Öncekiler Sonrakiler

İL İL CHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında dün toplanan Parti Meclisi 1 Kasım Milletvekili listelerine son şeklini verdi. YSK’ya teslim edilen listelerde, 7 Haziran Genel Seçimlerinde milletvekili seçilen 131 ismin 128’i yerlerini korudu.

18 Eylül 2015 Cuma 16:34
İL İL CHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

Basın İş Eski Genel Başkanı ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya ve Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Seyhan Erdoğdu CHP’nin milletvekili listelerinde öne çıkan yeni isimler oldu. 

Akkaya, İstanbul 1’inci bölge 11’inci sıradan, Erdoğdu İstanbul 3’üncü Bölge 10’uncu sıradan milletvekili adayı gösterildi.

Erdoğdu’nun seçim bölgesinde kadınlar lehine bir başka değişiklik de Sibel Özdemir için gerçekleşti. 7 Haziran seçimlerinde 10’uncu sırada yer alan Sibel Özdemir kontenjan adaya ayrılan 9’uncu sıraya yükseltildi.

CHP’nin akademisyen kökenli adayları arasında yer alan Prof. Dr. Kenan Köymen Rize’de ilk sırayı aldı; Köymen akademik çalışmalarını uzun süre ABD’de sürdürmüştü. Köymen’in ardından Çetin Keçeli ve Ali Şahinler listeye girdi.

Bolu’da ise bir diğer akademisyen Mehmet Burak Cop 3’üncü sıradan 2’inci sıraya getirildi.

Gazeteci Naci Sapan Diyarbakır 1’inci sıra, uzun süredir CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun danışman kadrosunda bulunan Doç. Dr. Fatih Gürsul Elazığ 1’inci sıra milletvekili adayı oldu. 

Van’da ilk sırayı Cemal Şen, Kahramanmaraş’ta ilk sırayı RTÜK eski üyesi- Gazeteci Ali Öztunç aldı. 

Eski Milletvekillerinden merhum Mevlüt Aslanoğlu’nun oğlu Eren Arslanoğlu Malatya 2’inci sıra milletvekili adayı gösterildi. Şanlıurfa’da ise ilk sıra eski parlamenter Mehmet Vedat Melik’in oldu.

Parti Meclisi üyesi ve Alevi Bektaşi Federasyonu Başkanlarından Fevzi Gümüş İstanbul 3 Bölge 11’inci sıradan milletvekili adayı oldu. Alevi Bektaşi Federasyonu Başkanlarından Ali Balkız ise Ankara 8’inci sıradan aday gösterildi. Kayseri’de İbrahim Bahçecioğlu ikinci sıra adayı oldu.

CHP milletvekili aday listelerine ilişkin sayısal veriler ise şöyle: 

425 Erkek/ 125 kadın Aday
13 İlkokul/ 11 Ortaokul/ 79 Lise/ 447 Üniversite 
28 Genç Aday

14 Seçim Bölgesi’nde Kadın Adaylar ilk sırada

 

 İl Adi

Bölgesi

SıraNo

Adı

Soyadı

 

ADANA

1

ELİF DOĞAN

TÜRKMEN

 

ADANA

2

ZÜLFİKAR İNÖNÜ

TÜMER

 

ADANA

3

İBRAHİM

ÖZDİŞ

 

ADANA

4

AYDIN

USLUPEHLİVAN

 

ADANA

5

BURHANETTİN

BULUT

 

ADANA

6

MÜZEYYEN

ŞEVKİN

 

ADANA

7

ORHAN

TOKLU

 

ADANA

8

NESRİN

GÖÇHAN

 

ADANA

9

KEMAL

DERİN

 

ADANA

10

RUKİYE

ÇİNKILIÇ

 

ADANA

11

YÜKSEL

KARAASLAN

 

ADANA

12

GÜLCAN

ABALI

 

ADANA

13

İBRAHİM

DEMİR

 

ADANA

14

ETEM

TOK

 

ADIYAMAN

1

SIDDIK

ŞAHİN

 

ADIYAMAN

2

FATMA

ULUBEY

 

ADIYAMAN

3

DENİZ

ÇAKMAK

 

ADIYAMAN

4

MUSTAFA HAKKAN

KILINÇ

 

ADIYAMAN

5

ZEYNEP

SAYA

 

AFYONKARAHİSAR

1

BURCU

KÖKSAL

 

AFYONKARAHİSAR

2

HATİCE

GÖK

 

AFYONKARAHİSAR

3

BEKİR

KASAP

 

AFYONKARAHİSAR

4

İSMAHAN

NERGİZ

 

AFYONKARAHİSAR

5

ADNAN

ÇELİK

 

AĞRI

1

KAZIM

GÜZEL

 

AĞRI

2

ERKAN

SAYAN

 

AĞRI

3

MEHMET SIDDIK

YEL

 

AĞRI

4

KASIM

ASLAN

 

AKSARAY

1

İSMAİL HAKKI

AÇIKALIN

 

AKSARAY

2

MERAL

KOÇAR

 

AKSARAY

3

HASAN ALİ

ELİBOL

 

AMASYA

1

MUSTAFA

TUNCER

 

