Öncekiler Sonrakiler

SÖZLEŞMELİLER, ZORUNLU HİZMETTEN MUAF TUTULACAK MI?

Sözleşmeliler, Zorunlu Hizmetten Muaf Tutulacak mı?

10 Mart 2011 Perşembe 14:25
Sözleşmeliler, Zorunlu Hizmetten Muaf Tutulacak mı?

06/05/2010 tarihinden önce sözleşmeli olarak göreve başlayan ve bu tarihten sonra kadrolu olarak atanan sözleşmeli öğretmenlerin Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmenlerin Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’nin “Zorunlu çalışma yükümlülüğü süreleri” başlıklı 27. maddesi hükümlerine göre zorunlu hizmet yükümlülüğünden muaf tutulması konusu meclis gündemine taşındı.

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun cevaplaması istemiyle, Yozgat Milletvekili Mehmet Ekici tarafından TBMM Başkanlığına verilen soru önergesi:



 

ÇOK OKUNANLAR

KAMU PERSONELİ SINAV İLANLARI

YAZARLAR

ANKET