           !aday sıra no tad isoyad

 

İSTANBUL-2

24

BUĞRA

BABUR

İSTANBUL-2

25

MAHMUT

BAYAT

İSTANBUL-2

26

EMRE

ETE

İSTANBUL-3

1

MEHMET MEHDİ

EKER

İSTANBUL-3

2

MUSTAFA

ŞENTOP

İSTANBUL-3

3

MEHMET DOĞAN

KUBAT

İSTANBUL-3

4

SERAP

YAŞAR

İSTANBUL-3

5

FEYZULLAH

KIYIKLIK

İSTANBUL-3

6

MEHMET

MUŞ

İSTANBUL-3

7

NUREDDİN

NEBATİ

İSTANBUL-3

8

MEHMET

METİNER

İSTANBUL-3

9

HARUN

KARACA

İSTANBUL-3

10

TÜLAY

KAYNARCA

İSTANBUL-3

11

MUSTAFA

YENEROĞLU

İSTANBUL-3

12

ERKAN

KANDEMİR

İSTANBUL-3

13

HALİS

DALKILIÇ

İSTANBUL-3

14

MÜRTEZA

ZENGİN

İSTANBUL-3

15

YILDIZ

SEFERİNOĞLU

İSTANBUL-3

16

ABDULLAH

BAŞCI

İSTANBUL-3

17

YUNUS

ERGÜNE

İSTANBUL-3

18

TÜLİN

MAZLUMOĞLU KESTAN

İSTANBUL-3

19

AHMET

AYDIN

İSTANBUL-3

20

HATİCE KÜBRA

ÖZTÜRK

İSTANBUL-3

21

ABDULLAH

SADIKSOY

İSTANBUL-3

22

MÜZEMMİL

HEVADPAL

İSTANBUL-3

23

RESUL

KURT

İSTANBUL-3

24

YEŞİL

AYTULUM TURUT

İSTANBUL-3

25

ZEKİYE

ÇAPAN

İSTANBUL-3

26

MURAT

ÇELİK

İSTANBUL-3

27

MEMET EMİN

ERTEKİN

İSTANBUL-3

28

HASENE

ÇAPAR

İSTANBUL-3

29

HAŞİM

TAŞKIRAN

İSTANBUL-3

30

YASİN

ZÜLBAHAROĞLU

İSTANBUL-3

31

HÜSEYİN

KOYUNCU

İZMİR-1

1

BİNALİ

YILDIRIM

İZMİR-1

2

MAHMUT ATİLLA

KAYA

İZMİR-1

3

HÜSEYİN

KOCABIYIK

İZMİR-1

4

NECİP

KALKAN

İZMİR-1

5

CEMAL

BEKLE

İZMİR-1

6

AYŞE

ENGÜR

İZMİR-1

7

FEVZİ

BAYRAM

İZMİR-1

8

MAKSUT

KARAOSMAN

İZMİR-1

9

MEHMET

İLKBAHAR

İZMİR-1

10

GÜRBÜZ

AKBULUT

İZMİR-1

11

ZERRİN

KARA

İZMİR-1

12

AHMET

EROĞLU

İZMİR-1

13

ENES

UZUNLAR

İZMİR-2

1

FATMA SENİHA NÜKHET

HOTAR

İZMİR-2

2

MUSTAFA İBRAHİM

TURHAN

İZMİR-2

3

HAMZA

DAĞ

İZMİR-2

4

KEREM ALİ

SÜREKLİ

İZMİR-2

5

NESRİN

ULEMA

İZMİR-2

6

TANSU

KAYA

İZMİR-2

7

BİLAL

KIRKPINAR

İZMİR-2

8

ALİ SEDAT

ŞENBAŞ


İZMİR-2

9

MELTEM

ERGİN

İZMİR-2

10

VEYSEL

GÜLDOĞAN

İZMİR-2

11

EMİN SEFA

KAYACAN

İZMİR-2

12

HALE

YILDIZ

İZMİR-2

13

CEMAL

BAHÇIVAN

KARS

1

AHMET

ARSLAN

KARS

2

YUSUF SELAHATTİN

BEYRİBEY

KARS

3

SUAT

ÖGEL

KASTAMONU

1

HAKKI

KÖYLÜ

KASTAMONU

2

METİN

ÇELİK

KASTAMONU

3

MURAT

DEMİR

KAYSERİ

1

MEHMET

ÖZHASEKİ

KAYSERİ

2

TANER

YILDIZ

KAYSERİ

3

MUSTAFA