AMASYA

2

HASAN

ACAR

 

AMASYA

3

ARİFE SERPİL

SARAÇOĞLU

 

ANKARA

1.Bölge

1

AYŞE GÜLSÜN

BİLGEHAN

 

ANKARA

1.Bölge

2

NECATİ

YILMAZ

 

ANKARA

1.Bölge

3

TEKİN

BİNGÖL

 

ANKARA

1.Bölge

4

AYLİN

NAZLIAKA

 

ANKARA

1.Bölge

5

LEVENT

GÖK

 

ANKARA

1.Bölge

6

ALİ HAYDAR

HAKVERDİ

 

ANKARA

1.Bölge

7

BÜLENT

KUŞOĞLU

 

ANKARA

1.Bölge

8

ALİ

BALKIZ

 

ANKARA

1.Bölge

9

GAMZE

TAŞCIER

 

ANKARA

1.Bölge

10

MEHMET HADİMİ

YAKUPOĞLU

 

ANKARA

1.Bölge

11

SELAHATTİN

EMRE

 

ANKARA

1.Bölge

12

SEMA

AKSOY

 

ANKARA

1.Bölge

13

FARUK

ÖZDEMİR

 

ANKARA

1.Bölge

14

ERDOĞAN

KILIÇ

 

ANKARA

1.Bölge

15

TURHAN

İÇLİ

 

ANKARA

1.Bölge

16

SEZGİN

KAYA

 

ANKARA

1.Bölge

17

AHMET ERSEN

ÖZSOY

 

ANKARA

1.Bölge

18

MURATCAN

IŞILDAK

 

ANKARA

2.Bölge

1

ŞENAL

SARIHAN

 

ANKARA

2.Bölge

2

MURAT

EMİR

 

ANKARA

2.Bölge

3

AHMET HALUK

KOÇ

 

ANKARA

2.Bölge

4

NİHAT

YEŞİL

 

ANKARA

2.Bölge

5

ALİ RIZA

ERBAY

 

ANKARA

2.Bölge

6

CELALETTİN

KOÇ

 

ANKARA

2.Bölge

7

SEMRA

DİNÇER

 

ANKARA

2.Bölge

8

BARIŞ OZAN

VURAL

 

ANKARA

2.Bölge

9

ALİ

YILMAZ

 

ANKARA

2.Bölge

10

SELMA

ERGEN

 

ANKARA

2.Bölge

11

ABİDİN

ŞAHİN

 

ANKARA

2.Bölge

12

EMRE

AYDIN

 

ANKARA

2.Bölge

13

CANAN

GÜLLÜ

 

ANKARA

2.Bölge

14

EROL

BEKTAŞ

 

ANTALYA

1

NİYAZİ NEFİ

KARA

ANTALYA

2

DENİZ

BAYKAL

ANTALYA

3

ÇETİN OSMAN

BUDAK

ANTALYA

4

MUSTAFA

AKAYDIN

ANTALYA

5

DEVRİM

KÖK

ANTALYA

6

FİGEN

ALBUGA ÇALIKUŞU

ANTALYA

7

RAFET

ZEYBEK

ANTALYA

8

NUSRET

BAYAR

ANTALYA

9

DENİZ

FİLİZ

ANTALYA

10

SULTAN

YEGEN

ANTALYA

11

SEVİNDİK

GİZLİ

ANTALYA

12

CAVİT

ARI

ANTALYA

13

BARIŞ

İŞBİLEN

ANTALYA

14

MERAL

MENGİ

ARDAHAN

1

ÖZTÜRK

YILMAZ

ARDAHAN

2

ERDEM

UYĞUR

ARTVİN

1

UĞUR

BAYRAKTUTAN

ARTVİN

2

MUSA

ULUTAŞ

AYDIN

1

BÜLENT

TEZCAN

AYDIN

2

METİN LÜTFİ

BAYDAR

AYDIN

3

HÜSEYİN

YILDIZ

AYDIN

4

MEHMET FATİH

ATAY

AYDIN

5

TAYFUN

TALİPOĞLU

AYDIN

6

FERDA ÇAĞLAR

ERKUT

AYDIN

7

FULYA

ÜSTÜNDAĞ

BALIKESİR

1

MEHMET

TÜM

BALIKESİR

2

AHMET

AKIN

BALIKESİR

3

NAMIK

HAVUTÇA

BALIKESİR

4

ENSAR

AYTEKİN

BALIKESİR

5

FİKRET

ŞAHİN

BALIKESİR

6

ALİ KEMAL

DEVECİLER

BALIKESİR

7

ALİ

ER

BALIKESİR

8

NEŞE

ZENGİN İĞDIR

BARTIN

1

MUHAMMET RIZA

YALÇINKAYA

BARTIN

2

AYSU

BANKOĞLU

BATMAN

1

MANSUR

OBUT

BATMAN

2

ORHAN

CİHAN

BATMAN

3

HAMİT

KESKİN

BATMAN

4

KEMAL

DEMİR

BAYBURT

1

MURAT

BÜLBÜL

BAYBURT

2

TAHSİN

DEMİR

BİLECİK

1

YAŞAR

TÜZÜN

BİLECİK

2

HÜSEYİN

ELMAS

BİNGÖL

1

KAZIM

ALINAK

BİNGÖL

2

KEMAL

SATICI

BİNGÖL

3

HÜSEYİN

NEGÜZEL

BİTLİS

1

VEYSİ

UYANIK

BİTLİS

2

FERHAT

ŞAHİN

BİTLİS

3

İSMAİL

NACAR

BOLU

1

TANJU

ÖZCAN

BOLU

2

MEHMET BURAK

COP

BOLU

3

ELFAZ

TEMİZ

BURDUR

1

MEHMET

GÖKER

BURDUR

2

KADİR

KOÇ

BURDUR

3

OKAN

KURD

BURSA

1

LALE

KARABIYIK

BURSA

2

CEYHUN

İRGİL

BURSA

3

ORHAN

SARIBAL

BURSA

4

ERKAN

AYDIN

BURSA

5

NURHAYAT

ALTACA KAYIŞOĞLU

BURSA

6

MUSTAFA

ŞENYURT

BURSA

7

ASÜDE

ŞENOL

BURSA

8

NURAY

ÇOHAN

BURSA

9

İSMET

KARACA

BURSA

10

DENİZ

BAYKAL

BURSA

11

ŞADİ

ÖZDEMİR

BURSA

12

İNAN

KESER

BURSA

13

FATMA

BELGİN GÖKÇE

BURSA

14

FEVZİ

SAYAN

BURSA

15

SUNA

SOYDAŞ

BURSA

16

SEMİH

ÖZDEMİR

BURSA

17

ÖZKAN

KAYAOĞLU

BURSA

18

ALPAY

AYDIN

ÇANAKKALE

1

MUHARREM

ERKEK

ÇANAKKALE

2

BÜLENT

ÖZ

ÇANAKKALE

3

METİN ÜMİT

URAL

ÇANAKKALE

4

ADİL

CAN

ÇANKIRI

1

MURAT BERAT

ATALAY

ÇANKIRI

2

NERMİN

AYDINLI

ÇORUM

1

TUFAN

KÖSE

ÇORUM

2

MUHARREM

BOZDOĞAN

ÇORUM

3

DİNÇER

SOLMAZ

ÇORUM

4

SAİM

TOPGÜL

DENİZLİ

1

MELİKE

BASMACI

DENİZLİ

2

KAZIM

ARSLAN

DENİZLİ

3

GÜLİZAR

BİÇER KARACA

DENİZLİ

4

ADİL

DEMİR

DENİZLİ

5

AHMET

DİVARCI

DENİZLİ

6

HALİS

ÖDEL

DENİZLİ

7

AZMİ

ERMİŞ

DİYARBAKIR

1

NACİ

SAPAN

DİYARBAKIR

2

HÜSEYİN CİHAN

TAŞKIRAN

DİYARBAKIR

3

İLHAN

BARAN

DİYARBAKIR

4

HAMİT

FİDAN

DİYARBAKIR

5

NURDAN

ERDİŞ

DİYARBAKIR

6

SERDAR

KILIÇOĞLU

DİYARBAKIR

7

RECEP

LEYGARA

DİYARBAKIR

8

EMRAH

ANLI

DİYARBAKIR

9

ASLI

AÇIKGÖZ

DİYARBAKIR

10

MEHTAP

ULUBA

DİYARBAKIR

11

ENGİN

DAYANIK

DÜZCE

1

ZAFER

TEBER

DÜZCE

2

ZEKERİYA

YANMAZ

DÜZCE

3

ABDULLAH

ŞAHİN

EDİRNE

1

OKAN

GAYTANCIOĞLU

EDİRNE

2

ERDİN

BİRCAN

EDİRNE

3

GÜRKAN

GÜNESER

ELAZIĞ

1

FATİH

GÜRSUL

ELAZIĞ

2

FEVZİ

ŞENGEZER