ELİTAŞ

KAYSERİ

4

İSMAİL

TAMER

KAYSERİ

5

HÜLYA

NERGİS

KAYSERİ

6

İSMAİL EMRAH

KARAYEL

KAYSERİ

7

SAMİ

DEDEOĞLU

KAYSERİ

8

AVŞAR

ASLAN

KAYSERİ

9

KADİR CAN

GÖKALP

KIRKLARELİ

1

SELAHATTİN

MİNSOLMAZ

KIRKLARELİ

2

TURHAN

ALTINTEL

KIRKLARELİ

3

AYTAÇ

AKSOY

KIRŞEHİR

1

SALİH

ÇETİNKAYA

KIRŞEHİR

2

MİKAİL

ARSLAN

KOCAELİ

1

FİKRİ

IŞIK

KOCAELİ

2

RADİYE SEZER

KATIRCIOĞLU

KOCAELİ

3

ZEKİ

AYGÜN

KOCAELİ

4

İLYAS

ŞEKER

KOCAELİ

5

MEHMET AKİF

YILMAZ

KOCAELİ

6

SAMİ

ÇAKIR

KOCAELİ

7

CEMİL

YAMAN

KOCAELİ

8

AYŞE MÜGE

OLŞEN

KOCAELİ

9

HALİT

ÇOKAN

KOCAELİ

10

ERKAN

AKSOY

KOCAELİ

11

ŞENER

İNCE

KONYA

1

AHMET

DAVUTOĞLU

KONYA

2

MUSTAFA

BALOĞLU

KONYA

3

HÜSNÜYE

ERDOĞAN

KONYA

4

AHMET

SORGUN

KONYA

5

ZİYA

ALTUNYALDIZ

KONYA

6

MUHAMMET UĞUR

KALELİ

KONYA

7

LEYLA

ŞAHİN USTA

KONYA

8

MEHMET

BABAOĞLU

KONYA

9

ABDULLAH

AĞRALI

KONYA

10

HALİL

ETYEMEZ

KONYA

11

HACI AHMET

ÖZDEMİR

KONYA

12

ÖMER

ÜNAL

KONYA

13

MUSTAFA

EFE

KONYA

14

AHMET

ÖZDOĞAN

KÜTAHYA

1

MUSTAFA ŞÜKRÜ

NAZLI

KÜTAHYA

2

VURAL

KAVUNCU

KÜTAHYA

3

İSHAK

GAZEL

KÜTAHYA

4

AHMET

TAN

MALATYA

1

ÖZNUR

ÇALIK


 

ADAY SIRA NO

 

SOYAD

MALATYA

2

TAHA

ÖZHAN

MALATYA

3

MUSTAFA

ŞAHİN

MALATYA

4

NURETTİN

YAŞAR

MALATYA

5

BÜLENT

TÜFENKCİ

MALATYA

6

UFUK

ÖNALAN

MANİSA

1

SELÇUK

ÖZDAĞ

MANİSA

2

RECAİ

BERBER

MANİSA

3

UĞUR

AYDEMİR

MANİSA

4

MURAT

BAYBATUR

MANİSA

5

İSMAİL

BİLEN

MANİSA

6

GÜZİDE

İÇEN KASAP

MANİSA

7

ERGÜN

KARAOĞLU

MANİSA

8

OZAN

ERDEM

MANİSA

9

NEVZAT

BÜKÜM

KAHRAMANMARAŞ

1

MAHİR

ÜNAL

KAHRAMANMARAŞ

2

VEYSİ

KAYNAK

KAHRAMANMARAŞ

3

NURSEL

REYHANLIOĞLU

KAHRAMANMARAŞ

4

CELALETTİN

GÜVENÇ

KAHRAMANMARAŞ

5

MEHMET UĞUR

DİLİPAK

KAHRAMANMARAŞ

6

MEHMET İLKER

ÇİTİL

KAHRAMANMARAŞ

7

İMRAN

KILIÇ

KAHRAMANMARAŞ

8

OĞUZKAN

GÜZEL

MARDİN

1

ORHAN

MİROĞLU

MARDİN

2

SÜLEYMAN

BÖLÜNMEZ

MARDİN

3

SÜLEYMAN

ÇELİK

MARDİN

4

ABDULLAH

ERİN

MARDİN

5

VEYSİ

KAYA

MARDİN

6

AHMET

KAYA

MUĞLA

1

HASAN

ÖZYER

MUĞLA

2

NİHAT

ÖZTÜRK

MUĞLA

3

ELVAN

GÖÇER

MUĞLA

4

MUHİTTİN

KAYABAŞI

MUĞLA

5

MEHMET

TİRE

MUĞLA

6

İSMAİL

 