ELAZIĞ

3

YILBAY

ÇELİK

ELAZIĞ

4

LALE

AYDIN

ERZİNCAN

1

ERDOĞAN

ÖZYALÇIN

ERZİNCAN

2

YALÇIN

TANRIVERDİ

ERZURUM

1

TUNCER

AKTAŞ

ERZURUM

2

YAVUZ

POLAT

ERZURUM

3

ORHAN

BOZKURT

ERZURUM

4

HAYDAR

BULUT

ERZURUM

5

HAKAN

CEBECİ

ERZURUM

6

NECİP

AKTAŞ

ESKİŞEHİR

1

GAYE

USLUER

ESKİŞEHİR

2

UTKU

ÇAKIRÖZER

ESKİŞEHİR

3

CEMAL OKAN

YÜKSEL

ESKİŞEHİR

4

METİN

TOMSUK

ESKİŞEHİR

5

ERDAL

ÇAKICIER

ESKİŞEHİR

6

ERDAL

CAFEROĞLU

GAZİANTEP

1

AKİF

EKİCİ

GAZİANTEP

2

MEHMET

GÖKDAĞ

GAZİANTEP

3

ALİ

PERİ

GAZİANTEP

4

COŞKUN

ÖZKAYA

GAZİANTEP

5

NACİ

KILIÇ

GAZİANTEP

6

HASAN

ŞAHİN

GAZİANTEP

7

ADİLE MERVE

ALTINBAŞ

GAZİANTEP

9

MEHMET TURAN

GÜNDOĞDU

GAZİANTEP

10

CEMAL

ÇANKAYA

GAZİANTEP

11

HAKAN

KORKMAZ

GAZİANTEP

12

HASAN

AKTAŞ

GİRESUN

1

BÜLENT YENER

BEKTAŞOĞLU

GİRESUN

2

BASRİ

GÜRSOY

GİRESUN

3

İBRAHİM

AKGÜN

GİRESUN

4

SEVGİ

UTLU GÜNGÖR

GÜMÜŞHANE

1

EVREN MURAT

ÖZTEKİN

GÜMÜŞHANE

2

RÜSTEM

AKDEMİR

HAKKARİ

1

ŞÜKRÜ

ÇİVİ

HAKKARİ

2

MELEK

ÇALLI

HAKKARİ

3

GİYASETTİN

KOÇ

HATAY

1

HİLMİ

YARAYICI

HATAY

2

MEVLÜT

DUDU

HATAY

3

SERKAN

TOPAL

HATAY

4

BİROL

ERTEM

HATAY

5

MEHMET RİYAT

KIRMIZIOĞLU

HATAY

6

SERVET

MULLAOĞLU

HATAY

7

DÖNDÜ DİLAN

BEDİR

HATAY

8

MEHMET

GÖZEL

HATAY

9

BİLGEN

DUMAN

HATAY

10

SONAY

AYKUT

IĞDIR

1

HALİL

DUMAN

IĞDIR

2

FATMA

ZOR

ISPARTA

1

İRFAN

BAKIR

ISPARTA

2

İSA ÖNDER

DİNÇTÜRK

ISPARTA

3

MUSTAFA

CEYHAN

ISPARTA

4

İZZET

BEYDOĞAN

İSTANBUL

1.Bölge

1

ŞAFAK

PAVEY

 

İSTANBUL

1.Bölge

2

GAMZE

AKKUŞ İLGEZDİ

 

İSTANBUL

1.Bölge

3

GÜRSEL

TEKİN

 

İSTANBUL

1.Bölge

4

BARIŞ

YARKADAŞ

 

İSTANBUL

1.Bölge

5

MEHMET AKİF

HAMZAÇEBİ

 

İSTANBUL

1.Bölge

6

MAHMUT

TANAL

 

İSTANBUL

1.Bölge

7

İLHAN

KESİCİ

 

İSTANBUL

1.Bölge

8

OĞUZ KAAN

SALICI

 

İSTANBUL

1.Bölge

9

ONURSAL

ADIGÜZEL

 

İSTANBUL

1.Bölge

10

ALİ

ÖZCAN

 

İSTANBUL

1.Bölge

11

YAKUP

AKKAYA

 

İSTANBUL

1.Bölge

12

METİN

AĞIRMAN

 

İSTANBUL

1.Bölge

13

KADİR GÖKMEN

ÖĞÜT

 

İSTANBUL

1.Bölge

14

CEM HAYDAR

BEKTAŞ

 

İSTANBUL

1.Bölge

15

BİRSEN

TURSUN DEMİREL

 

İSTANBUL

1.Bölge

16

İRFAN

KARACAN

 

İSTANBUL

1.Bölge

17

BERHAN

ŞİMŞEK

 

İSTANBUL

1.Bölge

18

DERYA

ŞENTÜRK

 

İSTANBUL

1.Bölge

19

NECDET

SARAÇ

 

İSTANBUL

1.Bölge

20

HASAN

UZUNYAYLA

 

İSTANBUL

1.Bölge

21

İLKAY

ORHAN

 

İSTANBUL

1.Bölge

22

ERKAN

BAŞBOĞA

 

İSTANBUL

1.Bölge

23

NURETTİN

SARIBAL

 

İSTANBUL

1.Bölge

24

HÜSNİYE

KAYA

 

İSTANBUL

1.Bölge

25

ÖZGEN

NAMA

 

İSTANBUL

1.Bölge

26

SÜLEYMAN

GÜZEL

 

İSTANBUL

1.Bölge

27

İSMAİL

ALTAY

 

İSTANBUL

1.Bölge

28

SÜLEYMAN

BAYRAKTUTAN

 

İSTANBUL

1.Bölge

29

HAVANA

BAŞARAN

 

İSTANBUL

1.Bölge

30

UMUT

ÇAKIR

 

İSTANBUL

1.Bölge

31

YELDA

GARGUN

 

İSTANBUL

2.Bölge

1

SELİNA

DOĞAN

 

İSTANBUL

2.Bölge

2

AYKUT

ERDOĞDU

 

İSTANBUL

2.Bölge

3

MUSTAFA SEZGİN

TANRIKULU

 

İSTANBUL

2.Bölge

4

DURSUN

ÇİÇEK

 

İSTANBUL

2.Bölge

5

SÜLEYMAN SENCER

AYATA

 

İSTANBUL

2.Bölge

6

GÜLAY

YEDEKCİ

 

İSTANBUL

2.Bölge

7

KADRİ ENİS

BERBEROĞLU

 

İSTANBUL

2.Bölge

8

DİDEM

ENGİN

 

İSTANBUL

2.Bölge

9

MUSTAFA

SARIGÜL

 

İSTANBUL

2.Bölge

10

ÇETİN

SOYSAL

 

İSTANBUL

2.Bölge

11

MELDA

ONUR

 

İSTANBUL

2.Bölge

12

YÜKSEL MANSUR

KILINÇ

 

İSTANBUL

2.Bölge

13

CENGİZ

ALP

 

İSTANBUL

2.Bölge

14

HÜLYA ÇİĞDEM

ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU

 

İSTANBUL

2.Bölge

15

GÜL

YÜKSEL

 

İSTANBUL

2.Bölge

16

ZEYNEL

ÖZTÜRK

 

İSTANBUL

2.Bölge

17

İNAN

GÜNEY

 

İSTANBUL

2.Bölge

18

ÖZGÜR

KOÇAK

 

İSTANBUL

2.Bölge

19

GÜVEN

KARATAŞ

 

İSTANBUL

2.Bölge

20

MUSTAFA OZAN

ŞER

 

İSTANBUL

2.Bölge

21

YUSUF

ERGÜVEN

 

İSTANBUL

2.Bölge

22

KEMAL

BÜYÜKBAYRAK

 

İSTANBUL

2.Bölge

23

FATMA

GENÇ

 

İSTANBUL

2.Bölge

24

FİDAN

ASLAN EROĞLU

 

İSTANBUL

2.Bölge

25

KADİR

DEMİRGÖZ

 

İSTANBUL

2.Bölge

26

HALİT

ÖZYURT

 

İSTANBUL

3.Bölge

1

BİHLUN

TAMAYLIGİL

 

İSTANBUL

3.Bölge

2

İLHAN

CİHANER

 

İSTANBUL

3.Bölge

3

ENGİN

ALTAY

 

İSTANBUL

3.Bölge

4

ALİ

ŞEKER

 

İSTANBUL

3.Bölge

5

ERDOĞAN

TOPRAK

 

İSTANBUL

3.Bölge

6

EREN

ERDEM

 

İSTANBUL

3.Bölge

7

MEHMET

BEKAROĞLU

 

İSTANBUL

3.Bölge

8

ZEYNEL

EMRE

 

İSTANBUL

3.Bölge

9

SİBEL

ÖZDEMİR

 

İSTANBUL

3.Bölge

10

SEYHAN

ERDOĞDU

 

İSTANBUL

3.Bölge

11

FEVZİ

GÜMÜŞ

 

İSTANBUL

3.Bölge

12

EMİNE GÜLİZAR

EMECAN

 

İSTANBUL

3.Bölge

13

ALİ

ÖZGÜNDÜZ

 

İSTANBUL

3.Bölge

14

GÖKHAN

GÜMÜŞDAĞ

 

İSTANBUL

3.Bölge

15

SÜLEYMAN

ÇELEBİ

 

İSTANBUL

3.Bölge

16

ÇETİN

ÇAPAN

 

İSTANBUL

3.Bölge

17

EFKAN

BOLAÇ

 

İSTANBUL

3.Bölge

18

ÖZGÜR

KARABAT

 

İSTANBUL

3.Bölge

19

HÜSEYİN

ÖZKAHRAMAN

 

İSTANBUL

3.Bölge

20

ERHAN

BOZAN

 

İSTANBUL

3.Bölge

21

TÜLAY

ATEŞ

 

İSTANBUL

3.Bölge

22

MEHTAP

ALBAYRAK

 

İSTANBUL

3.Bölge

23

RIZA

AKPOLAT

 

İSTANBUL

3.Bölge

24

KEMAL

ÇEBİ

 

İSTANBUL

3.Bölge

25

ŞAHANIM

METER

 

İSTANBUL

3.Bölge

26

TAŞKAN

UYSAL

 

İSTANBUL

3.Bölge

27

SELÇUK MÜSNAT

HAZİNEDAR

 

İSTANBUL

3.Bölge

28

ÖZLEM

DURDAĞI DOKUYUCU

 

İSTANBUL

3.Bölge

29

TÜRKAN

KEBECİ

 

İSTANBUL

3.Bölge

30

BAŞAK MERİH

ERİÇOK

 

İSTANBUL

3.Bölge

31

SEDA

ÖNDER

 

İZMİR

1.Bölge

1

SELİN

SAYEK BÖKE

 

İZMİR

1.Bölge

2

MUSA

ÇAM

 

İZMİR

1.Bölge

3

AHMET TUNCAY

ÖZKAN

 

İZMİR

1.Bölge

4

TACETTİN

BAYIR

 

İZMİR

1.Bölge

5

ÖZCAN

PURÇU

 

İZMİR

1.Bölge

6

ALİ

YİĞİT

 

İZMİR

1.Bölge

7

MURAT

BAKAN

 

İZMİR

1.Bölge

8

MUHSİN

KURT

 