MUŞ

1

MEHMET EMİN

ŞİMŞEK

MUŞ

2

ABDULSELAM

ER

MUŞ

3

MEDENİ

ÇAĞLAR

NEVŞEHİR

1

MUSTAFA

AÇIKGÖZ

NEVŞEHİR

2

MURAT

GÖKTÜRK

NEVŞEHİR

3

EBUBEKİR

GİZLİGİDER

NİĞDE

1

ALPASLAN

KAVAKLIOĞLU

NİĞDE

2

ERDOĞAN

ÖZEGEN

NİĞDE

3

YAŞAR

ATAÇ

ORDU

1

NUMAN

KURTULMUŞ

ORDU

2

OKTAY

ÇANAK

ORDU

3

METİN

GÜNDOĞDU

ORDU

4

ERGÜN

TAŞCI

ORDU

5

MEHMET

KARA

RİZE

1

HASAN

KARAL

RİZE

2

HİKMET

AYAR

RİZE

3

OSMAN AŞKIN

BAK

SAKARYA

1

AYHAN SEFER

ÜSTÜN

SAKARYA

2

ŞABAN

DİŞLİ

SAKARYA

3

MUSTAFA

İSEN

SAKARYA

4

ALİ İHSAN

YAVUZ


 

ADAY SIRA NO

 