İZMİR

1.Bölge

9

ALİ HIDIR

ULUDAĞ

 

İZMİR

1.Bölge

10

EDNAN

ARSLAN

 

İZMİR

1.Bölge

11

SEVDA

ERDAN KILIÇ

 

İZMİR

1.Bölge

12

NİLAY

KÖKKILINÇ

 

İZMİR

1.Bölge

13

MUZAFFER EMİR

CÖMERT

 

İZMİR

2.Bölge

1

ZEYNEP

ALTIOK

 

İZMİR

2.Bölge

2

KEMAL

KILIÇDAROĞLU

 

İZMİR

2.Bölge

3

ZEKERİYA

TEMİZEL

 

İZMİR

2.Bölge

4

MUSTAFA ALİ

BALBAY

 

İZMİR

2.Bölge

5

AYTUN

ÇIRAY

 

İZMİR

2.Bölge

6

ATİLA

SERTEL

 

İZMİR

2.Bölge

7

KAMİL OKYAY

SINDIR

 

İZMİR

2.Bölge

8

ALİ

ENGİN

 

İZMİR

2.Bölge

9

HÜSEYİN

SEZER

 

İZMİR

2.Bölge

10

ÜLKÜMEN

RODOPLU

 

İZMİR

2.Bölge

11

ALİ KEMAL

ELİTAŞ

 

İZMİR

2.Bölge

12

SİBEL

PARMAKSIZ

 

İZMİR

2.Bölge

13

NURGÜL

UÇAR AKTUĞ

 

KAHRAMANMARAŞ

1

ALİ

ÖZTUNÇ

 

KAHRAMANMARAŞ

2

ALPER

KETEN

 

KAHRAMANMARAŞ

3

EYLEM

ÇAĞRAŞ

 

KAHRAMANMARAŞ

4

İNAN

KESEN

 

KAHRAMANMARAŞ

5

MEHTAP

KOÇAK

 

KAHRAMANMARAŞ

6

MUSTAFA

GEDİK

 

KAHRAMANMARAŞ

7

YUNUS

PINAR

 

KAHRAMANMARAŞ

8

BİLGE KAĞAN

TAŞKESEN

 

KARABÜK

1

ERDOĞAN

DİNCEL

 

KARABÜK

2

GÜLSÜN

BENİÇ

 

KARAMAN

1

SAİM

SEZEN

 

KARAMAN

2

YAKUP

SELVİ

 

KARS

1

SELAMİ

YİĞİT

 

KARS

2

CENGİZ

DAŞDEMİR

 

KARS

3

SAFFET

ÖZDEMİR

 

KASTAMONU

1

HÜSEYİN SELAMİ

ÇELEBİOĞLU

 

KASTAMONU

2

YILMAZ

KARAKOÇ

 

KASTAMONU

3

ORHAN

DANA

 

KAYSERİ

1

ÇETİN

ARIK

 

KAYSERİ

2

İBRAHİM

BAHÇECİOĞLU

 

KAYSERİ

3

AŞKIN

GENÇ

 

KAYSERİ

4

TÜRKER

TOK

 

KAYSERİ

5

TÜLİN

TEMEL

 

KAYSERİ

6

ŞEFİKA ASLI

ESKİCİ

 

KAYSERİ

7

MUSTAFA UTKU

SARI

 

KAYSERİ

8

KIVILCIM

AKDAĞ

 

KAYSERİ

9

NAZLI

ERDOĞAN

 

KIRIKKALE

1

HASAN

BİÇER

 

KIRIKKALE

2

MUSTAFA

DEMİRAL

 

KIRIKKALE

3

ADEM

ŞAHİN

 

KIRKLARELİ

1

TÜRABİ

KAYAN

 

KIRKLARELİ

2

VECDİ

GÜNDOĞDU

 

KIRKLARELİ

3

MEHMET TUNA

SOYKAN

 

KIRŞEHİR

1

OSMAN

KÖK

 

KIRŞEHİR

2

MEHMET ALİ

EKİCİ

 

KİLİS

1

ALİ

TUNA

 

KİLİS

2

REŞİT TAYFUN

ALAN

 

KOCAELİ

1

FATMA

KAPLAN HÜRRİYET

 

KOCAELİ

2

HAYDAR

AKAR

 

KOCAELİ

3

TAHSİN

TARHAN

 

KOCAELİ

4

TURAN

DUMLU

 

KOCAELİ

5

CUMA

KARAVAR

 

KOCAELİ

6

MEHMET TAMER

SOLAKOĞLU

 

KOCAELİ

7

KEMAL

NİŞANCI

 

KOCAELİ

8

UTKAN

GÜNEŞ

 

KOCAELİ

9

ASUDE

FIRAT ÖZKAN

 

KOCAELİ

10

YAKUP

TÖRK

 

KOCAELİ

11

MÜZEYYEN

TOPÇU TAN

 

KONYA

1

MUSTAFA HÜSNÜ

BOZKURT

 

KONYA

2

ALİ CEMAL

CÖMERT

 

KONYA

3

GÜLSÜM

FİLORİNALI

 

KONYA

4

MEHMET TURGAY

BİLGE

 

KONYA

5

DENİZ

İNDİBİ ÇELİK

 

KONYA

6

HÜSEYİN

YAĞCI

 

KONYA

7

MUSA

GÖKÇE

 

KONYA

8

EMİNE

BALIK

 

KONYA

9

MEHMET

GAYRETLİ

 

KONYA

10

NECATİ

SARIHAN

 

KONYA

11

SEFER

İPEK

 

KONYA

12

HAKKI

DİNDAR

 

KONYA

13

DURSUN

KAPLAN

 

KONYA

14

ORHAN

KAYA

 

KÜTAHYA

1

ALİ FAZIL

KASAP

 

KÜTAHYA

2

FİSUN

YILDIZ

 

KÜTAHYA

3

HÜSEYİN

DALKILINÇ

 

KÜTAHYA

4

HÜSNÜ

İNANÇ

 

MALATYA

1

VELİ

AĞBABA

 

MALATYA

2

ERDEM HÜSNÜ

ASLANOĞLU

 

MALATYA

3

BERNA

KARADAŞ

 

MALATYA

4

MEMBA

KUŞCU

 

MALATYA

5

YUSUF

SÜRÜCÜ

 

MALATYA

6

ETEM

KÖRÜKMEZ

 

MANİSA

1

ÖZGÜR

ÖZEL

 

MANİSA

2

MAZLUM

NURLU

 

MANİSA

3

TUR

YILDIZ BİÇER

 

MANİSA

4

MUSTAFA

BAŞGÜLŞEN

 

MANİSA

5

SABRİ

TEMEL

 

MANİSA

6

ABDULLAH

SAKA

 

MANİSA

7

ZERRİN

MASTAN

 

MANİSA

8

HAYRİYE

HACET

 

MANİSA

9

HAKAN

TATAR

 

MARDİN

1

MEHMET MUHİTTİN

ARAÇ

 

MARDİN

2

ABDÜLVAHAP

AY

 

MARDİN

3

BAYRAM ADNAN

KAYA

 

MARDİN

4

ABDÜLAZİZ

SAYĞIN

 

MARDİN

5

ABDULHALİM

TAŞ

 

MARDİN

6

ŞÜKRÜ

AKMAN

 

MERSİN

1

HÜSEYİN

ÇAMAK

 

MERSİN

2

DURMUŞ FİKRİ

SAĞLAR

 

MERSİN

3

AYTUĞ

ATICI

 

MERSİN

4

SERDAL

KUYUCUOĞLU

 

MERSİN

5

SİBEL

GAZİ TABEL

 

MERSİN

6

EBRU

ÇALIŞKAN

 

MERSİN

7

SEYİT

ÖZANANAR

 

MERSİN

8

SEMRA

KABASAKAL

 

MERSİN

9

NEVİN

ZAİMOĞLU

 

MERSİN

10

CELAL

ÇELİK

 

MERSİN

11

ŞERİFE

ARICI YILDIZ

 

MUĞLA

1

AKIN

ÜSTÜNDAĞ

 

MUĞLA

2

ÖMER SÜHA

ALDAN

 

MUĞLA

3

NURETTİN

DEMİR

 

MUĞLA

4

BURAK

ERBAY

 

MUĞLA

5

EMRAH

DOĞU

 

MUĞLA

6

SÜLEYMAN

GİRGİN

 

MUŞ

1

MUSTAFA

FIRAT

 

MUŞ

2

YILDIRIM

PAÇAL

 

MUŞ

3

EKREM

DİZDAROĞLU

 

NEVŞEHİR

1

OSMAN FAHRİ

ERTİK

 

NEVŞEHİR

2

MEHMET SEYHAN

DURU

 

NEVŞEHİR

3

FULYA GÜLŞEN

ALTINSOY

 

NİĞDE

1

ÖMER FETHİ

GÜRER

 

NİĞDE

2

SEVGİ

ÖZBEK

 

NİĞDE

3

RAMAZAN

ERTAN

 

ORDU

1

SEYİT

TORUN

 

ORDU

2

MUSTAFA

ADIGÜZEL

 

ORDU

3

İSA

MARAL

 

ORDU

4

NURAY

ATAOĞLU

 

ORDU

5

ZEKAİ

SANA

 

OSMANİYE

1

NİHAT

ÇERÇİ

 

OSMANİYE

2

GALİP KUTLU

HAKTAN

 

OSMANİYE

3

SERPİL

DÜZGÜN

 

OSMANİYE

4

ZEYNEL

DEMİRBÜKER

 

RİZE

1

KEMAL

KÖYMEN

 

RİZE

2

ÇETİN

KEÇELİ

 

RİZE

3

ALİ

ŞAHİNLER

 

SAKARYA

1

ENGİN

ÖZKOÇ

 

SAKARYA

2

HÜSEYİN AVNİ

ŞAHİN

 

SAKARYA

3

ERDOĞAN

ISIR

 

SAKARYA

4

AYHAN

BAL

 

SAKARYA

5

ELİF ASİYE

BAŞER

 

SAKARYA

6

AYŞE

KILIÇ

 