SOYAD

SAKARYA

5

RECEP

UNCUOĞLU

SAKARYA

6

NURAY

SAĞIROĞLU

SAKARYA

7

RECEP

HACIEYÜPOĞLU

SAMSUN

1

AKİF ÇAĞATAY

KILIÇ

SAMSUN

2

ÇİĞDEM

KARAASLAN

SAMSUN

3

AHMET

DEMİRCAN

SAMSUN

4

FUAT

KÖKTAŞ

SAMSUN

5

HASAN BASRİ

KURT

SAMSUN

6

ORHAN

KIRCALI

SAMSUN

7

YILMAZ

HOCAOĞLU

SAMSUN

8

HÜSEYİN AVNİ

ÇATAL

SAMSUN

9

ADEM

TUNCER

SİİRT

1

YASİN

AKTAY

SİİRT

2

FEYZİ

SEVGİLİ

SİİRT

3

LOKMAN

ÖZCAN

SİNOP

1

NAZIM

MAVİŞ

SİNOP

2

CENGİZ

TOKMAK

SİVAS

1

İSMET

YILMAZ

SİVAS

2

HİLMİ

BİLGİN

SİVAS

3

SELİM

DURSUN

SİVAS

4

MEHMET HABİB

SOLUK

SİVAS

5

HAKAN

AKKAŞ

TEKİRDAĞ

1

MUSTAFA

YEL

TEKİRDAĞ

2

AYŞE

DOĞAN

TEKİRDAĞ

3

METİN

AKGÜN

TEKİRDAĞ

4

ALİ

GÜMÜŞ

TEKİRDAĞ

5

ÖMER

KARADENİZ

TEKİRDAĞ

6

ADNAN

ARGAN

TOKAT

1

COŞKUN

ÇAKIR

TOKAT

2

ZEYİD

ASLAN

TOKAT

3

CELİL

GÖÇER

TOKAT

4

YUSUF

BEYAZIT

TOKAT

5

MUSTAFA

ARSLAN

TRABZON

1

SÜLEYMAN

SOYLU

TRABZON

2

MUHAMMET

BALTA

TRABZON

3

AYŞE SULA

KÖSEOĞLU

TRABZON

4

ADNAN

GÜNNAR

TRABZON

5

SALİH

CORA

TRABZON

6

ERGİN

AYDIN

TUNCELİ

1

METİN LEVENT

YILDIZ

TUNCELİ

2

ALİ ULVİ

SEYREK

ŞANLIURFA

1

FARUK

ÇELİK

ŞANLIURFA

2

MEHMET KASIM

GÜLPINAR

ŞANLIURFA

3

HALİL

ÖZCAN

ŞANLIURFA

4

AHMET EŞREF

FAKIBABA

ŞANLIURFA

5

MEHMET ALİ

CEVHERİ

ŞANLIURFA

6

MEHMET

AKYÜREK

ŞANLIURFA

7

İBRAHİM HALİL

YILDIZ

ŞANLIURFA

8

MAHMUT

KAÇAR

ŞANLIURFA

9

KEMALETTİN

YILMAZTEKİN

ŞANLIURFA

10

ABDURRAHMAN NÜVİT

YETKİN

ŞANLIURFA

11

MEHMET FATİH

AKSOY

ŞANLIURFA

12

MEHMET

ARKAN

UŞAK

1

MEHMET

ALTAY

UŞAK

2

ALİM

TUNÇ


 

ADAY SIRA NO

 

SOYAD

UŞAK

3

HÜSEYİN

KESKİN

VAN

1

BEŞİR

ATALAY

VAN

2

BURHAN

KAYATÜRK

VAN

3

VAHDETTİN

İNCE

VAN

4

FATİH

ÇİFTCİ

VAN

5

KAYHAN

TÜRKMENOĞLU

VAN

6

EBUBEKİR

KAÇMAZ

VAN

7

FARUK

ALPASLAN

VAN

8

FERMAN

YILDIRIM

YOZGAT

1

BEKİR

BOZDAĞ

YOZGAT

2

ABDULKADİR

AKGÜL

YOZGAT

3

ERTUĞRUL

SOYSAL

YOZGAT

4

YUSUF

BAŞER

ZONGULDAK

1

HÜSEYİN

ÖZBAKIR

ZONGULDAK

2

FARUK

ÇATUROĞLU

ZONGULDAK

3

ÖZCAN

ULUPINAR

ZONGULDAK

4

AKIN

KAYMAK

ZONGULDAK

5

AYTEKİN

KAZANCI

AKSARAY

1

İLKNUR

İNCEÖZ

AKSARAY

2

CENGİZ

AYDOĞDU

AKSARAY

3

MUSTAFA

SERDENGEÇTİ

BAYBURT

1

NACİ

AĞBAL

BAYBURT

2

ŞAHAP

KAVCIOĞLU

KARAMAN

1

RECEP

KONUK

KARAMAN

2

RECEP

ŞEKER

KIRIKKALE

1

RAMAZAN

CAN

KIRIKKALE

2

ABDULLAH

ÖZTÜRK

KIRIKKALE

3

MEHMET

DEMİR

BATMAN

1

ATAULLAH

HAMİDİ

BATMAN

2

ZİVER

ÖZDEMİR

BATMAN

3

MURAT

ÇİÇEK

BATMAN

4

ADİLE

GÜRBÜZ

ŞIRNAK

1

ARSLAN

TATAR

ŞIRNAK

2

ÖMER

DEMİR

ŞIRNAK

3

CİHAN

GÜVEN

ŞIRNAK

4

SEYHAN

AKI

BARTIN

1

YILMAZ

TUNÇ

BARTIN

2

AHMET

BENSİZ

ARDAHAN

1

ORHAN

ATALAY

ARDAHAN

2

YUNUS

BAYDAR

IĞDIR

1

NURETTİN

ARAS

IĞDIR

2

MUSTAFA

BULUŞ

YALOVA

1

FİKRİ

DEMİREL

YALOVA

2

İLKER

KARBUZ

KARABÜK

1

MEHMET ALİ

ŞAHİN

KARABÜK

2

BURHANETTİN

UYSAL

KİLİS

1

REŞİT

POLAT

KİLİS

2

MUSTAFA HİLMİ

DÜLGER

OSMANİYE

1

SUAT

ÖNAL

OSMANİYE

2

MÜCAHİT

DURMUŞOĞLU

OSMANİYE

3

MEHMET REMZİ

COŞKUN

OSMANİYE

4

ABDULLAH

BELET

DÜZCE

1

FARUK

ÖZLÜ

DÜZCE

2

FEVAİ

ARSLAN

DÜZCE

3

AYŞE

KEŞİR

 

ÇOK OKUNANLAR

KAMU PERSONELİ SINAV İLANLARI

YAZARLAR

ANKET