SAKARYA

7

İLKER

YILMAZ

 

SAMSUN

1

KEMAL

ZEYBEK

 

SAMSUN

2

HAYATİ

TEKİN

 

SAMSUN

3

ŞABAN

SEVİNÇ

 

SAMSUN

4

NESLİHAN

HANCIOĞLU

 

SAMSUN

5

MÜŞFİK VEYSEL

ERDOĞAN

 

SAMSUN

6

FATMA NECİLE

ÇOKAY

 

SAMSUN

7

ŞEVKİ

YILMAZ

 

SAMSUN

8

CEM

YILMAZ

 

SAMSUN

9

NURCİHAN

TOMRUKÇU

 

SİİRT

1

CEMAL

SİLAH

 

SİİRT

2

ÖZLEM

GEDİZ

 

SİİRT

3

MEHMET ALİ ENGİN

KOYUNCU

 

SİNOP

1

BARIŞ

KARADENİZ

 

SİNOP

2

TUGAY

DİNCEL

 

SİVAS

1

ALİ

AKYILDIZ

 

SİVAS

2

HAYDAR

GÖLBAŞI

 

SİVAS

3

ULAŞ

KARASU

 

SİVAS

4

FİLİZ

GÜR

 

SİVAS

5

MEHMET

KAVAS

 

ŞANLIURFA

1

MEHMET VEDAT

MELİK

 

ŞANLIURFA

2

ALİ

ERSÖZ

 

ŞANLIURFA

3

SEDAT

SAĞIR

 

ŞANLIURFA

4

HALE

SORAN

 

ŞANLIURFA

5

AKİLE

YEKTAŞ

 

ŞANLIURFA

6

MEHMET RECAİ

ÜSTÜNDAĞ

 

ŞANLIURFA

7

MURAT

YAZAR

 

ŞANLIURFA

8

FERİT

ÖNCEL

 

ŞANLIURFA

9

MEHMET FARUK

GÖKKAN

 

ŞANLIURFA

10

MAHMUT HAN

ŞAHİN

 

ŞANLIURFA

11

HASAN

KONGÜL

 

ŞANLIURFA

12

KEMAL

EŞSİZ

 

ŞIRNAK

1

MEHMET

BİLİR

 

ŞIRNAK

2

SELAHATTİN

UĞUR

 

ŞIRNAK

3

MUZAFFER

CİNGÜ

 

ŞIRNAK

4

SALİH

UĞUR

 

TEKİRDAĞ

1

FAİK

ÖZTRAK

 

TEKİRDAĞ

2

CANDAN

YÜCEER

 

TEKİRDAĞ

3

EMRE

KÖPRÜLÜ

 

TEKİRDAĞ

4

İLHAMİ ÖZCAN

AYGUN

 

TEKİRDAĞ

5

ARZU

MANDALI SUCU

 

TEKİRDAĞ

6

ŞERAFETDİN

TERZİ

 

TOKAT

1

KADİM

DURMAZ

 

TOKAT

2

MELİH

YARDIMCI

 

TOKAT

3

HÜSEYİN

TUNÇ

 

TOKAT

4

ŞAFAK

BAYINDIR

 

TOKAT

5

TAHİR

YILDIRIM

 

TRABZON

1

HALUK

PEKŞEN

 

TRABZON

2

YAVUZ

KARAN

 

TRABZON

3

AHMET

KAYA

 

TRABZON

4

MURAT

ÖZÇİLİNGİR

 

TRABZON

5

ALİ TÜREN

ÖZTÜRK

 

TRABZON

6

CEMİL

BOZBAŞ

 

TUNCELİ

1

GÜRSEL

EROL

 

TUNCELİ

2

POLAT

ŞAROĞLU

 

UŞAK

1

ÖZKAN

YALIM

 

UŞAK

2

ALİ

ERDOĞAN

 

UŞAK

3

İSMET

AKIN

 

VAN

1

CEMAL

ŞEN

 

VAN

2

MEHMET

KURUKCU

 

VAN

3

SERAP

ALKAN

 

VAN

4

KASIM

BEYAZ

 

VAN

5

ŞANEL

GÜLOĞLU

 

VAN

6

FIRAT

KUVETLİ

 

VAN

7

SIRACEDDİN

İLDEŞ

 

VAN

8

NEVZAT

KOÇ

 

YALOVA

1

MUHARREM

İNCE

 

YALOVA

2

MURAT

OCAK

 

YOZGAT

1

ONUR

KAYTAN

 

YOZGAT

2

AHMET

PEKER

 

YOZGAT

3

AHMET

KARAHAN

 

YOZGAT

4

KEMAL

BAYRAMOĞLU

 

ZONGULDAK

1

ŞERAFETTİN

TURPCU

 

ZONGULDAK

2

ÜNAL

DEMİRTAŞ

 

ZONGULDAK

3

HARUN

AKIN

 

ZONGULDAK

4

DENİZ

YAVUZYILMAZ

 

ZONGULDAK

5

BUKET

MÜFTÜOĞLU

 

 

ÇOK OKUNANLAR

KAMU PERSONELİ SINAV İLANLARI

YAZARLAR

ANKET